Placamo buduce suradnice na portalu!

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Zaključano
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Placamo buduce suradnice na portalu!

Post Postao/la Kroacija » 05 ožu 2010 00:05

drage korisnice i korisnici :nerd:
croL portal vec godinama vodi nekolicina dobrih dusa kojima je stalo do toga da vi pronadjete savjete, procitate novosti vezane za LGBT populaciju i zbarite nest na chatu ili se jednostavno ispusete piskarajuci besmislice po forumu. tu su i croL partiji na kojima sudjeluje 90% forumasica svake godine, na kojima se uroljate i dobro zabavite.
uz nekoliko privremenih kolporterki :trept:, tamara3 i Zita su cvrsto uvijek bile tu za vas i prakticki se brinu o svemu, bez ikakve place. dakle, uredjuju portal i pronalaze tekstove, prevode, nadogradjuju forum, paze da je sto manje offova i primaju vase mailove i privatne poruke sa raznim prohtjevima i nebuloznim situacijama koje konkuriraju za guinness-a. ako vam ne udovolje ili vas bace u offtopik, onda su kucke. naime, sada vas ja pretezito bacam u offtopike, pa me slobodno mozete gadjati limenkama i nazivati netolerantnom pizdom uskih svjetonazora. :mase:
mislim da bi bilo fer da se barem jedna od vas previse javi za bilo kakvu pomoc.

ovim putem trazimo voljne suradnice i frisko meso za bilo sto od navedenog:

- portal, tekstovi, prijevodi, forum. literarno nadarene ili ne, mozete slati i bilo kakve svoje radove koje cemo objavljivati na portalu, samo da ga obogatimo
- ako imate ikakvog IT znanja, rado cemo vas prihvatiti za moderatora ili admina


dakle, javite se jednoj od adminki ukoliko ste zainteresirane, mene se kanite.
nadamo se sto vecem odazivu. :)


prvih 5 dobije gratis bed&breakfast s jednom od nas tri (tamara3, Zita, invalid_user) po izboru.


:kiss:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Placamo buduce suradnice na portalu!

Post Postao/la Kroacija » 05 ožu 2010 12:51

:ura:
jedna curka se javila, dajte jos!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Placamo buduce suradnice na portalu!

Post Postao/la Kroacija » 05 ožu 2010 14:29

dve!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Placamo buduce suradnice na portalu!

Post Postao/la Kroacija » 05 ožu 2010 15:10

okej, sad ste pretjerale, tri :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Placamo buduce suradnice na portalu!

Post Postao/la Kroacija » 05 ožu 2010 15:13

4. :o

Zaključano