Traže se osobe za sudjelovanje u temi o cyberbullyngu

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Traže se osobe za sudjelovanje u temi o cyberbullyngu

Post Postao/la tamara3 » 10 sij 2013 13:22

...odnosno netko tko je imao problema s anonimnim komentarima na internetu, ili ne anonimnim svejedno, tko bi, pravim imenom ili ne pravim imenom, ispričao kako je to sve prošlo, je li išla prijava policiji, kako su tu osobu našli itd itd,. a tema se radi za Cosmopolitan, vezano uz novi kazneno zakon i uvredama i sramoćenju na internetu

Ako ima nekoga, nek se javi na PP, fala.

backspace

Re: Traže se osobe za sudjelovanje u temi o cyberbullyngu

Post Postao/la backspace » 10 sij 2013 14:11

Imam iskustvo da su mi slane poruke s neta na mob duze vrijeme. Preko godinu dana. Vrijedalo me se i sve, ovakva sam onakva sam. Poanta je bila da sam nikakva. :D
Bez zezancije sad, to je zaista neugodno iskustvo. Malo izluduje kada dobivas poruke u kojima te se vrijeda i svasta pise i jos su pritom stalkerske. Dakle ta osoba je znala gotovo stalno di se krecem u tom konkretnom krugu. Odgovorit ne mozes, reagirat ne mozes osim da bacis mob u zid. Onda bi ih valjda na mail dobivala :D razmisljala sam da probam preko nekog poznatog u SRCU doci do infa kojom bih shvatila tko to radi. Nisam nista potezala. Vrijeme je sve rijesilo. Kako sam se makla od doticnog momka i cijele te price, tako je sve prestajalo. Makla sam se s tih mjesta. Sve. Nije vise mogao pisati kad nije imao materijala. Grozan je osjecaj da te netko ne podnosi na takvoj razini, a smjeska ti se i kao super ste. To je koma.
Uglavnom, radilo se o neobostranoj zaljubljenosti. Imam takvih prica gro s muskim pajdasima, ocito musko zenska prijateljstva najcesce ne mogu funkcionirat ako oboje nisu gej ili nes :D Moja sestra tvrdi da sam ja kriva za to s momcima. I mama. To je ta moja podrska od obitelji :D Naime, ja sam odgovorna za tude emotivno stanje i JA se moram maknut bez obzira sto osobi xy direktno i brutalno kazem da nisam zainteresirana za ljubavni razvoj dogadaja, diranja i mijesanja tjelesnih fluida. Sada tako djelujem.

Iako bih rado zavrsila u cozmaču, ova prica je ekskluziva za crol :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Traže se osobe za sudjelovanje u temi o cyberbullyngu

Post Postao/la tamara3 » 10 sij 2013 14:32

Pa fala onda na ekskluzivi :D.

backspace

Re: Traže se osobe za sudjelovanje u temi o cyberbullyngu

Post Postao/la backspace » 10 sij 2013 15:37

A sad prica/e o tome kako vrsim cyberbullying nad zenama. :touched:
Salim se. Ne vrsim. Ne bi ja. Majkemi.
:D

Odgovorite