umro mi nick

Problemi vezani uz rad foruma, pitanja, pohvale, pokude? Navedite ih ovdje.
Odgovorite
nick :(

umro mi nick

Post Postao/la nick :( » 11 lis 2007 16:02

upravo sam se pokušala loginirati, veli da je netočan pass (logiram se nekoliko puta na dan - senilna i stara jesam, ali sumnjam da sam toliko :D )

pa sam probala zatražiti pass mailom, ne da mi - veli da toga nema u bazi

Eto me sad s drugim nickom - lijepo bih molila admine (ili ako modovi imaju te ovlasti), neka mi u profilu nick ; ) (između ; i ) nema razmaka - napravila sam ga sada jer se učitavao smajlić umjesto znakova )kreiraju lozinku te pošalju na mail kojeg sam ostavila prilikom registracije na ovome računu. (bojim se da je došlo do neke pogreške pa mi se mail izbrisao ili sl.)

Ne vjerujem da sam išta zločestog radila/pisala da sam bez upozorenja banirana :D
Zadnja izmjena: nick :(, dana/u 11 lis 2007 16:14, ukupno mijenjano 1 put.

nick :(

Post Postao/la nick :( » 11 lis 2007 16:05

zaboravih napomenuti - poslije 18 h nikako mi nemojte slati mail :-$

nick :(

Post Postao/la nick :( » 11 lis 2007 16:13

koji sam ja - ... pa samo mi napišite tu na ovaj PP da ne kompliciramo mailom :D

Zita

Post Postao/la Zita » 11 lis 2007 16:22

hellou
pa ne radi se tu kompliciranje mejlom al morat cu ti to poslat na mail koji si ostavila prilikom registracije jerbo tak se moze javiti bilo tko i uletit ti u acc sto nije bas najs
rekla si da nebi mail iza 18 h...sad je 17 20 pa javi ak ti pase da ti posaljem mail sa passom odmah

Zita

Post Postao/la Zita » 11 lis 2007 16:24

Kod: Označite sve

i da...nick ti nije nick ;) vec nick :)
mozda si tu pogrijesila sa loginom :D
Zadnja izmjena: Zita, dana/u 11 lis 2007 16:30, ukupno mijenjano 2 puta.

nick :(

Post Postao/la nick :( » 11 lis 2007 16:24

paše paše!!! Samo ti daj :D Hvala ti :-*

Zita

Post Postao/la Zita » 11 lis 2007 16:27

poslano ;)

Avatar
nick :)
Postovi: 32
Pridružen/a: 09 lis 2007 09:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la nick :) » 11 lis 2007 16:36

Ne znam kaj bih rekla :oops: Koja početnička, glupava, tupava pogreška! Izgleda da sam ipak stara i senilna :D Eeeeeeebote, nick zaboraviti! :D

Hvala ti!

Odgovorite