ovo ili ono?

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 03 kol 2017 10:16

Pa zivjeti, naravno. Ne gledam ti ja sve te serije i igram igre bezveze. Hajde molim te. :sinister:

Zombi apokalipsa ili alien invasion!? U cemu bi se bolje snasla?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 03 kol 2017 12:05

Ni u čemu :'D
Ali ajde, zombiji. Kao spori su i blesavi, za razliku od ejlijena koji su divlji i posvuda.
Ali daj, zamisli da te ganja zombi bestač, to bi bilo najgore D:

Živjeti pod kamenom ili na kamenu?
Ali pazi, ljeto je sad, ali uskoro će zima. Sve opcije su uvijek najgore!
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 04 kol 2017 10:52

Iskljucivo jedno il drugo? huh. Pod kamenom, ne mogu ja biti na "ti" s tim apokalipticnim vrucinama/hladnocama.

mjesec dana rada u rudniku u Sj. Koreji ili uclaniti se u udrugu Željke M. i 6 mjeseci aktivno i svakodnevno podupirati i izvršavati njene ideje!?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 04 kol 2017 11:31

A rudnik, ali svi znamo kako je lako odgovarati na vaka pitanja. Nosite me u ruuudniiiik!


Biti opasni vampir ili divlji vukodlak? Dlakovuk i vampyr.
:'D
Bože pitanja, užas.
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 04 kol 2017 11:41

Vampir, naravno. Tko uopce zeli biti vukodlak!? :confused:

Jel bi radije bila zombi i bila svjesna svega, ali se ne bi mogla kontrolirati (i dalje bi napadala ljude, mozda sebi bliske), ali bi znala da ce apokalipsa zavrsiti jednog dana i da ces ozdraviti i vratiti se u normalu ili bi bila cuvar nekog logora i ugnjetavala jadne i nemocne i bila đubre od čoeka cijeli život!?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 04 kol 2017 13:08

Kaj ti briesh, vukodlak>vampir.
Vampiri em ne mogu na sunce, em piju samo krv. Jebeš ti to, kata, strofa.

Zombi.
Nisam ti ja baš za ugnjetavanje. Samo nježno, buraz.
Nježno jedenje mozgova.


Forum s malo članova (tipa Crol) ili forum s masom članova (neću dat primjer da nam se ne dogodi odlijev mozgova)?
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 04 kol 2017 14:57

vukodlaci su hardore divlji. Uostalom, vampiri su hot&mystical, a vukodlaci samo....malo veći psi. No, hell no. Za sunce i svjetlo dana se ne brinem - na sunce sam svakako alergična, a bez svjetla dana živim i sada.(student) ha-ha. :blushes:


Bez konkretnog primjera ne mogu napraviti pros and cons tablicu kako spada. kužiš. Bacaš me u nevolje, jebemu. Kako ću na to odgovoriti ovako na pamet. Ne znam, forum s više ljudi bi bio moj prvi izbor, ali nekako mi je draga ovako malecka grupica ljudi na crolu i dugo sam se hoćkala/nećkala oko konačnog odgovora, ali da - za dlaku vukodlaka pobjeđuje forum s više ljudi.

jel bi radije bila three eyed raven (neka verzija njega, recimo) - dakle, možeš kada hoćeš vidjeti bilo koji trenutak u prošlosti i budućnosti, ali takve vizije ne mogu uključivati tebe. Kvakica je u tome što kao nuspojava toga što posjeduješ takve moći ne možeš nikada (ni-ka-da) napustiti jednu sobu/manju kuću/manji stan (cca 45 kvadrata) ili bi bila netko tko se može teleportirati bilo gdje, bilo kada u sadašnjosti, ali bi imala amneziju i ničega se ne bi sjećala počevši s danom kada poprimiš takve moći, maksimalno možeš pamtiti 14h u komadu.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 04 kol 2017 15:19

Zajebana si i ti i ovi tvoji 'ovo il ono' postovi, tratinčice. Jebemumiša.
Bila bi ovo što se teleportira, ali samo zato što za prvu opciju vidim fakat najmračnije scenarije.
+
Bolje pas nego smrt!
Dobri su psi, kaj fali psima?


Biti riba na suhom ili riba na mokrom???
A serem, nemam ideja.
Bonbon od čike u bijelom kamionu ili od random cure u hot potu?
I have no money and I have to scream.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Tango » 04 kol 2017 16:29

Rendom cure u hot potu, ofc.

Zamisli situaciju: imaš lipu vikendicu (na planini) do koje ti je puno stalo, uživaš provoditi vrijeme tu i mnogo te lipih uspomena veže za tu kućicu i predivnu prirodu oko nje. Toj kućici posebnu čar daje predivna borova šuma kojom je okružena s 3 strane, a na jednoj strani je ogroman vrt u kojem sadiš povrće kojim se hraniš kroz cilu godinu. Problem je što je na toj planini odjednom buknilo nekoliko požara, a zbog tih borova je tvoju kuću strateški jako teško braniti od požara. Požar još nije u neposrednoj blizini tvoga posjeda, ali ako vjetar počne jače puhati moglo bi se brzo proširiti, pa će biti gadno.
Hoćeš li:
1. Počet siči te lipe borove, da ti je lakše obraniti kuću ukoliko se požar proširi, imajući na umu da će skoro sva ljepota nestati ako posičeš ta stabla (do kojih vatra možda ne bi ni došla).
ili
2. Ne poduzimati ništa jer postoji velika mogućnost da se požar neće toliko proširiti, imajući na umu da bi mogla ostati i bez kuće i godišnje zalihe povrća, zato što želiš zaštititi šumu.
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 04 kol 2017 17:31

Zajebano!
A ja bi sikla, makar vjerujem da bi tu bilo rasprava oš neš u familiji.


Super blizak odnos s par random ljudi s interneta, bez ijednog irl ili dosta poznanika irl, bez bliskih odnosa i pitanjem može li se ijedan razvit u išta dublje?
I have no money and I have to scream.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Tango » 04 kol 2017 18:37

Hmm teško. Al ajde ovo prvo, valjda ti super bliski odnosi preko interneta imaju tendenciju postati super bliski odnosi irl.

Bil' radije da ti cura ima 3 sise koje su normalne veličine ili da je ravna ko ploča, ono skroz skroz ravna?
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 04 kol 2017 19:12

Kolike bi bile normalne?
I ček, kao ne da ima sise ko dečkići, nego je baš ravna ravna?
Es.
Zajebano je to, pristaša sam manjih sisa, ali sise su sise, bar neš je jako fora.
Aj tri.
Nek se nađe.


Sviranje u bendu na svadbama za fine pare, al ne biraš zvuk ili sviranje u bendu koji roka kaj ti paše, ali samo u nečijoj garaži dok vas ne potiraju?
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 04 kol 2017 20:44

U ovom slučaju biram novac, i cecu bi pjevala za neke abnormalno velike novce - lako ja kasnije smirim svoju savjest na jahti koja plovi morima. A i ovo drugo - been there done that (kind of, oni su svirali ja sam cugala. hepi tajms, seksi tajms.)

Recimo da se možeš ponovno roditi, a da budeš svjesna svog prošlog (odnosno trenutnog) života. Dakle znala bi u obje situacije tko si nekoć bila, što si voljela, mrzila, u čemu si uživala etc. Eh sad, jel bi se rodila kao pripadnica srednjeg sloja u Egiptu 758. godine bc. i da znaš da ne možeš baš puno toga napraviti da doživiš bar još jednom ono u čemu si uživala u svom prošlom život (vjerojatno bi se i morala udati za svog bratića koji je mlađi od tebe 10 godina i tako to) ili bi otišla u budućnost gdje je sve upgradano i većinu stvari koje želiš doživjeti - možeš, ali postoji i kvakica ( naravno) neizbježno je to da će zemlju udariti asteroid točno na tvoj 24. rođendan, ali ti to u budućnosti nećeš znati (tu činjenicu će ti izbrisati iz pamćenja kako bi mogla živjeti relativno bezbrižno). I naravno umirat ćeš u najgorim strahovima i mukama. :kokice:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 04 kol 2017 21:12

Skroz budućnost, jasno, jasno! Bolje guštat do dvajsčetvrte nego se mučit do.. A nije da znam koliko se živjelo tad :Đ
+
Život bez interneta? Kata strofa.


Živjeti kao frižider hrv obitelji srednjeg sloja ili kao mašina za pranje veša u onim javnim praonicama?
Budućnost, ti si AI, jel. :Đ
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 04 kol 2017 21:21

Ha? ozbiljno, a strahovi i muke? samo 24 godine bi imala. Koliko toga možeš proživjeti s 24. ja bi radije u Egipat, mislim, imaju i piva - koliko loše onda može biti.

frižider. jednostavan odgovor - hrana! I rest my case :micdrop:

jel bi radije...jel bi radije...nemam više ideja.
Što bi prije odabrala: bezbolnu smrt u roku od 24 sata ili vječni život - ono hc. you never die. to je to. tu si zauvijek? zašto?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 04 kol 2017 21:31

A ne znam, lezba sam iz Dalmacije. Zamišljam sve legalne droge budućnosti i divljanje. 24 u budućnosti je ko 30 ovdje? Kratko, ali jebeno sam tak. Rintanje pod suncem zauvijek i forsirani hetero seks, malo piva i možda skrivanje lezbo vezice? Neć, fala.

Smrt. Vječni život djeluje ko ozbiljna obveza.
I pakao. Zamisli da netko otkrije? Svi ti medicinski postupci! + besmrtnost ne znači i regeneracija. Ostaneš bez udova u nekom bunaru, zauvijek. Iju.

U braku si s ženom. Sad biraš- ili imate samo klince koje ona rodi ili samo ti?
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 04 kol 2017 21:53

pa ne znam, ona..ja ću hranu donositi za stol. :D Ne, šta ja znam. Nekako mi je svejedno. Sumnjam da bi mi bila bitna ta biološka povezanost za ljubav prema djetetu. :shrug:
ovo ti je prvi 'ovo ili ono' post koji me natjerao da stvarno razmislim, malo.

jel bi radije da zajedno posvojite dijete ili bi posvojila njeno dijete koje ima iz prethodnog braka/veze. (dakle, još jedna osoba je u tom slučaju uključena) ali i nema komplikacija oko oriđiđi posvojenja. Mislim, kada uzmemo naše zakone u obzir, naravno.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 05 kol 2017 10:28

U slučaju posvajanja nema bebice od prije? Fakat ne znam, isto mi je kategorija svejedno. Ne znam niti jednu osobu mojih godina +-5 koja ima klince, pa onak. Možda bi to pomoglo pri ideji kak se ljudi promijene, a brijem da se promjene?
A ajde dijete od prije, ak su odnosi s prethodnim partnerom/ partnericom okej, makar tu ima i taj dio dejtanja dok postoji klincoklinac u životu, što mi je isto nepoznata kategorija.
Mne, joj, posvajanje? Ma, posvajanje.
Fakat ne znam :Đ


Biti svjesna desna šaka ljevorukog boksača danas ili kosa divljeg hipija davnih sedamdesetih?
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 05 kol 2017 15:58

Erm. Ko...kooosa!?

jel bi radije sada bila u Kninu ili Damasku?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 06 kol 2017 10:28

Idk, Knin.


Imati dlake umjesto noktiju ili tri oka, al ti treće oko nema obrvu, pa ti znoj stalno smeta?
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la tratinčica » 07 kol 2017 21:20

thats a tuff one.. S jedne strane nikako ne zelim dlake na jos jednom mjestu, ali opet ne mogu ni zamisliti kako funkcionirati s tri oka.
Oukej, imam rjesenje, buduci da nisi rekla gdje se nalazi to trece oko zamisliti cu da je na potiljku. Tako da i nije toliki bad ako nema obrva, a i mogla bih lakše špijunirati ljude.
Dakle, tri oka!

Jel bi radije bila u Aleppu (bez mogucnosti da ga jednom napustis) udana za nekog muškarca i morala se pridržavati pravila šerijatskog prava ili bi zauvijek bila zatocena na egzoticnom otoku s Thompsonom (ne mozes ga ubiti - on je u ovom slucaju besmrtan i bossy)

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 09 kol 2017 13:50

Egzotični otok jer egzotični otok.


Ili moraš nositi vizor jer ti isijava (?) laser koji prži i pali iz očiju ili moraš nositi vizor jer su ti oči nemoguće osjetljive, ali bi zato u brutalnom mraku neš vidjela?
A inače kao s vizorom vidiš normalno, jel.
I have no money and I have to scream.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Little N » 18 ruj 2017 20:07

Ovo drugo
Vizir ili vizor? :)

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la mystera76 » 02 lis 2017 07:30

drugo


honda ili yamaha?

leon4rd
Postovi: 32
Pridružen/a: 26 svi 2017 13:41

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la leon4rd » 02 lis 2017 14:24

Honda.

subota ili nedjelja?

Marij@
Postovi: 104
Pridružen/a: 13 lip 2017 14:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Ostalo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Marij@ » 07 lis 2017 21:56

Nedjelja.

Pas ili mačka?

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la mystera76 » 26 lis 2017 07:06

pas...


pag ili brac?

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Faith123 » 30 lis 2017 10:10

Pag
Kuca. Ili stan
Privilegirana

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 03 stu 2017 12:32

Stan.

Život u kavezu do petnajste godine ili od petnajste do dvadesete?
Podrazumijeva se i da nemaš socijalne kontakte u tom periodu, ali ne podrazumijeva i zlostavljanje. Dobra je hrana u kavezu, fakat okej.
I have no money and I have to scream.

lastresort

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lastresort » 08 stu 2017 22:09

Ovisno o tom koliki je kavez može i 0-35
Ak je mali onda 15-20

Adidas ili nike?

Odgovorite