CrolL na iPhonu, tj. mobitelima?

Problemi vezani uz rad foruma, pitanja, pohvale, pokude? Navedite ih ovdje.
Odgovorite
lulu
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2008 11:16

CrolL na iPhonu, tj. mobitelima?

Post Postao/la lulu » 19 srp 2009 14:10

Namjerava li se napraviti neka aplikacija za iPhone/iPod korisnike ili prilagoditi sučelje i za korisnike na mobilnim telefonima?
Na iPhoneu je čitanje vrlo nespretno pa stoga pretposztavljam da je i tak na ostalim telefonima.

Zita

Post Postao/la Zita » 19 srp 2009 14:13

kasnis kojih 1 godinu i pretpostavljas apsolutno krivo (cemu i pretpostavke cesto sluze). http://www.crolportal.com/1/phpbb/viewtopic.php?t=6030
sve informacije o surfanju sa mobitela mogla si jos prije 1 god naci na portalu i na forumu
na mobitelima sa kojih sam ja surfala izgleda i vise nego dobro
forum izgleda kao i na IE7 a i maknuli smo "laganiju" verziju naslovnice bez puno slika i cssa pa sad i ona izgleda identicno onoj na IE7
*upravo provjereno na 5800
a za iphone-trebam vidjeti da li ih ima...enivej. pogledaj kako ti sada izgleda portal i reci dal si mislila na forum ili na sam portal?

lulu
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2008 11:16

Post Postao/la lulu » 19 srp 2009 21:21

mislila sam na portal.

evo pogledah i forum i portal izgledaju stvarno dobro.
ne znam, prvi put kada sam gedala portal, bio je samo glavni članak i s velkim razmakom između redaka i tak to.

hvala na odgovoru!

jeli namjeravate napraviti neku cro lez/lgbt aplikaciju?

Zita

Post Postao/la Zita » 20 srp 2009 07:54

da, to si gledala "pojednostavljenu verziju" koju smo stavile da cure "trose" sto manje kba kod surfanja
al ispod glavnog clanka su trebali biti i ostali clanci..
enivej
tek sam se digla i izrazito sam glupa ujutro pa ne kuzim sto mislis pod gay/lez aplikacijom :/

lulu
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2008 11:16

Post Postao/la lulu » 20 srp 2009 19:28

haha ma ja sam se glupo izrazila
ma na itunes storeu sam našla dosta aplikacija koje nude neki dating usluge za lgbt populaciju.
namjeravate li vi napraviti taku neku aplikaciju preko koje bi imale neki dating service ili aplikaciju s novostima, itd..?

Zita

Post Postao/la Zita » 20 srp 2009 19:40

to budemo samo ti neznam reci tocno kada :/

lulu
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2008 11:16

Post Postao/la lulu » 21 srp 2009 23:10

Kada napravie ili bute počele javite pa da damo prijedloge ili eventualno tehničku podršku (koliko je to moguće - pričam u svoje ime).
Hvala na odgovorima :)

Zita

Post Postao/la Zita » 22 srp 2009 09:02

gud. ti ces nam provjeravat sa strane iphonea dal sve stima :)

a do tada mozes gledati profile cura na samom portalu, pa im se javiti putem ppa ;)

Odgovorite