cudim se !

Problemi vezani uz rad foruma, pitanja, pohvale, pokude? Navedite ih ovdje.
Odgovorite
Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

cudim se !

Post Postao/la sekica63 » 25 stu 2008 06:22

lp. iz SLOVENIJE prvo cu se izvint ako bude mixa, u jeziku. neznam ko ureduje opcenite strane svega ovog. dali se sve cure medusobno poznaju? ili sam ja glupa? cast izuzecima! ima cura koje imaju glavu ne zbog frizure, mi u SLOVENIJI imamo drugi nacin tog lezbicnog PORTALA trudimo se curama i deckima, istospolnim pomoci! sto znaci, prvo niko nevidi niciju poruku, 2 raznim obavjestima za susrete, piknike, u klubove, zakonom smo neke stvsri uzakonili. i jos ce mo ih. nije samo biti lezbejka, polizati se sa zenom! nije decko gej samo prespavati sa deckom, itd. itd. medu nama je mnogo parova koji zive skupa sa partnerom partnericom. imaju i djecu. itd. itd. ja kad citam vase stranice. imam filing da citam poruke nekih djevojcica, koje su u razvoju poburitete, ili se poznate? ili sam ja tupa? cast izuzecima! sta mi je? ili preozbilno gledam na te probleme vezane, za istosp. za bise. za str. LIJEP DAN VAM ZELIM!

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 25 stu 2008 11:44

koja je poanta?

Avatar
dozinho
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 lis 2008 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: zagreb

Post Postao/la dozinho » 25 stu 2008 12:33

nazalost vecina nijh i je mladjih cura....i ako si procitala bilo koju temu shavtit ces da bas i ne raspravljaju o necem sto ce ih zamoriti..a to ti i pokazuje da se nitko od njih ne potrudi staviti neki komentar na neku od tema koje imaju za procitat..a nadje se jako dobrih clanak....a ista stvar je i na gay.hr....bolje da ti ne padne na pamet staviri neku temu ili pitat za neki savijet...masa nijih a toga naprave sprdacinu..i isti tren ti je zao sto si uopce postao clan tog site...ja se nadam da ce uskoro postajati neki site kao kod vas...lol

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 25 stu 2008 12:47

Vidi, vecinom je zezancije, ima i ozbiljnih tema, a sve ostalo u pp, e sad da samo slovenci raspravljaju ozbiljno, ne bi se slozila, a tu ima jos foruma osim gay i crola, pa moze tamo pisati, kako rekoh nije do foruma i vecine na njemu, nego do nekolicine, ali i autorica koje otvaraju temu, jer nemoze nesto biti ozbiljno, ako ona prihvati zezanciju u svojoj temi, pa se cudi. Postoje ozbiljne teme, al odi vecinom se dolazi da se opusti zeza i ako ce razmjeniti s nekim, znaci preko pp, sto ga muci..ja osobno nikad nisan imala "dlake na jeziku"(ili na prstu :) ), a nit me je bilo sram sto pisen , jer kako san rekla sve je imalo svoje razloge, a i svoje vrijeme. Za svoje probleme nisan nasla odgovore tu, ali mi je bilo lakse kad bi o njima pisala, pa makar se neki sprdali, ali to je vecinom da se razbije crnjak. Necu reci da nema i uvredjujuci i ponekad i puberteskih postova, ali ponavljam to nije vecina! Jos nesto tko odi ulazi sa srcem, naje** je.

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Re: cudim se !

Post Postao/la nika331 » 25 stu 2008 13:30

sekica63 je napisao/la:lp. iz SLOVENIJE prvo cu se izvint ako bude mixa, u jeziku. neznam ko ureduje opcenite strane svega ovog. dali se sve cure medusobno poznaju? ili sam ja glupa? cast izuzecima! ima cura koje imaju glavu ne zbog frizure, mi u SLOVENIJI imamo drugi nacin tog lezbicnog PORTALA trudimo se curama i deckima, istospolnim pomoci! sto znaci, prvo niko nevidi niciju poruku, 2 raznim obavjestima za susrete, piknike, u klubove, zakonom smo neke stvsri uzakonili. i jos ce mo ih. nije samo biti lezbejka, polizati se sa zenom! nije decko gej samo prespavati sa deckom, itd. itd. medu nama je mnogo parova koji zive skupa sa partnerom partnericom. imaju i djecu. itd. itd. ja kad citam vase stranice. imam filing da citam poruke nekih djevojcica, koje su u razvoju poburitete, ili se poznate? ili sam ja tupa? cast izuzecima! sta mi je? ili preozbilno gledam na te probleme vezane, za istosp. za bise. za str. LIJEP DAN VAM ZELIM!
potpuno si u pravu. :plese: nabavi nešto efikasno i pozovi me.
from my cold blooded hands!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 25 stu 2008 13:36

sekica. ja ne znam da li vi u slo. znate da uz forum nekog portala postoji i naslovnica.
ako odes tamo naci ces mnogo informativnih podataka koje spominjes.
ili je to pretesko?
ili si mozda stvarno tupa! :confused:
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 25 stu 2008 13:59

Hvala jabučice, nemam što za dodati, sve si rekla. I ne znam kog vraga ova tema uopće radi u slučajnim susretima, điz :roll:. Još manje znam koja je poanta ove teme.

Odgovorite