Pozdrav žene, evo mene :D

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
who cares
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2013 19:39

Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la who cares » 19 stu 2013 21:29

Eto da vas pozdravim, došla ja :D :mase:

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la sunflower » 19 stu 2013 21:36

:welcome: od mene...uživaj!

a i odbor za doček će se valjda priključiti... :feelingfree:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la JaNNa » 19 stu 2013 21:48

ae! sad će Shiza...

dobrodošla!

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la shizika » 20 stu 2013 01:10

olaaaa welcome!! :D
...život je lijep... (:

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 20 stu 2013 11:09

pozdrav zene,
evo mene...
dosla ja..
pa mozda krene..
opa cup op..
hop hop hop...


why cares? :pointandlaugh: :D


saaalim se DD

evo ti cvetak :giveflower:

i sto sada kada si dosla? sto cemo sada? e nikada nisam pitala nekoga kakvu dobrodoslicu zeli. kakvu dobrodoslicu zelis? jesmo ti do sada fine?

who cares
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2013 19:39

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la who cares » 20 stu 2013 21:17

Hahah..hvala na dobrodošlici, vrlo ste srdačne :kiss5:

who cares
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2013 19:39

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la who cares » 20 stu 2013 21:20

Ooh je napisao/la:pozdrav zene,
evo mene...
dosla ja..
pa mozda krene..
opa cup op..
hop hop hop...


why cares? :pointandlaugh: :D


saaalim se DD

evo ti cvetak :giveflower:


i sto sada kada si dosla? sto cemo sada? e nikada nisam pitala nekoga kakvu dobrodoslicu zeli. kakvu dobrodoslicu zelis? jesmo ti do sada fine?
Ooh, šta kažeš za neku suradnju, krenulo nas :D možda sklepamo nešto :gigglenod:

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 20 stu 2013 21:49

but who cares? :D

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 20 stu 2013 21:50

i btw turbofolk tekst koristim samo i jedino u "sprd" aranzmanima, bez ikakve muzike u pozadini!!!!!!! da ne bi bilo zabune!!!!!!!!

who cares
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2013 19:39

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la who cares » 20 stu 2013 21:56

Ooh je napisao/la:but who cares? :D
a valjda imaš pravo :D
i btw turbofolk tekst koristim samo i jedino u "sprd" aranzmanima, bez ikakve muzike u pozadini!!!!!!! da ne bi bilo zabune!!!!!!!!
tko je spominjao turbofolk, pa ja sam mislila da napravimo nešto tipa Cesarića ili tako nešto :D

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 20 stu 2013 22:47

a kako si prepoznala cesarica u op hoop hop op hop hop ? :D sta sviras?

who cares
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2013 19:39

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la who cares » 21 stu 2013 21:41

Ooh je napisao/la:a kako si prepoznala cesarica u op hoop hop op hop hop ? :D sta sviras?
ma i za op hoop mora postojati stilska figura :D a kako znaš da nešto sviram? :D

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 21 stu 2013 23:41

ako cemo nesto skepati...i ako je meni dodjeljen tekst, ti racunas na mjuzu. :) sklepanje je kombinacija talenata, razlicitih predznaka. neka vrsta nadovezivanja. a i ne zezas se :) mada zadnje vrijeme samo jebem ljude u bolestan mozak. i bas mi je frend predlozio da gledam monty pythone, jer kada me uhvati faza brutalnog humora, da ce mi to dobro doci. a s obzirno da brutalno humorisem izvjesno vrijeme kao posljedica pokusaja suzbijanja reakcije na okolinu...mislim da mogu postati serijki ubojica ili nesto poceti raditi.

sto nudis? ja mogu:

1.stati pred cijeliu naciju i poslati je u pizdu materinu
2 donirati bubreg eto tek tako, cisto bezveze
3. ne seksati se do kraja zivota
4. cistiti ribu na silu
5 neizmjerno voljeti
6.trpiti letargiju punih 0 sekundi!

a ti? sta mozes? :Dkakva suradnja. malo mije seljacki upad, moram priznati.

o da, u rimama mogu stoljecima pricati...i mogu prepjesaciti kilometre radi jedne jedine fotografije po svim vremenskim uvjetima, oci u oci sa svim divljim zivotinjama. i ne mogu naci zajednicki jezik s ljudima koji nisu van sustava. :D

eto, bolje nego profil :) dakle sto sviras?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la shizika » 22 stu 2013 09:37

a sad mozes cistiti ribu na silu?? koja si ti...
...život je lijep... (:

who cares
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2013 19:39

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la who cares » 23 stu 2013 03:19

Hahhaha... Svaka čast :D
Zapravo ništa ne sviram, samo sam htjela vidjeti zašto si pretpostavila da sviram nešto. :) Ispostavilo se da nemam talenta :pardon:

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 23 stu 2013 10:10

shit, mrzim kad promasim :D

p.s. hoces napisati onda sto radis? zasto vecina zena s kojima tipkam imaju problem napisati sto rade, barem okvirno? makar hobi ne razumijem te strahove. necu da pitam na pp. neeeeecu! :D
shizz, jednom u zivotu cistih ribu, bjese to prije nego sam te upoznala. sada niti ne pokusavam!!!

who cares
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2013 19:39

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la who cares » 24 stu 2013 02:34

Možda je stvar u tebi, možda da direktno postaviš pitanje, možda bi i dobila odgovor barem u mom slučaju. lol
Recimo, kod mene je problem što ne znam čitati između redaka, tako da nije u pitanju strah, samo nisam razumila što se traži od mene. :D
Hmm, što radim? Pa ovako, trenutno sam u nekakvoj tranziciji i traženju sebe i hobija i tako to. U zadnje vrijeme uglavnom čitam, vozim bicikli dok još vrijeme služi i mučim se s faksom (da, i studiram). I to je to, okvirno.
Čime se ti baviš? Da te ne stalk-am tu po forumu. :D

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 24 stu 2013 11:35

a sto studiras? o tom se radi, nitko da da odgovor bez neke cenzure. sada intenzivno razmatram opcije za izlazak van. mislim da zelim nastaviti skolovanje i zivjeti van. ove ostale stvari koje me vesele, a zovu ih hobi :)ne dozivljavam ozbiljno, jer u tom nisam razradjena, a svega ima po malo...bas svega. ta rastrkanost me ubija. zavrsila PUM/SOC i trenutno me nervira birokracija. kako imamo opg i kako sam dijete sa sela svladala sam skoro sve moguce varijante ribanja i ostalih poslova, lokalniih naravi...sustava kontrole prehrane. gurman sam i volim fine stvari, smao mi to nije dosta u zivotu- nisam ostvarila potencijale, pa moram van. otprilike :) jos sto?

who cares
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2013 19:39

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la who cares » 24 stu 2013 23:38

Vidiš, pronašla sam neke zajedničke crte :D
Ja sam isto dijete sa sela pa mi je jasno što se tiče tih poslova i svega toga tako da razumijem. :D Jesi iz Slavonije?
Studiram prehranu pa ovima doma nikome nije jasno kak ne znam pravit sarmu a studiram to, iako nema veze jedno s drugim, al aj ti objasni. lol A ja sam iz Slavonije, iako me ne priznaju kao pravu Slavonku jer sam vegetarijanka pa sam na neki način protjerana iz 'plemena'. :D
Jel dovoljno bez cenzure? :)
Ja isto razmatram da idem van, ali ne znam kamo, iako imam još puno vremena za razmišljati. Gdje bi ti išla?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la JaNNa » 25 stu 2013 09:03

i eto primjera kako bariti cure na Crol-u...

Ooh :*

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 25 stu 2013 10:15

sada je vec prihvatljivije :D, a i bolje sam volje :typerhappy:

a ja kada kazem selo, to znaci svi na jednoj strani u svakom pogledu, ja u drugoj dimenziji pa se visestruko minoilazimo :D...sva sreca kuca je skroz izolirana, krski tip sela, pa se to moze tako :D nisam iz slavonije, ali sam zivjela u sremu, mislim da je to isti tip organizacije...pravo nezgodno. cuprija i kapija, niz kuca, narodjaci, cvarci, gulasi, koljinje, svadbe i sahrane...prodavaonica i rakija/pivo od 5 ujutro bez obzira na doba godine. bez uvrede ja bih se propucala da sam ostala duze. i puno droge. :D

jaaaaao...nesto me izivcira, ne mogu tipkat :D

p.s. hvala janno, ali ja ne kuzim ako muvam, tj ako sam muvana :/ jednako mi je nedostupno emotivno. opet ne kuzim :/ ma, nevazno! necu curu :D necu nikog :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la JaNNa » 25 stu 2013 10:18

Ooh, relax and go with the flow! :*

Ooh

Re: Pozdrav žene, evo mene :D

Post Postao/la Ooh » 25 stu 2013 10:27

aaaaaha, bas...ne, ne... zao mi je...eliminacija svih slucajnosti, nepoznanica na maximumu! :D predostroznost na nivou!!!!!

Odgovorite