Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 11:44

Ja sam primjetila da se dosta "starije" ekipe pokupilo/pobjeglo/kak god hoćeš s crola upravo zbog te mlađarije koja ne zna napisat 2 suvisle rečenice, ili dolaze ovdje isključivo tražeći nekog za pojebat i uglavnom prvi post ili tema bude neko "upoznavanje", ili dolaze s tim stavom "ovo je zatvoren krug lezbi" pa su otpočetka nabrijane, ili pod 178. nickom otvaraju jedne te iste teme i kukaju kak su same i nesretne u ljubavi i bla truć, ili whatever. Imam još podosta toga za napisat, al vjerujem da bu i ovo dovoljno da se opet nove članice osjete ugroženima i nepoželjnima. Nda.

Poanta, onak ti bude kak si sama napraviš. Ne moraš orat i kopat i prolit krv da se tu ugodno osjećaš, već budi normalna, normalno komuniciraj, ne provociraj, ne traži sve na pladnju već prvi dan, ne očekuj srdačnu dobrodošlicu i komunikaciju, ak ni sama nisi takva. Ja sam tu već jako dugo, al većina ovih novih su baš takve - nabrijane samodopadne guske željne pažnje. Zato i odu nakon 3 dana.

Eto, bmk ak se netko uvrijedio i pronašao u ovome. Moje mišljenje.
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 11:45

kaktus je napisao/la: ma nije to bas tako, sto se uklapanja tice. svatko je jednom bio novi. nisu korisnice toliko strasne kao sto se na prvi pogled cine : ).
ti si dva puta bila nova! :D
Zadnja izmjena: JaNNa, dana/u 16 kol 2012 11:48, ukupno mijenjano 2 puta.

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la kaktus » 16 kol 2012 11:47

JaNNa je napisao/la:
kaktus je napisao/la: ma nije to bas tako, sto se uklapanja tice. svatko je jednom bio novi. nisu korisnice toliko strasne kao sto se na prvi pogled cine : ).
ti si dva puta bila nova! :D
to je zato sto sam tebe dva puta htjela oduseviti!

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 11:48

bome jesi! :srce:
Peglam_subotom je napisao/la: nabrijane samodopadne guske željne pažnje. Zato i odu nakon 3 dana.
a još sam tu! :D
btw. meni je Pegla bila u odboru za doček i preživjela sam! :srce:

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 11:49

Pa Jano, ti si od guske prerasla u pauna. ;)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 16 kol 2012 11:51

ja sam se jedno mjesec, dva bojala obraćati hops-ici u strahu od njenog povratnog prca :D sad znam da je bezopasna :D :D :D i s osmjehom se sjetim svih tih situacija i mog opreza na početku crol-ovanja...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 11:52

slapa je napisao/la:ja sam se jedno mjesec, dva bojala obraćati hops-ici u strahu od njenog povratnog prca :D sad znam da je bezopasna :D :D :D i s osmjehom se sjetim svih tih situacija i mog opreza na početku crol-ovanja...
Istina. Uživo je još gora. Nemreš ju gledat u oči jer ubija pogledom i šamara jezikom. Grozne lezbače.
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la me,myselfelse » 16 kol 2012 11:54

ovo je postalo dirljivo...
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

e debil
Postovi: 14
Pridružen/a: 08 kol 2012 17:30

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la e debil » 16 kol 2012 11:59

Peglam_subotom je napisao/la:Ja sam primjetila da se dosta "starije" ekipe pokupilo/pobjeglo/kak god hoćeš s crola upravo zbog te mlađarije koja ne zna napisat 2 suvisle rečenice, ili dolaze ovdje isključivo tražeći nekog za pojebat i uglavnom prvi post ili tema bude neko "upoznavanje", ili dolaze s tim stavom "ovo je zatvoren krug lezbi" pa su otpočetka nabrijane, ili pod 178. nickom otvaraju jedne te iste teme i kukaju kak su same i nesretne u ljubavi i bla truć, ili whatever. Imam još podosta toga za napisat, al vjerujem da bu i ovo dovoljno da se opet nove članice osjete ugroženima i nepoželjnima. Nda.

Poanta, onak ti bude kak si sama napraviš. Ne moraš orat i kopat i prolit krv da se tu ugodno osjećaš, već budi normalna, normalno komuniciraj, ne provociraj, ne traži sve na pladnju već prvi dan, ne očekuj srdačnu dobrodošlicu i komunikaciju, ak ni sama nisi takva. Ja sam tu već jako dugo, al većina ovih novih su baš takve - nabrijane samodopadne guske željne pažnje. Zato i odu nakon 3 dana.

Eto, bmk ak se netko uvrijedio i pronašao u ovome. Moje mišljenje.
Zašto ovdje nebi netko došao tražit nekoga za pojebat?
Stav ovo je zatvoren krug lezbijki i nije toliko kriv ja mislim, što ne, pa zar vas većina ne odlazi na crol partye i takva događanja pa se vidite? Ja sam po postovima vidjela da vi spominjete nekakva druženja pa mogu zaključiti da se, barem neke, poznajete.

Ovaj post je baš kao što kažeš, da se novi osjećaju - ni ne trebaš nam goni se, ja imam svoju ekipicu, ako ti nemaš ko te jebe.
Sudjelujem na svakakvim forumima, ljudi znaju posebno doć i zahvaljivat što si došao popričat a ovdje sad evo dobim tipa "stay low".
Već imam filing da ću biti razapeta radi svog stava ali to tak ide jel. :shrug:

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 12:07

e debil je napisao/la: Zašto ovdje nebi netko došao tražit nekoga za pojebat?
Stav ovo je zatvoren krug lezbijki i nije toliko kriv ja mislim, što ne, pa zar vas većina ne odlazi na crol partye i takva događanja pa se vidite? Ja sam po postovima vidjela da vi spominjete nekakva druženja pa mogu zaključiti da se, barem neke, poznajete.

Ovaj post je baš kao što kažeš, da se novi osjećaju - ni ne trebaš nam goni se, ja imam svoju ekipicu, ako ti nemaš ko te jebe.
Sudjelujem na svakakvim forumima, ljudi znaju posebno doć i zahvaljivat što si došao popričat a ovdje sad evo dobim tipa "stay low".
Već imam filing da ću biti razapeta radi svog stava ali to tak ide jel. :shrug:
Nitko ne kaže da ne možeš tražit nekog za pojebat, al ne možeš to tražit na prvu i očekivat da će ti već njih 5-6 se javit. Odakle cure znaju tko se krije iza nicka e debil, ako ne znaju apsolutno ništa više o toj personi? Ti bi se javila tako nekom strancu? Mhm...
Ne znam ima li što od tih druženja, no opet, došla si u vrlo nezgodno vrijeme u godini. Kaj da ti kažem, netko je već spomenuo, pa cure su po moru, na GO, boli ih briga za crol.
Nije mi bila namjera nekog otjerat odavde, nit imam pravo na to. Samo ti hoću predočit situaciju. A takvih je bilo masu u zadnjih 4-5 godina koliko ja pamtim. I svake godine upoznam nekog novog, friškog. Al ne na način da nekog napadam. Već razgovaram. Jel to teško?
Naravno da će cure, koje su ovdje već duže vrijeme, braniti svoje. Međutim, kako je meni pružena šansa prije nekoliko godina, tako je bome i svima drugima. Samo moraš biti realna. Nitko ne lajka provokatore. Bez uvrede. ;)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

e debil
Postovi: 14
Pridružen/a: 08 kol 2012 17:30

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la e debil » 16 kol 2012 12:12

Peglam_subotom je napisao/la:Samo moraš biti realna. Nitko ne lajka provokatore. Bez uvrede. ;)
Dakle već sam i provokator. Okej hvala.

Btw.
Da ti odgovorim na pitanje, toliko si ovdje a ne znaš za profile? Meni je to bolja fora od foruma. Staviš si sliku, pochatas. Ovisno što tražiš možda i nađeš i bok. Vrlo jednostavno. Tako se može jednostavno riješiti problem s nepoznatima. Broj postova mi nebi značio ama baš ništa.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 16 kol 2012 12:12

Pa tebi dobro ide za početak :D
e debil je napisao/la:Zašto ovdje nebi netko došao tražit nekoga za pojebat?
Dođu neke za naći neke za pojebat. Nekad se čak nađu i dvije tri takve u isto vrijeme. Pa se i uspiju pojebat. Uglavnom nam se baš i ne hvale time kasnije pa ne znamo koliko ih ima.
Dosta ih je našlo cure tu s kojima su sad u vezi. I upoznalo neke druge cure s kojima su ostale prijateljice ili poznanice. Pa se druže.

U radno vrijeme su tu cure koje dobrim dijelom "rade" i krate si vrijeme tu. Te su često u vezama i ne traže koga bi jebale. Nego im je dosadno.

Iza ponoći je mislim veća vjerojatnost da naiđeš na te koje bi se jebale. Mada se tu i tamo neka i probudi jako napaljeno pa nas dođe nasmijavati. Pa se nekad i našalimo s njom. Ono sjediš u uredu zatrpana papirima a ova se u podne probudila i jebala bi se. Bude ti malo smiješno :D

Il ti dođe Bash i servira ti ovako nešto...

Bash je napisao/la:Cijeli dan razmišljam o tebi na poslu, prekriženih nogu. Imam tamne oči i crvene obraze. I mokre gaćice.

Želim tvoju kosu u šaci i jezik do grla. Želim da me gledaš crvena i mokra u licu, dok radim s tobom sve što se s tobom treba raditi. Želim te imati među prstima i rastavit te centimetar po centimetar, modricu po modricu, kost po kost. Želim poljubiti svaki taj dio i ozlijediti ga i poljubiti opet. Želim te iscrpiti do zadnje snage, i onda još toliko, dok ne možeš više ništa, dok ne misliš više ništa, dok ne osjećaš više ništa. Želim ti lagano ljubiti lice dok ležiš, hvataš zrak i treseš se bez glasa. Želim ti prelaziti prstima preko tijela i pričat ti kako si nevjerojatna, kako sam sretna. Želim te uzeti u ruke, odnijeti u kadu i masirati te šamponom od glave do pete, puhati mjehuriće među prstima i davat ti puse u pjegice. Želim te umotat u debeli ručnik i odmotat kao poklon u krevetu, pripit ti se uz leđa i zagrlit te najjače šta mogu. Želim ispreplesti prste s tvojima i ukopati lice u tvoj vrući vrat, zalijepljene mokre kose. Želim da me na kraju uspava tvoje mirno disanje i toplina tvog tijela i onaj spokoj kad znaš da je trenutak savršen.
... pa i tebi postane vruće na poslu.

Uglavnom, svega ima :D I ima mjesta za sve. Malo optimističniji pristup u samom startu bi svakako pomogao da se nove uklope ;)


e debil je napisao/la:
Peglam_subotom je napisao/la:Samo moraš biti realna. Nitko ne lajka provokatore. Bez uvrede. ;)
Dakle već sam i provokator. Okej hvala.

Btw.
Da ti odgovorim na pitanje, toliko si ovdje a ne znaš za profile? Meni je to bolja fora od foruma. Staviš si sliku, pochatas. Ovisno što tražiš možda i nađeš i bok. Vrlo jednostavno. Tako se može jednostavno riješiti problem s nepoznatima. Broj postova mi nebi značio ama baš ništa.
Pa ako ne traži nikog za chat, jebanje i slično zašto bi si radila profile? Dođe na forum gdje je i naumila doći. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 12:15

Ma shvati to kak god hoćeš, ne da mi se. Al ne znam kak da drugačije protumačim tih nekoliko postova.
A kaj se tiče profila, tko je rekao da ne znam za njih? Eto, slobodno ih koristi, ak ti već nije do pisanja po forumu - kak sama kažeš. Problem riješen. ;)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la me,myselfelse » 16 kol 2012 12:17

nove se nikad ne uklope, ove koje su tu su već godinama, nitko nikog ne provocira, forum je mrtav, živjeli profili i chat.

super je ta bash.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 12:18

slapa je napisao/la:
Uglavnom, svega ima :D I ima mjesta za sve. Malo optimističniji pristup u samom startu bi svakako pomogao da se nove uklope ;)
Mislim da od prvog posta to pokušavam objasnit. Hvala šlapo. ;)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

hello kiki
Postovi: 164
Pridružen/a: 14 kol 2012 20:40

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hello kiki » 16 kol 2012 12:18

Covjek nesto pita i onda se stare korisnice posvadaju sa novima. Ha-ha-ha! Ne mislite da je ovo malo djetinjasto? Ponasate se: ovo je moj pjesak ti odi u drugi ... I NE DIRAJ MOJE LOPATICE I KANTICE! mAMAAAAAAAA!

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 12:20

Točno tako. A sad ću ti pozvat i frendove iz kvarta, tak da gibaj odavde! :roll:
Cure, odrastite.
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la kaktus » 16 kol 2012 12:21

hello kiki je napisao/la:Covjek nesto pita i onda se stare korisnice posvadaju sa novima. Ha-ha-ha! Ne mislite da je ovo malo djetinjasto? Ponasate se: ovo je moj pjesak ti odi u drugi ... I NE DIRAJ MOJE LOPATICE I KANTICE! mAMAAAAAAAA!
ocito sve ovisi o kutu promatraca. nitko ne salje nikoga u drugi pjesak. slapa to eksplicitno kaze, a pegla ima malo...osebujan stil.

e debil
Postovi: 14
Pridružen/a: 08 kol 2012 17:30

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la e debil » 16 kol 2012 12:22

Peglam_subotom je napisao/la:Ma shvati to kak god hoćeš, ne da mi se. Al ne znam kak da drugačije protumačim tih nekoliko postova.
A kaj se tiče profila, tko je rekao da ne znam za njih? Eto, slobodno ih koristi, ak ti već nije do pisanja po forumu - kak sama kažeš. Problem riješen. ;)
me,myselfelse je napisao/la:nove se nikad ne uklope, ove koje su tu su već godinama, nitko nikog ne provocira, forum je mrtav, živjeli profili i chat.

super je ta bash.
Ovo što sam rekla još na strani 1.
Pa tko bi nakon ovog ostao. Užas.

Ja vam se ispričavam što sam dirnula u vaš forum, stare korisnice, neću nikad više.
Uživajte.

Moj zadnji post.

hello kiki
Postovi: 164
Pridružen/a: 14 kol 2012 20:40

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hello kiki » 16 kol 2012 12:22

Peglam_subotom je napisao/la: Cure, odrastite.

Potpisujem!

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 12:22

Kaktus > Profesionalne deformacije. :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la zenia » 16 kol 2012 12:24

slika
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 16 kol 2012 12:25

N'da a taman sam htjela dati svoj blagoslov da smiju jebati sve one crolice koje uspiju zbariti... Sad je kasno, sve ostaju meni :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 12:26

:D
A gle, svako toliko ista tema, ista priča, a nitko se ne bi potrudio ni mrvu da nas "zloglasne stare korisnice" uvjeri u suprotno. ;)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la me,myselfelse » 16 kol 2012 12:26

chat ponekad i šteka?

na mobu ne mogu na chat
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 16 kol 2012 12:27

postoje neke cake s tim chatom, radi valjda samo u nekim browserima. čekiraj gore u teh. podršci, mislim da si o tome pisale....
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la kaktus » 16 kol 2012 12:29

eto, slapo, e debil je ponovno otisla u svoju asocijalnost, ali tebe je barem seksualno nadahnula. ocekujem sada da nadmasis postove od bash.

peglo, navikla sam na to da volis lajati :D

hello kiki, vidis da je sve janjad ovdje, nemoj ici.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 kol 2012 12:30

kaktus je napisao/la: peglo, navikla sam na to da volis lajati :D
Mi se znamo? :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la me,myselfelse » 16 kol 2012 12:31

mislim mogu, al je na touch, pa mi je teško... mogu sam kad je shiz gore, onda se potrudim. :happycry:

inače ne mogu :)
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Afrodita » 16 kol 2012 12:32

slapa je napisao/la:N'da a taman sam htjela dati svoj blagoslov da smiju jebati sve one crolice koje uspiju zbariti... Sad je kasno, sve ostaju meni :D
Daj malo i podijeli :D nemoj biti tako sebična :cries:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Odgovorite