Stranjski filmovi

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Stranjski filmovi

Post Postao/la ticklebook » 24 ruj 2009 18:34

Ljubio sam snašu pod ćupriju
Išo jednom jedan fotograf Žika što ima veoma poznatu fotografski radnju u neki kraj u Ameriki gde samo kuruze sadidu.
Izgubi se on (ma sve je to onaj Đoka od otog kauboja Klinca pokro, pa kobajagi napiso pesmu), i dođe na jedan salaš. Kad ono, kuva žena neki paprikaš. Lepa žena u p.m. A i paprikaš miriše. A on s puta, gladan.
Muž i deca joj išli na neki kirvaj pa ih nije bilo kodkuće. Snaša nije išla jer je kokoške trebala da pokolje.
Pita on snašu jel zna ona gde je neka ta ćuprija jerbo on s kolima ne može preko kuruza a i teo bi malo da je slika tu ćupriju, jer nigde nema take lepe ćuprije, pa ni u onu njinu Veneciju.
"Ju!" - kaže snaša - "Ma nemoj da me jebeš! Ja sam Italijanka iz Venciju."
I odvede ta snaša Žiku do te ćuprije, a komšinica samo viri iza firangi, jebo je u oko.
I onda išli oni i slikovali se po celoj ćupriji, i stalno on njoj nešto kenjo "Ju, što si lepa." I kad se smračilo, već pozdravljenje počelo da zvoni, vidi on, šta će, kud će, kaže: jel mogu ja kod tebe ruke da operem.
I pusti ona njega u kuću (I Suljagina Fata je isto iz ovog nastala). Zamandali vrata Žika, opere ruke, uto i paprikaš bio gotov, kaže ota Franka (tako se zvala, lepa bila, al malo zrikava), "ajde, bato, da jedemo." i seli oni da jedu.
I spanđali se, jebo majku.
E, ondak ona komšinica kao sve nosi neke šnenokle, alapača jedna, a sve da vidi jel komšinica u kvar ošla.
Ondak došlo vreme da muž dođe s kirvaja, ovaj brže bolje u kola i bega. Sakrio se u seno.
Ondak počela kiša da lije, zove on Franku da pobegne š njim, ona neće.
I očo onda taj Žika u Afriku i oženio se, kažu, nekom cigankom.
I onda je pevo "Džaba bilo Ćita i lavova, kada nisam s onom koju volem." I onda je umro i poslao Franki foto aparat da ima da se slika jer oni u Ameriki nemaju taki. I neko lanče.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 24 ruj 2009 19:41

Sad i vas pozivam da lokalizirate filmove, ako imate inspiracije :D
Zadnja izmjena: ticklebook, dana/u 24 ruj 2009 23:11, ukupno mijenjano 1 put.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Stranjski filmovi

Post Postao/la aquarius001 » 25 ruj 2009 09:38

ticklebook je napisao/la:Ljubio sam snašu pod ćupriju
Sviđa mi se tvoja interpretacija :D ... jel`moramo da pogodimo film?
Btw, ta snaša je moja najdraža glumica :inlove:
≈ budi moja voda ≈

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 25 ruj 2009 10:25

I ja je obožavam. :inlove:
Ako moraš da (po)gađaš... e jebeš ga, promašaj :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 25 ruj 2009 18:25

ticklebook je napisao/la:I ja je obožavam. :inlove:
Ako moraš da (po)gađaš... e jebeš ga, promašaj :D
Ma ne moram, pogodila iz prve ;)
≈ budi moja voda ≈

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 stu 2009 17:38

Čuj tickle, ja ne znam to tako dobro kao ti, ali sam pronašla jedan ekvivalent. Nije film, ali je urnebesno :roftl:.

http://www.youtube.com/watch?v=jiu6vlYnB1w

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la Peglam_subotom » 15 stu 2009 18:32

tamara3 je napisao/la:Čuj tickle, ja ne znam to tako dobro kao ti, ali sam pronašla jedan ekvivalent. Nije film, ali je urnebesno :roftl:.

http://www.youtube.com/watch?v=jiu6vlYnB1w
Uljepšala si mi dan!! Hvala za ovo! :D :aha:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

backspace

Post Postao/la backspace » 16 stu 2009 21:36

:roftl: :roftl:

a ovo od tamare,
tamara3 je napisao/la:Čuj tickle, ja ne znam to tako dobro kao ti, ali sam pronašla jedan ekvivalent. Nije film, ali je urnebesno :roftl:.

http://www.youtube.com/watch?v=jiu6vlYnB1w
vrl je potresno
sad plejbek
smeđa joj lepo stoji
mlađa je no sad
peva na plejbek
gornji rakurs

:krezub :krezub :krezub
dotuko me ovaj gornji rakurs! :lol:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 16 stu 2009 21:51

tamara3 je napisao/la:Čuj tickle, ja ne znam to tako dobro kao ti, ali sam pronašla jedan ekvivalent. Nije film, ali je urnebesno :roftl:.

http://www.youtube.com/watch?v=jiu6vlYnB1w
LOL - dobila sam inspiraciju :D :wicked:
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 16 stu 2009 23:17

a madooonicaa...
ona je bas sexy katolkinja :D

Avatar
sanaanas
Postovi: 59
Pridružen/a: 04 stu 2008 12:22

Post Postao/la sanaanas » 17 stu 2009 00:14

:) Sad sam se dobro nasmijala.
“Some women can't say the word lesbian... even when their mouth is full of one.”

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 17 stu 2009 10:05

backspace je napisao/la:dotuko me ovaj gornji rakurs! :lol:
I mene :roftl:...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 stu 2009 12:13

ticklebook je napisao/la: LOL - dobila sam inspiraciju :D :wicked:
:D Crni Žika i Suljagina Fata

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 26 stu 2009 19:48

Crni Žika je bio slikar, lep, debeo, ko iz meksikansku seriju. Živeo u nekoj mahali i imo harem tamo a bio je i onako moler (zato po nekim varošicama svakojakih boja ima po kućama). Teo da ode u Nemačku da radi na bauštelu, al zagleda se sa skele neke kad je molovo u Fatu Panelopkruzbegović (to se neki njen predak Mađar :o nasukao brodom tamo dole kod Neretve kad su švercovali cigare iz Španiju pa zato ima stranjsko prezime), neku onako malo zrikavu, al lepu (što glumi u komendije od onog pedera Almodovara koji vazda snima filmove o nekim švalerima).
A ta Fata je bila onako malo i ćopava. Išla na pijac autobusom, iskoči prase i šofer zakoči i jebiga. Al lepa u pm. I ona njemu pokaže kao gobleme šta je pravila (kažu slike - pu, jebote, pa koja poštena žena ide da moluje) i on kaže Ju što lepo vezeš i uhvati je za sisu i tako se oni oženidu.
Posle se on švaleriso a ona kući vezla. Malo se sa snašama družila. E ondak je taj njen brkajlo njenu sestru vaćario, pa se ona od rođenog muža razvede, pa se s Vladimirom Bakarićom spanđala pa Titi to nije bilo drago, pa je on završio na Kosovom polju i tamo su ga ubili Murat i Bajazit.
Elem, vrati se ona mužu i umre.

NARAVOUČENIJE: Ne veruj brkajlu ni kad ti sestru jebe.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 26 stu 2009 20:13

E, da. Na Kosovom polju je završio Bakarić, a ne ni Žika ni Tita.
Ne bih sad da se povjesničari bune. :D
On je tamo išao kad je krenuo u Galiciju da se bori protiv zapadnoistočnih Mongola koji su izmislili Kokakolu i tatarski biftek.



:?
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 stu 2009 10:49

ticklebook je napisao/la: al zagleda se sa skele neke kad je molovo u Fatu Panelopkruzbegović (to se neki njen predak Mađar :o nasukao brodom tamo dole kod Neretve kad su švercovali cigare iz Španiju pa zato ima stranjsko prezime), neku onako malo zrikavu, al lepu (što glumi u komendije od onog pedera Almodovara koji vazda snima filmove o nekim švalerima).
:D :D

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Stranjski filmovi

Post Postao/la ticklebook » 28 vel 2010 00:19

@ Tam [when u get back] - Samo da znaš, nabavila sam titlove one stranjske serije i kad završim s poslom ima da legne obećano titlovanje :osica:
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Odgovorite