Tražimo stan - Zg

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
sia
Postovi: 20
Pridružen/a: 15 vel 2016 19:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Tražimo stan - Zg

Post Postao/la sia » 15 vel 2016 19:59

Dvije zaposlene djevojke traže stan u Zagrebu na duže vrijeme. Cijena do 1500kn.

backspace

Re: Tražimo stan - Zg

Post Postao/la backspace » 16 vel 2016 19:43

najam da je 1500 kn? zar to ima u zagrebu, a da nije zemljani pod, garaza or smth :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Tražimo stan - Zg

Post Postao/la Moloko » 16 vel 2016 21:30

Iako sam zadovoljna ovim stanom u kojem jesam, stalno "njuškam" po Njuškalu i malo gledam te cijene stanova pa sam naišla na nešto što bi ti se možda moglo svidjeti, uopće ne djeluje loš stančić a pozicija je nice:

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/stan- ... s-11861880

Krevet je tak tak ali to uvijek možeš naknadno promjeniti/ možda tražit da vam promjeni. Ormari su malo old sc. ali preživi se ako su suhi i normalno mirišu. :D

U svakom slučaju, sretno! Dobro znam kakva je tlaka tražiti stan..

:)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

sia
Postovi: 20
Pridružen/a: 15 vel 2016 19:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Tražimo stan - Zg

Post Postao/la sia » 17 vel 2016 16:09

hvala na odgovoru, gledamo i mi po Njuškalu..
mislim da se može naći pristojan prostor i za te novce, uz malo sreće i strpljenja!

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Tražimo stan - Zg

Post Postao/la Little N » 17 vel 2016 16:27

Nemoj otpisat ni stanove bez slike.
Buraz i cura su nasli savrsen stan na blef jer su dali sansu stanovima bez slike. Zato kaj gazda nije imao vremena uploadat slike s kompa nego je dao oglas preko moba. Da su bile slike, stan bi otisao u 2h od objave.
Al svakako se raspitaj da nije rupcaga puna vlage da ne gubis vrijeme.

Odgovorite