slanje posta

Problemi vezani uz rad foruma, pitanja, pohvale, pokude? Navedite ih ovdje.
Zaključano
Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

slanje posta

Post Postao/la freeda » 10 vel 2007 22:29

ovako, ne znam jel se to dogadja samo meni ili what, ali svaki put kad idem poslat post i pritisnem "posaljite" meni zapravo da pregled posta..ko da su se ove dvi funkcije doli izmisale..

:o
back to where i never was

Zita

Post Postao/la Zita » 10 vel 2007 22:30

ne :o
obavijestila sam vas o tome prije par sati http://www.crolportal.com/forum/viewtopic.php?t=2409
i mene uzasno nervira al me jos vise nervira kad moram obrisati milijardu sex postova

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 10 vel 2007 22:32

....:o mislila sam da sam loooda i da mi se mijesaju stvari,sto zna bit. iskreno sam odahnula kad sam skuzila da ovo ima racionalno objasnjenje.

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 10 vel 2007 22:38

upravo tako.
eto vidis, to mi se dogadja kad ja uopce, nikad ne ulazim u tu prvu rubriku gori.
back to where i never was

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 11 vel 2007 11:13

Pa drugi put možda možeš razmisliti da eventualno probaš uložiti nekakav napor i otvoriti taj forum jer on ne stoji ovdje bez razloga.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 11 vel 2007 12:33

:D

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 11 vel 2007 21:29

tamara3 je napisao/la:Pa drugi put možda možeš razmisliti da eventualno probaš uložiti nekakav napor i otvoriti taj forum jer on ne stoji ovdje bez razloga.
e hebiga tam..meni do sada nije triba.
ovdi uglavnom dolazim opustit sive stanice i ne ulagati napor..sigurno mogu razmislit..pitanje je samo hocu li.
uostalom, pegula sam kad se radi o kompovima, mobitelima i sl. pa onda uvik mislim da je do mene..

a kad smo jos uvik ovdi - jel ovo trajno stanje? ova novopostavljena zastita tj...(da me sad odma ne napadnete, slabo se kuzim u dizanje foruma i sve te stvari pa me cisto zanima)
back to where i never was

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 12 vel 2007 00:05

sad je dobro jer bilo da kliknes Pregledajte ili Posaljite, opet dodje na isto :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 12 vel 2007 19:56

freeda je napisao/la:e hebiga tam..meni do sada nije triba.
ovdi uglavnom dolazim opustit sive stanice i ne ulagati napor..sigurno mogu razmislit..pitanje je samo hocu li.
E pa kad ti opet bude tribalo, lijepo molim ipak umoriš kažiprst još jednim klikom pa provjeriš postoji li kakva informacija o tome. To ti nije nikakav izgovor, niti ubuduće imam(o) namjeru odgovarati na pitanja čija rješenja stoje ovdje crno na bijelo već mjesecima, pa ako ne budeš htjela razmisliti o, dakle, ulaganju takvog napora, sigurno se nećeš ljutiti zbog toga što osoblje CroL-a ne može razmišljati o tome da ti riješi tzv. problem.

Zaključano