Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Zita » 19 kol 2012 23:44

sve to podsjeca na onaj neki srpski film o ludacima koji beze iz ludnice :/
jebo me pas

p.s. ne moras ti meni dat dozvolu da te baniram. kad dode do toga napravit cu to sama sa smjeskom ;)
Measure of a woman is her sense of humor

hello kiki
Postovi: 164
Pridružen/a: 14 kol 2012 20:40

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hello kiki » 19 kol 2012 23:47

Odnosno makni ban sa e debil i stavi ga meni, ona to nije zasluzila.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Zita » 19 kol 2012 23:48

a jebomater, slaba sam na zelje zena
aj evo i tebi isto srce :giveflower:
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la me,myselfelse » 19 kol 2012 23:48

Zita je napisao/la:sve to podsjeca na onaj neki srpski film o ludacima koji beze iz ludnice :/
jebo me pas

p.s. ne moras ti meni dat dozvolu da te baniram. kad dode do toga napravit cu to sama sa smjeskom ;)
Smrdi mi na diskriminaciju.
Jer je gay.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la štrudla » 20 kol 2012 00:19

e debil je napisao/la:forum ne može biti kvalitetan.
ne možeš naprosto u 10 punih dana šta si tu očekivat svu ljubav ovoga svijeta. tu su svi novi ljudi ipak samo avatarići i komunikacijom, u kombinaciji s vremenom koje neprekidno odmiče, postaju nešto više. ti ni avatara nemaš.
druga je otvorila topik na temelju kakvog bi se dalo zaključit da je u koroti od devestpete, našla se nekolicina duša koji su bili više no voljni udijelit malo optimizma, ali ona je to odjebala elegantnije od dr.hausa.
treća je pak uspjela nabit više postova u par dana nego ja u godinu... skeptična sam da su je baš za svaki razapeli.

cure drage, forum sa ovolikom hrpom ljudi ne može nikako bit idealan, ali funkcioniše već godinama. osjećam se blesavo uopće pišući to. a to šta ste upale u more ekipe i niste dobile trube i fanfare... well bu-hu. nisam primjetila da je itko iole racionalan bio sprašen na ovim prostorima. ili ćete se igrat ili nećete, mnogo ih dođe na isti način i ode ako im zbilja ne paše. i mirna bosna. jedino šta ovaj forum čini nekvalitetnim su oni koji ostaju i blate.
slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 20 kol 2012 07:43

rainbow je napisao/la:oli se igramo dječjeg vrtića s konstatacijama da su SVI nedruštveni
koji k
štrudla je napisao/la:ne možeš naprosto u 10 punih dana šta si tu očekivat svu ljubav ovoga svijeta. tu su svi novi ljudi ipak samo avatarići i komunikacijom, u kombinaciji s vremenom koje neprekidno odmiče, postaju nešto više. ti ni avatara nemaš.
druga je otvorila topik na temelju kakvog bi se dalo zaključit da je u koroti od devestpete, našla se nekolicina duša koji su bili više no voljni udijelit malo optimizma, ali ona je to odjebala elegantnije od dr.hausa.
treća je pak uspjela nabit više postova u par dana nego ja u godinu... skeptična sam da su je baš za svaki razapeli.

cure drage, forum sa ovolikom hrpom ljudi ne može nikako bit idealan, ali funkcioniše već godinama. osjećam se blesavo uopće pišući to. a to šta ste upale u more ekipe i niste dobile trube i fanfare... well bu-hu. nisam primjetila da je itko iole racionalan bio sprašen na ovim prostorima. ili ćete se igrat ili nećete, mnogo ih dođe na isti način i ode ako im zbilja ne paše. i mirna bosna. jedino šta ovaj forum čini nekvalitetnim su oni koji ostaju i blate.
kuiš njih dvije!? dođu na dvije minute, napišu sve kaj je i kak je i nestanu!
ah... volila bih da ste malo više tu, i jedna i druga...
e debil je napisao/la: Uostalom tko bi želio biti dio ove "ekipe"? Komentiram ovu temu iz jednog jedinog razloga.
Netko osoblje sajta maltretira? Ne, glavne kuharice su se našle prozvanima ovdje doći upropastiti temu i popljuvati svakoga tko bi nešto konkretno želio reći.
Ti si se usudila još i vrijeđati korisnice, prijetiti svojim admin alatima jer je netko dirnuo u tvoje društvo... Fuj, kraj takvih admina forum ne može biti kvalitetan.
Ovdje su većina provokatori koji namjerno provociraju i naočigled tračaju. Nije ni čudo što ste se našle tu na jednom mjestu.
znaš kaj ti E Debil, interesantna si ti djevojka. čovjek bi čak i pomislio inteligentna. čovjek bi čak s tobom i poželio koji korisni post razmijenit (znaš ono argumentirana rasprava i te sheme alla Forum), no onda čovjek ode na te čuvene PROFILe i ima šta vidjet. Način na koji se ti razgovaraš i odnosiš prema korisnicima tamo je dno dna. Pa se onda postavlja pitanje: tko ovdje traži ispušni ventil i tko ovdje maltretira? Tko su glavne akterice ovog sranja od teme?
Tko ima 0% poštovanja i kulture prema ovom mjestu i ljudima koji su tu već neko vrijeme? :read:
Riješenje ovog problema je jednostavno! :gigglenod:
Lijepo sve tri - Hello Kitty, Bliss i ti - napravite svoj portal, svoj forum, pišite članke, radite reportaže, održavajte ga godinama, organizirajte partye, spajajte ljude, itd.
Nas, koji ovo mjesto volimo i koji ovdje možemo naći nešto za sebe, fino ostavite na miru.
Zita je napisao/la:saberite se, budite kolko tolko normalne, i ekipa ce vas vise manje prihvatit
ovdje ima raznih ljudi i svatko al bas svatko moze naci frenda
neki briju da ce bit najpametnije il najzabavnije ako prvo maltretiraju osoblje sajta no obecajem vam da to nije slucaj.
i s ovim se trebala zaključat tema... nebuloze koje nove korisnice baljezgaju fkt nemaju smisla i trebalo bi im nacrtat poantu svega što su starije korisnice pisale... vjerujem da bi se našlo tu par profesorica koje bi znale na kraj s ovim... :D

...i dajte se saberite ljudi! pa klinke se hrane time da nas isprovociraju - one su si cool kad unesu nemir na Crol - previše Gossip girl su gledale ...

korana4
Postovi: 247
Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la korana4 » 20 kol 2012 08:22

važan je pristup svemu ovome, bez gorčine, cinizma i očekivanja,
mene kao novu korisnicu par cura je oduševilo. :giveflower:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 20 kol 2012 08:26

jedna pogotovo, jel? :D

Avatar
Blisss
Postovi: 82
Pridružen/a: 28 svi 2012 15:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: rvatistan

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Blisss » 20 kol 2012 09:27

štrudla je napisao/la:
e debil je napisao/la:forum ne može biti kvalitetan.
ne možeš naprosto u 10 punih dana šta si tu očekivat svu ljubav ovoga svijeta. tu su svi novi ljudi ipak samo avatarići i komunikacijom, u kombinaciji s vremenom koje neprekidno odmiče, postaju nešto više. ti ni avatara nemaš.
druga je otvorila topik na temelju kakvog bi se dalo zaključit da je u koroti od devestpete, našla se nekolicina duša koji su bili više no voljni udijelit malo optimizma, ali ona je to odjebala elegantnije od dr.hausa.
treća je pak uspjela nabit više postova u par dana nego ja u godinu... skeptična sam da su je baš za svaki razapeli.

cure drage, forum sa ovolikom hrpom ljudi ne može nikako bit idealan, ali funkcioniše već godinama. osjećam se blesavo uopće pišući to. a to šta ste upale u more ekipe i niste dobile trube i fanfare... well bu-hu. nisam primjetila da je itko iole racionalan bio sprašen na ovim prostorima. ili ćete se igrat ili nećete, mnogo ih dođe na isti način i ode ako im zbilja ne paše. i mirna bosna. jedino šta ovaj forum čini nekvalitetnim su oni koji ostaju i blate.
Ja samo znam da u ovih par mjeseci, koliko sam tu, nisam mogla pronaci ama bas nikoga cak ni za najbezveznije druzenje. Uglavnom su mi ljudi slali pp samo da me povrijede i osuđuju jer ne razmisljam isto kak oni.

Ostale 'optimisticne' komentatore nisam mogla shvatiti ozbiljno, niti uz najbolji trud. Jer da su bili tako lijepi i dobri, onda su mi se mogli javit. Ovako ispada da im ionako nije bilo stalo do mene, nego do nekog prosipanja pameti u svrhu samoreklame.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 20 kol 2012 09:31

Blisss je napisao/la:Ja samo znam da u ovih par mjeseci, koliko sam tu, nisam mogla pronaci ama bas nikoga cak ni za najbezveznije druzenje. Uglavnom su mi ljudi slali pp samo da me povrijede i osuđuju jer ne razmisljam isto kak oni.
i šta da ti čovjek kaže na ovo? ma - ništa...

korana4
Postovi: 247
Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la korana4 » 20 kol 2012 09:35

hhaaaha, naravno :touched: na poseban način, ali ima vas nekoliko sa istančanim smislom za humor :strip: ludilo :wow:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la ariadne » 20 kol 2012 09:53

Mislim da neki ljudi ovdje moraju prestati shvaćati stvari previše ozbiljno i izvadit glavu iz vlastitog dupeta. Pa da vidite kako će sve bit super. :D

Bože mili kud sam zašla, bol me snašla u tuđini. :hugo:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 20 kol 2012 09:55

ariadne je napisao/la:Mislim da neki ljudi ovdje moraju prestati shvaćati stvari previše ozbiljno i izvadit glavu iz vlastitog dupeta. Pa da vidite kako će sve bit super. :D
Bože mili kud sam zašla, bol me snašla u tuđini. :hugo:

and she's back! :D
a drama button?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la ariadne » 20 kol 2012 09:58

Situacija mi malo graniči sa tragikomičnim pa sam zaključila da ne bi bilo prikladno. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 20 kol 2012 10:02

ajd budem ja onda...

svi fanovi Gossip Girl - kliknite!

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la zenia » 20 kol 2012 10:11

pa obično te ljudi tretiraju onako kako ti tretiraš njih...
ove ''nove'' korisnice su uletjele na forum veoma bezobrazno i agresivno,
a očekuju da ih se prihvati... ovo nije okupljalište mazohista, ako se netko
slučajno zabunio... prva tema koju ste ostavile je bila ova u kojoj nakon 10ak dana
boravka na forumu stručno pljuckate po svemu i svačemu...
što točno želite?
ja sam ovdje upoznala na tone ljudi koji razmišljaju jako drugačije od mene, a svejedno
možemo popiti piće, igrati košarku, bilijar i sl.
vaš problem nije u drukčijem razmišljanju, nego u tome što ste neodgojene i nepristojne...
a to je većini ljudi, moram vam reći, veoma neprihvatljivo...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 20 kol 2012 10:13

ma joj.. curke su si malo zabrijale, nemojte odmah tako... :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 20 kol 2012 10:19

zenia je napisao/la: ovo nije okupljalište mazohista, ako se netko
slučajno zabunio...
Bitch please!!! slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la zenia » 20 kol 2012 10:28

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:
zenia je napisao/la: ovo nije okupljalište mazohista, ako se netko
slučajno zabunio...
Bitch please!!! slika
dobro bljub to kaj tebe puštam da me mučiš je iznimka... :giveflower:
ove neke žnj nepristojne tete ne smiju to radit...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la shizika » 20 kol 2012 10:31

zenia je napisao/la: vaš problem nije u drukčijem razmišljanju, nego u tome što ste neodgojene i nepristojne...
a to je većini ljudi, moram vam reći, veoma neprihvatljivo...
da nadodam i agresivne :D
...život je lijep... (:

Aven

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Aven » 20 kol 2012 11:01

Dirljivo. Ova tema. :cries:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 20 kol 2012 11:02

evo, još jedna NOVA plače... :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 20 kol 2012 11:04

ariadne je napisao/la:Mislim da neki ljudi ovdje moraju prestati shvaćati stvari previše ozbiljno i izvadit glavu iz vlastitog dupeta. Pa da vidite kako će sve bit super. :D

Bože mili kud sam zašla, bol me snašla u tuđini. :hugo:
:happycry:

Pitala sam se neki dan di si ti. Volim kad se ljudi vrate ovako sa stilom :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 20 kol 2012 11:10

Super sam nadrkana i živčana danas pa mi baš nekak paše čitat proljevaste izjave u ovom topiku.
Kak je netko već napisao, al ću samo preformulirat - prvo ih mamek i tatek moraju naučit osnove bontona, onda završiti školicu, proći pubertet i aknice i možda i bude nekaj od tih sirotih, ugroženih novih članica. :roll:
Fascinantno, bole me oči od siline inteligentnih i raznovrsnih topika koje su otvorile da bi malo ovaj forum živnuo, od komentiranja u starim topicima, kvalitetnim raspravama. Baš su se raspisale! Bravo curke!! :zbljuv:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hops » 20 kol 2012 11:19

ja mislim da nije problem u bahatosti.
i bahati ljudi znaju kvalitetno raspravljati.
i ako su arogantni, isto vrijedi. :D

mislim da je smao problem sto su malo razmaze.
i dosta prepotentne, ali onda opet...to ionak ide skupa.
ali mi jos gore kad naidu spasitelji koji im idu objasnjavati da nije cijeli svijet protiv njih...
faca mi se izdeformira od tih MTVijevskih "frendli" spika.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 20 kol 2012 11:20

hops je napisao/la:ja mislim da nije problem u bahatosti.
i bahati ljudi znaju kvalitetno raspravljati.
i ako su arogantni, isto vrijedi. :D
Upiremo prstom, ha? :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hops » 20 kol 2012 11:23

nisam se obracala vasoj velicanstvenosti i vasem PMS-u, govorim nak... opcenito :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la ariadne » 20 kol 2012 11:23

Ma sve je to od vrućine. I recesije. I Milanović misli da se na otocima dobro živi, a Josipović se svađa sa Pupovcem. Ostave te stvari traga na čovjeku, ne budite bezosjećajne.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 20 kol 2012 11:26

hops je napisao/la:nisam se obracala vasoj velicanstvenosti i vasem PMS-u, govorim nak... opcenito :D
Dobro. Jer sam već mislila potegnut drastične mjere. :sinister:

Je, ariadne, u pravu si. One baš razmišljaju o Milanoviću i Josipoviću.
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hops » 20 kol 2012 11:27

ma @pegla, adrijana se samo preserava pojmovima...

Odgovorite