summer job - animacija

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
Avatar
jen23
Postovi: 138
Pridružen/a: 30 pro 2009 14:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

summer job - animacija

Post Postao/la jen23 » 10 sij 2011 12:44

Bok curke!

evo ovako...
pošto svi znamo da je do posla jako teško doći, na dnu ovog posta stavljam vam FB link na kojem ćete možda naći vaš ljetni posao!

radi se o turističkoj animacij, i mogu ga raditi sve punoljetne osobe. ja sam već 4 godine dolje i super je. Mjesto posla je Umag..

dakle, 23.siječnja kreću audicije u više gradova u lijepoj našoj. Iako mislite da niste za to, odite na audiciju, možda vam se i svidi. Dakle prvo ćete imati malenu prezentaciju (na engleskom) i tada tko misli da je za to, ostaje na audiciji... ukoliko prođete audiciju, biti ćete pozvani na tečaj, koji vam je plaćen.. dakle, tamo se trebate dokazati i dobiti posao :)

poželjno je znanje stranih jezika, (iako nije toliki uvjet, kao prijašnjih godini :( ), i važno je da volite zabavu, da ste spremni na sve i svašta..

dakle traže se: turistički animatori
sportski treneri
odgajatelji predškolske dobi (za čuvanje klinaca od 6mj do 4 godine)

evo vam i link!!
http://www.facebook.com/event.php?eid=181816358511843


sretno! hvala na pažnji :) :pivo: :pivo:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: summer job - animacija

Post Postao/la pihach » 10 sij 2011 13:57

solidarnost na djelu, to volim!
:pivo:

Avatar
jen23
Postovi: 138
Pridružen/a: 30 pro 2009 14:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: summer job - animacija

Post Postao/la jen23 » 10 sij 2011 14:00

pa, valjda će upaliti :) dakle, možete slobodno proslijediti link i vašim prijateljima.. sigurno ih ima masa nezaposlenih (na našu žalost)

Odgovorite