trebam...

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

trebam...

Post Postao/la Kroacija » 20 pro 2012 10:03

...neku briznu zenu koja radi u PBZ-u, po mogucnosti ne kao cistacica. Ima li take tu?

backspace

Re: trebam...

Post Postao/la backspace » 20 pro 2012 19:17

Kak mislis osim kao cistacica kad tebi nece znaciti ako radi igdje osim na salteru :D

Otiđi u najblizu poslovnicu i trebala bi naci to sto trazis. Naime, one su sve placene da budu brizne :D samo ne daj da te smuvaju pa izades s proizvodima koje ne trebas. Kao ja, ali samo jednom :D Budi jasna, napisi si na papir zasto ides, koja pitanja zelis da ti odgovore i ne daj da ti krenu trkeljati o stvarima koje te ne zanimaju. Ako zelis stediti, pitaj za opcije, kad ti nabroji sve, pitaj jesu li to sve mogucnosti da ne bi bilo da nesto strateski presucuje. Pitaj za troskove. I to kad istrkelja ponovnim pitanjem provjeri jesu li to svi troskovi. Uzmi info za te neke stvari sto ti je natrkeljala na letcima/papirima/stovecima, nemoj jer ne moras odmah odluciti i uzeti nesto, nego odi doma i pogledaj ponovno u miru, odluci i ozezi. Uzmi njenu vizitku i reci da ces joj se javiti ako sto odlucis uzeti, pa da ti ona odradi jer njoj to znaci za ispunjavanje budgeta.

Strategija 3 2 1 :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: trebam...

Post Postao/la Kroacija » 20 pro 2012 20:16

Jel mogu nekog unajmit da mi to sredi? :D i nije stednja, sad razmisljam o nekim kreditima. Bacila sam okec na brosurec i vidila neke brojeve pa sam odustala. :D

Isla sam za stednju i cica je rekao da tek od 15.1. mogu to..nesto. :shinner:

Avatar
forgotten
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Kontakt:

Re: trebam...

Post Postao/la forgotten » 20 pro 2012 23:00

slušam.
"U pravu si. Oprosti što sam se trudio da budeš sretna. Oprostii i što sam se brinuo za svaku sitnicu, a sve da tebi bude dobro. Pokušavajući ukloniti tugu sa tvog lica, stvorio sam tugu na svom! To je moja jedina greška."

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: trebam...

Post Postao/la Kroacija » 21 pro 2012 00:31

jesi ti ta? for real? :o PBZ zena?

Avatar
forgotten
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Kontakt:

Re: trebam...

Post Postao/la forgotten » 21 pro 2012 12:58

talk to me.
"U pravu si. Oprosti što sam se trudio da budeš sretna. Oprostii i što sam se brinuo za svaku sitnicu, a sve da tebi bude dobro. Pokušavajući ukloniti tugu sa tvog lica, stvorio sam tugu na svom! To je moja jedina greška."

backspace

Re: trebam...

Post Postao/la backspace » 21 pro 2012 16:14


Odgovorite