traži se stan i/ili cimer

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
piramida
Postovi: 19
Pridružen/a: 08 vel 2012 20:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

traži se stan i/ili cimer

Post Postao/la piramida » 28 svi 2012 15:24

Traži se praktički samo soba u koju bi dečko (njemac s odličnim znanjem engleskog i vrlo razumljivim hrvatskim) mogao useliti što prije. Gej, glazbenik, tih, miran i povučen. Kod mene je već dva tjedna, na žalost i ja moram seliti pa ne može ostati. Posprema za sobom, nenametljiv je, a opet razgovorljv ako pokažete interes. Bilo bi idealno da je stanarina što manja (naravno) ali je naravno sve stvar dogovora. Kvart mu je također nebitan. Za bilo kakve upite i ponude, javite se u pp. Hvala :)

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: traži se stan i/ili cimer

Post Postao/la Zita » 28 svi 2012 18:25

puno su vece sanse da ovdje nades cimericu neg cimera ;)
Measure of a woman is her sense of humor

piramida
Postovi: 19
Pridružen/a: 08 vel 2012 20:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: traži se stan i/ili cimer

Post Postao/la piramida » 30 svi 2012 12:56

pa ne tražim cimera njemu. njemu tražim sobu. dečko je gej i mislim da ga zaboli da li živi s curom, dečkom, ftm dedom ili koje su god opcije. u mom stanu je imao priliku vidjeti kakvi su maniri zagrebačkih lezbi, mislim da je spreman na sve. vrlo je hrabar čovjek :D

Odgovorite