Open Air

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Open Air

Post Postao/la str8faith » 16 tra 2013 09:52

Kao i svake godine Cumez organizira Open Air na livadi ispred kemije 24.5., te trazimo ljude koji su voljni raditi fizikalne poslove u pripremi na sam dan (s pocetkom oko 14 sati ili po dogovoru), sto ukljucuje: postavljanje sanka (odn stolova iz studentske, tocionika, pretovar stvari), bine i sitnijih fizikalnih poslova, a u zamjenu dobiju pivu i grah za djabe. Svi zainteresirani neka se jave na mail info.cumez@gmail.com s NASLOVOM PORUKE: Volontiranje na Open Air-u ili u inbox(http://www.facebook.com/Ravion?fref=pb)(pogotovo ako ima daljnih pitanja ili mogucih pregovora ako je netko zainteresiran za nesto vise). Imajte duse i pomozite da svi skupa to prije napravimo i da mozemo pocet pit.
NAPOMENA: Ako netko zna dobro skuhat grah (pricamo o 30 litara graha) i voljan je nek se javi ili na dani mail ili meni pa se dogovorimo.

Jebiga ja nisam tu
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Open Air

Post Postao/la bašja » 16 tra 2013 14:17

javljam se za kuhanje 30 litara graha!!
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Open Air

Post Postao/la str8faith » 16 tra 2013 20:56

datum ti piše, lik ti je od Kate momak ...
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Odgovorite