i pseće zlobe

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: i pseće zlobe

Post Postao/la Rogue_813 » 23 ožu 2011 14:25

Mislim da je dobro upoznati mačke prvo. Pokupi neku za koju znaš da se općenito dobro slaže s drugim mačkama (ako ćeš udomljavati iz neke udruge ili od prijatelja), pa je donesi na upoznavanje, ali treba paziti da se ne mogu potući (dakle ili staviti neku barijeru, ili ih držati). Trebalo bi proći bez "incidenata". I ako je ova starija umiljata, dragati je usput, možda joj dati kekse kao nagradu što nije zaskočila ovu novu.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: i pseće zlobe

Post Postao/la roadkill » 23 ožu 2011 14:44

starija uopce ne lici na macku. to je zlo u iskonskom obliku. nit je draga, nit je simpaticna, izgleda ko krmaca i uglavnom spava kad ne jebe u zdrav mozak. mazi se rijetko i to kad ona hoce - inace grize, grebe ili u idealnom slucaju, ne dozivljava.
dobra stvar je ta sto se ona svake druge zivine boji. :D hrcak joj je rak rana i od njega bjezi ko sumanuta.

mislila sam nabaviti macica, ako se odlucim za drugu macku.
bring your mind into my head...

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: i pseće zlobe

Post Postao/la Rogue_813 » 23 ožu 2011 21:35

Samo oprezno.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: i pseće zlobe

Post Postao/la Kroacija » 03 tra 2011 21:51

slika

:ljubav:

Avatar
Robin
Postovi: 68
Pridružen/a: 31 svi 2009 23:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: na terenu

Re: i pseće zlobe

Post Postao/la Robin » 25 pro 2011 21:30

ovu sam temu doživjela kao 'pseću' pa bi je iskoristila za samopromociju mene i moje kuje
(ne misleći pritom na curu) i eventualni pronalazak žrtava koje bi s nama u šetnje :plese:

naime, udomila sam nedavno divnog, dobrog psa i sad se šetamo okolo-naokolo u potrazi za nekim jednako razigranim,
energičnim psom kako bi nam pravio društvo istrčavajući se po nasipu i okolici..

anyone?! :dork: anyone with a dog is a bonus ;)

(ukoliko slična tema postoji, preusmjerite me)

Odgovorite