nova dijeta - svi smo je već isprobali :)

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

nova dijeta - svi smo je već isprobali :)

Post Postao/la girly23 » 08 tra 2011 21:59

Vjerojatno ste primjetili da je vecina dvogodisnjaka fit. :)

Nakon salice crne kave i mrkve, sinulo mi je da je to mozda zbog njihove prehrane.
Nije skupa, nudi raznovrsnu i kvalitetnu hranu.
Zato sam zapisao tocno sto jedu dvogodisnjaci i dosao do fantasticne nove dijete s kojom cete garantirano steci top formu. Sretno !!!

PRVI DAN

DORUCAK: Omlet od jednog jaja. Kriska tosta s marmeladom.. Prstima pojedite dva zalogaja omleta, ostatak bacite na pod. Pojedite jedan zalogaj tosta, zatim razmazite marmeladu po licu i odjeci.

RUCAK: Cetiri bojice (bilo koje boje), saka cipsa i casa mlijeka.
Potegnite tri gutljaja, a ostatak prolijte.

MEDJUOBROK: Stapic, dva novcica od 0,50 lipa i jedan od 1kn, cetiri gutljaja ustajalog piva.

VECERA: Isprzite tost i bacite ga na kuhinjski pod.


DRUGI DAN

DORUCAK: Pokupite jucerasnji tost s kuhinjskog poda i pojedite ga. Popijte pola bocice ekstrakta vanilije ili pojedite paketic biljne boje.

RUCAK: Pola "pulsirajuce ruzicastog" ruza za usne i jedna cigareta (mora se pojesti, ne popusiti). Jedna kockica leda po zelji.

MEDUOBROK: Lizite lizalicu dok ne postane jako ljepljiva. Izidjite iz kuce i bacite ju u prasinu. Uzmite natrag i lizite dok ponovno ne bude sasvim cista. Zatim je unesite u kucu i bacite na tepih.

VECERA: Kamencic ili sirovi grah, koji ste cuvali u lijevoj nozdrvi. Prelijte pire krumpir ledenim cajem. Jedite vilicom.


TRECI DAN

DORUCAK: Dvije palacinke s mnogo preljeva... Jedite prstima, koje stalno brisete o kosu. Casa mlijeka. Popijte pola, zatim casu napunite palacinkama. Nakon dorucka, pokupite jucerasnju lizalicu s tepiha, polizite dlacice i pospremite ju pod jastuk najskupljeg naslonjaca.

RUCAK: Tri sibice, kikiriki maslac i kruh s marmeladom. Izmedju zalogaja pljujte na pod. Razlijte casu mlijeka po stolu i posrcite ga.

VECERA: Casa sladoleda, saka cipsa, nesto vina i kave.


POSLJEDNJI DAN

DORUCAK: Cetvrt tube kalodonta (bilo koji okus), komadic sapuna, 1 maslina. Prelijte casu pahuljica casom mlijeka i dodajte pola salice secera.. Kad pahuljice omeksaju, popijte mlijeko, a pahuljicama nahranite psa.

RUCAK: Pojedite mrvice s kuhinjskog poda i tepiha u trpezariji. Pronadjite onu lizalicu ispod jastuka naslonjaca i dovrsite ju.

VECERA: Nekoliko spageta i casa cokoladnog mlijeka. Ostavite mesnu okruglicu na tanjuru. Za desert - maskara.


Fantasticna nova dijeta, garant djeluje!!!

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: nova dijeta - svi smo je već isprobali :)

Post Postao/la jpeg » 08 tra 2011 23:34

ovo sam probala. fakat istina!

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: nova dijeta - svi smo je već isprobali :)

Post Postao/la girly23 » 10 tra 2011 19:29

mravcica je napisao/la:ovo sam probala. fakat istina!
:haha:

Odgovorite