TRAZIM STAN ILI GARSONJERU ZA IZNAJMITI

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
Avatar
Annabella
Postovi: 33
Pridružen/a: 29 tra 2011 17:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

TRAZIM STAN ILI GARSONJERU ZA IZNAJMITI

Post Postao/la Annabella » 29 lis 2012 05:34

Lijep pozdrav. Ne znam jesam li u pravoj rubrici. Ovako trazim stan za najam u stambenoj zgradi, okolica vrapca, stenjevec, gajnice bi mi najbolje odgovaralo, no uzela bi u obzir i malesnicu ili sveti duh...novogradnja, lift, adsl, tv, internet, potpuno opremljen stan ili garsonjera. Uvijet mi je takodjer da kupaonica ima vecu kadu, ne tus kabinu, centralno grijanje. Ne dajem proviziju jer nam stan treba na oko 20 dana samo. Otprilike od 18.12.2012 do 4.1.2013 pa je mogucnost potpisivanja ugovora ako se to zahtjeva, placam najvise oko 300 eura+rezije. Jako je bitno mi je da je zgrada u blizini svega, kiosk, pekara, ducan, kafici....balkon nije potreban ako ga nema. Vazno je da je stan lijepo uredjen, cist i uredan i da po mogucnosti nije visoko prizemlje. Takodjer parking nije potreban. Stan bi iznajmila sa svojom curom. Uredne, organizirane i odgovorne. Oboje pusacice da naglasim.
Po mogucnosti ako govorite engleski jezik bio bi veliki plus jer mi cura dolazi iz strane drzave na novogodisnje praznike pa se zajedno mozemo dogovoriti.
Ako imate ikakve ponude molim lijepo da mi se javite na PM.
Unaprijed zahvaljujem.
~well behaved woman rarely make history~

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Re: TRAZIM STAN ILI GARSONJERU ZA IZNAJMITI

Post Postao/la stanica prema suncu » 31 lis 2012 17:05

probaj pogledat na www.airbnb.com

Odgovorite