Humanitarna akcija!!!

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
Avatar
aslana
Postovi: 84
Pridružen/a: 28 sij 2010 19:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: s mora na kopno

Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la aslana » 10 vel 2010 23:51

Jedna cura stvarno treba pomoć, a ja kao član ovdje i foruma s kojeg je pokrenuta akcija želim to prenijet i vama. Dakle za sve detalje vezanu za akciju posjetite http://www.motori.hr forum u kojem je tema pod "Humanitarna akcija za Sanelu!" Cura nije htjela da piše ovdje o njoj, ali ja smatram da dobrih duša ima svugdje i ne sumnjam u to da i ovdje postoji netko tko njoj zaista može pomoći,pa makar sitnicom!! Za sve upite vezane za pokrenutu akciju i bilo kakva pitanja slobodno upitajte na pp!!
Zadnja izmjena: aslana, dana/u 16 vel 2010 22:20, ukupno mijenjano 3 puta.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Re: Humanitarna akcija!!! Jedna cura treba pomoć!!!

Post Postao/la bea.zarre » 11 vel 2010 12:24

Zakon. Držim fige da akcija bude uspješna i razmislit ću kako i sama mogu sudjelovat.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
guitarmaniac
Postovi: 52
Pridružen/a: 11 vel 2010 01:00
Lokacija: Zagreb

Re: Humanitarna akcija!!! Jedna cura treba pomoć!!!

Post Postao/la guitarmaniac » 11 vel 2010 13:20

evo, ja mogu fizikaneriti, tipa, krecenje, stemanje, fugiranje, razvodenje struje, nije bed. iskustva imam. ako treba pomoc, nek zove i dolazim! samo me se mora pustiti da imam muziku na usima i da me se ne smeta dok radim, to je to...pozz

Avatar
aslana
Postovi: 84
Pridružen/a: 28 sij 2010 19:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: s mora na kopno

Re: Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la aslana » 11 vel 2010 19:10

:) :) Hvala cure,svaka čast! Ovako,srećom za sad su svi majstori pronađeni,dakle možda kakav komad namještaja za stančič...

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la lia » 15 vel 2010 17:57

Slastičarna Le Kolač, u kojoj Sanela radi, a čiji je vlasnik uvaženi član našeg foruma, će na dan 11. DDK (koji se održava 20.3.2010) opet napraviti prigodnu ponudu napitaka što toplih, što hladnih, te kolača, keksa i torti, no za razliku od prošlog puta ovaj put po popularnim cijenama. Cijeli prihod (ne samo zarada) ide za Sanelu!

Svaka čast ovom čovjeku.
Ako ne odem za Bg.jer mi prijateljica treba roditi...hm...ako ne odem ja dolazim i zasigurno cu se pojaviti tamo, i sa prikladnim poknonom naravno...
AJDE MOJE DALMATINE - AJMO SVE GORI NA JEDAN DAN, HUMANITARNOST JE U ĐIRU- CURA TREBA HITNA POMOĆ !!!!
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
aslana
Postovi: 84
Pridružen/a: 28 sij 2010 19:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: s mora na kopno

Re: Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la aslana » 16 vel 2010 22:26

:) :) Hvala Lia, hvala na podršci, curi stvarno treba pomoć!!!

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la lia » 16 vel 2010 22:30

Čudno mi je da nitko nije ništa rekao na sve ovo. Ja sam direktorici dala web da pogleda detalje pa ako uspijemo neke če pare i uletjeti. A ja imam namjeru doći ! :)
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
aslana
Postovi: 84
Pridružen/a: 28 sij 2010 19:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: s mora na kopno

Re: Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la aslana » 16 vel 2010 22:57

Da čudno je to,ali eto možda bude kakve reakcije,a mislim da bi se mogli potruditi oko akcija humanitarnih, za bilo koga kome je potrebna pomoć, bez obzira o kome se radi ako je tom nekome potrebna,jel ??!! Htjela bi da tako nešto i ovdje bude, zar to nije uredu?!! :)

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la lia » 16 vel 2010 23:00

aslana je napisao/la:Da čudno je to,ali eto možda bude kakve reakcije,a mislim da bi se mogli potruditi oko akcija humanitarnih, za bilo koga kome je potrebna pomoć, bez obzira o kome se radi ako je tom nekome potrebna,jel ??!! Htjela bi da tako nešto i ovdje bude, zar to nije uredu?!! :)
Čudni su ljudi, neki će okrenuti glavu i reči; Znaš li koliko takvih ima... i to su reakcije za očekivati ! Nažalost ! :(
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
aslana
Postovi: 84
Pridružen/a: 28 sij 2010 19:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: s mora na kopno

Re: Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la aslana » 17 vel 2010 00:54

Ooo naravno da ima još mnogo takvih, al negdje treba počet pružat pomoć,onoliko koliko to možeš, da bi je isto danas-sutra mogao primiti od nekoga!!! Ako ne daješ i ne dobivaš,zar nije tako?!

Avatar
aslana
Postovi: 84
Pridružen/a: 28 sij 2010 19:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: s mora na kopno

Re: Humanitarna akcija!!!

Post Postao/la aslana » 23 ožu 2010 21:38

Za upite kako doći na temu za ovu akciju - na motori.hr forumu odete na "Generalno o motociklima" i tu otvarate "Vezano za DDK11-humanitarka..." gdje sve piše. Ako želite kako pomoći slobodno upitajte o tome na pp..Pozz :)

Odgovorite