Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme

-
carven
- Postovi: 47
- Pridružen/a: 11 lip 2015 22:10
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la carven » 11 lip 2015 23:07
Nakon par dana škicanja foruma kao "gost", odlučila sam se registrirati. Iskreno, nisam sigurna mogu li se uklopiti (tipično, haha), jer je tema puuuno, a ekipa mi se čini uhodana.
Uglavnom, bok svima

nikad mi nije išlo predstavljanje, so.. Idem popuniti profil
Koji awkward post ajme
-
zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Post
Postao/la zwarte paard » 12 lip 2015 11:28
dobro dosla
netko voli parfeme
a i jos malo pa carver.
parfem ili knjiga?
hajd obogati nas kojim postom

niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
-
carven
- Postovi: 47
- Pridružen/a: 11 lip 2015 22:10
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la carven » 12 lip 2015 17:26
Hvala
Carven, ne po parfemima (za koje, priznajem, nisam ni čula), nego po bircu u Liverpoolu gdje su Beatlesi počeli svirati. To sam ime čula prije par godina i baš mi je slatko. S njime sam se registrirala na srednja.hr forum kad sam bila 4. srednje, zbog mature hahaha
-
zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Post
Postao/la zwarte paard » 13 lip 2015 09:03
Carven dizajnerska odjeca

onda sam zakljucila da volis parfeme jer to ide skupa...a ima i parfem...
jooj bas sam idiot...
nema veze... sretna bila...i curu nasla.
to ne moze biti promasaj...ako cura nije bolid.
praaaavu curu nasla...

niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 15 lip 2015 12:18
welcome!
(eo, da ti i stare požele dobrodošlicu

)
-
Yeci
- Postovi: 2226
- Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Post
Postao/la Yeci » 15 lip 2015 13:25
Ciao carven, se zoveš možda Carmen?

Don't talk about life, live it.
-
carven
- Postovi: 47
- Pridružen/a: 11 lip 2015 22:10
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la carven » 15 lip 2015 14:07
Hvala na dobrodošlici
@Yeci - jok, baš Carven

-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 15 lip 2015 14:09
i? zake si došla na crol? pričaj malo....

-
Yeci
- Postovi: 2226
- Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Post
Postao/la Yeci » 15 lip 2015 14:12
Znači nisi mala Karmen? :/
Don't talk about life, live it.
-
carven
- Postovi: 47
- Pridružen/a: 11 lip 2015 22:10
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la carven » 15 lip 2015 17:18
JaNNa je napisao/la:i? zake si došla na crol? pričaj malo....

Nemam pojma. Volim nekad svratit na portal, a tek nedavno sam skužila da postoji forum, pa rekoh zašto ne
Yeci je napisao/la:Znači nisi mala Karmen? :/
Sori, ne razumijem te hahah
-
Yeci
- Postovi: 2226
- Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Post
Postao/la Yeci » 15 lip 2015 21:39
Misla sam da si jedna druga, u međuvremenu došla do toga da nisi. My bad, please accept my apologies.

Don't talk about life, live it.
-
carven
- Postovi: 47
- Pridružen/a: 11 lip 2015 22:10
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la carven » 15 lip 2015 22:41
Yeci je napisao/la:Misla sam da si jedna druga, u međuvremenu došla do toga da nisi. My bad, please accept my apologies.

U redu je hahaha