brisanje postova od strane admina

Problemi vezani uz rad foruma, pitanja, pohvale, pokude? Navedite ih ovdje.
Odgovorite
spark
Postovi: 428
Pridružen/a: 27 tra 2007 13:06

brisanje postova od strane admina

Post Postao/la spark » 23 lip 2008 15:04

zanima me zašto se ovdje ne može reći da se ne slažeš sa
odlukom administratorice (konkretno, radi se o premještanju dijela postova u off), a da se to sve ne obriše isti tren?

1. nisam se svađala
2. nisam nikoga vrijeđala, samo sam rekla svoje mišljenje i postavila
pitanje administratorici na koje sam očekivala odgovor
3. smatrala sam da imam prava reći što mislim, i to javno, a taj dio je jednostavno obrisan
4. koji je smisao takve komunikacije na razini administrator-korisnik?
so long.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 23 lip 2008 15:22

spark je napisao/la:ne svađam se sa tobom
imam pravo reći što mislim, i govorim to na pristojan način
smisao foruma i je u izražavanju mišljenja, koja ne moraju biti identična

ako si admin imaš određene ovlasti, a ja kao korisnica foruma imam
valjda neka prava

nemam potrebe više ništa reći na temu iz koje je ovo off, možeš ju slobodno zaključati
Ovo je već bilo u trashu kad si rekla da se može zaključati.
Teme u trashu se brišu nakon 5 dana što se u njima ne piše.
U zaključanim temama se ni ne može pisati, stoga je bilo logično da se tema makne s foruma.

I samo da te podsjetim:
http://www.crolportal.com/forum/viewtopic.php?t=5
S posebnim naglaskom na ovo:
"Administratorice i/ili moderatorice imaju pravo na brisanje/premještanje/zaključavanje takvih tema i/ili sadržaja bez najave i/ili objašnjenja. "

Prestani raditi problem ni oko čega.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
Crvena_Vrana
Postovi: 75
Pridružen/a: 18 lip 2008 21:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la Crvena_Vrana » 23 lip 2008 21:25

bea.zarre je napisao/la: I samo da te podsjetim:
http://www.crolportal.com/forum/viewtopic.php?t=5
S posebnim naglaskom na ovo:
"Administratorice i/ili moderatorice imaju pravo na brisanje/premještanje/zaključavanje takvih tema i/ili sadržaja bez najave i/ili objašnjenja. "

Prestani raditi problem ni oko čega.
Meni su iskreno draži admini i moderatori koji nemaju problema s tim kad ih se pita zašto su donijeli neku odluku... ;) Na kraju krajeva, forum je tu zbog korisnica. Istina je da forumi postoje (kao normalna mjesta) zahvaljujući adminima i moderatorima, ali mislim da poštovanje i strpljivost moraju biti prisutni s obje strane.. ;)
Budimo realni, tražimo nemoguće...

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 23 lip 2008 21:29

Crvena_Vrana je napisao/la: Meni su iskreno draži admini i moderatori koji nemaju problema s tim kad ih se pita zašto su donijeli neku odluku... ;)
adminima i moderatorima su draze korisnice koje ne rade nepotrebne offtopice, pa ih ne pitamo za obrazlozenje zasto to rade.
I am not a myth.

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 23 lip 2008 21:32

aaaaahaaa
znala sam da sam vam draga!!!

:D :D :D

bilo je jače od mene..stvarno..

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 23 lip 2008 22:09

mene možete slobodno pitat zašto radim nepotrebne offtopice, ne mora vam bit neugodno :D

spark
Postovi: 428
Pridružen/a: 27 tra 2007 13:06

Post Postao/la spark » 24 lip 2008 00:00

tema u kojoj sam pisala nalazi se u rubrici "ljubavne poruke"
postovi su bili pisani osobi koju volim i ne vidim zašto su izazvali takvu tvoju reakciju.
nisu bili uvredljivi, samo šaljivi, no budući da to prema pravilima foruma spada u interne razgovore za koje ti kažeš da se mogu riješiti i preko pp-a, ti si ih prebacila u off
po tome cijela ta tema spada u off jer je vezana za razgovor mene i jedne osobe
zamolila sam te da vratiš tih par postova i zaključaš temu, na što si ti reagirala odgovorom da nećeš to učiniti i da se ne svađam s tobom i ne
stvaram nepotrebne probleme

stvarno mi nije bila namjera svađati se, već sam željela objašnjenje zašto je baš taj dio postova u offu, kad sam ionako u zadnjem postu rekla da se tema zatvori

ovdje sam reagirala zbog brisanja tog dijela tvog i mog razgovora jer po tome ispada da se ne smije postavljati pitanja ako ti nešto nije jasno da ne bi naljutio admine, ili stvarao probleme

shvaćam ozbiljno vaš posao i vjerujem da se trudite održavati forum uspješnim, ali smatram da ovo pravilo ne zvuči pozitivno :
"Administratorice i/ili moderatorice imaju pravo na brisanje/premještanje/zaključavanje takvih tema i/ili sadržaja bez najave i/ili objašnjenja. "

bez obzira o čemu se radilo, za brisanje ili premještanje postova svaki korisnik foruma trebao bi imati pravo dobiti objašnjenje od strane administratora, budući da se u temama i postovima mogu naći isti primjeri na koje se različito reagiralo, i to zbunjuje


no dakle, da citiram crvenu vranu - poštovanje i strpljivost s obje strane - i problema neće ni biti
so long.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 24 lip 2008 06:44

Pa ajde. Zi-pa, burki, ovo:

"Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje. Može i anonimno."

Pa onda zi-pa, seko, ovo:

"Offtopici, interno, trash

Ako jednostavno morate komunicirati s najboljom prijateljicom ili najdražim bićem tako da to svi pročitaju, učinite to u ovom forumu. Tu prebacujemo i offtopice te sve što je suviše trashy za ostatak foruma, pa ako vam nešto fali vjerojatno je ovdje. Teme na kojima nije postano duže od 5 dana automatski se brišu."

Wow, jel da? :wink:
Epizodna uloga.

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 24 lip 2008 07:40

everyone's a critic today!
ali nikome ne pada na pamet procitat kaj pise ispod naziva podforuma, jer izgleda da je tesko spustit pogled malo nize, pa onda opleti sestro sa potraznjom objasnjenja!

pretjerujete.
I am not a myth.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 24 lip 2008 09:19

Žena lijepo dobije objašnjenje iako ga joj nisam bila dužna pružiti
i raspravi nikad kraja.
Ajde da se cijeli topic obrisao, još bih i razumjela,
ali ovako krajnje nepotrebno dizat dreku mi je neshvatljivo.

@Spark: daj, bejb, smiri strasti i shvati da i ja moram radit svoj posao.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 24 lip 2008 11:19

a kaj si i ti moderator sad? wooooow :roftl:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 25 lip 2008 13:49

Crvena_Vrana je napisao/la:Na kraju krajeva, forum je tu zbog korisnica.
Točno, a to bi trebale imati na umu i same korisnice. Stvar je jako jednostavna. Na primjer, kad ulazim u neku birtiju ili restoran, ne pada mi na pamet pitati da zakaj je ovaj stol u kutu, a ne pokraj prozora i za to tražiti objašnjenje. Isto se, recimo, ne dernjam glasno tak da to smeta drugima. Jednostavno poštujem pravila nekakvog civiliziranog ponašanja pa mi je onda nekako normalno da ih se poštuje i ovdje.
Zaključak donesi sama.

spark
Postovi: 428
Pridružen/a: 27 tra 2007 13:06

Post Postao/la spark » 26 lip 2008 09:37

tamara3 je napisao/la: Na primjer, kad ulazim u neku birtiju ili restoran, ne pada mi na pamet pitati da zakaj je ovaj stol u kutu, a ne pokraj prozora i za to tražiti objašnjenje. Isto se, recimo, ne dernjam glasno tak da to smeta drugima.
čini mi se da tvoja usporedba ovdje baš ne stoji.
ja bih to rekla ovako:

kad ulazim u neku birtiju, ne pitam zašto je jedan stol u kutu a drugi pored prozora. izaberem onaj pored prozora i tamo sjednem, pa naručim piće. odem na wc i kada se vratim vidim da je moje piće premješteno na stol u kutu. e onda odem do konobara i pitam ga za objašnjenje.
a on mi kaže to je zato što sam se preintimno družila sa čašom, a zašto bi to svi drugi u birtiji morali gledati. ja pokušavam objasniti da nije bilo tako, i da se osvrne malo po birtiji i vidi da i drugi grle svoje čaše pa ih nitko zbog toga ne premješta. onda meni konobar kaže da se ne svađam sa njim i ne pravim probleme. što zvuči kao mogući slučaj izbacivanja iz birtije i bolje bi bilo da nastavim šutke sjediti u kutu.
na to ja zatražim knjigu žalbe i pristojno napišem u nju što mislim o svemu tome.

;)
so long.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 26 lip 2008 09:56

Da, tvoja usporedba je definitivno bolja.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
micika
Postovi: 115
Pridružen/a: 24 lip 2008 13:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: s leve bogu

Post Postao/la micika » 26 lip 2008 10:10

ah, neke se stvari nikad ne menjaju :D

dalanija

Post Postao/la dalanija » 21 kol 2008 23:02

mir mir mir nitko nije kriv, ava ava ava....
a psssssssssst

sve ce to biti u redu :D

Odgovorite