pozdrav svima

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Avatar
derossi
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 ožu 2014 18:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

pozdrav svima

Post Postao/la derossi » 05 ožu 2014 19:16

nova sam ovdje,uopće mi ništa nije jasno,kako sve ovo funkcionira,ali valjda ću se snaći..bila bi jako sretna da mi netko pomogne u vezi mog problema,da mi kaže što da radim...

Ooh

Re: pozdrav svima

Post Postao/la Ooh » 05 ožu 2014 20:03

:D

kako sve ovo funkcionira se odnosi tocno na sto?

koji je tvoj problem?

to sto se ne snalazis na crolu ili to sto su ti napete zene smatras problemom?

zbunjen je post. samo malo razloziti :)

Avatar
derossi
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 ožu 2014 18:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pozdrav svima

Post Postao/la derossi » 05 ožu 2014 21:37

ma najviše me zbunjuje kako se snaći ovdje...valjda ću s vremenom naučit :veryhappydance: moj problem je malo šireg opsega..ugl,bila sam donedavno u vezi sa dosta mladjom curom.nedavno me ostavila,više nije mogla izdržati pritisak sa svih strana..znam da nije ljubav u pitanju,volimo se i dalje,alizbog drugih stvari koje je pate,ona je odlučila prekinut vezu jer smatra da je tako najbolje..ja znam da to nije rješenje,i znam da možemo zajedno sve..najgore je što nez što da radim,ako ju budem previše forsirala da se pomirimo,bojim se da će doći do kontra efekta..užasno se osjećam,kao da mi je stao cijeli svijet..ima tko kakav savjet???hvala

Ooh

Re: pozdrav svima

Post Postao/la Ooh » 05 ožu 2014 21:50

zeeeeno poooolako :)

snaci ovdje nije tesko, samo klikaj na teme. kada se pogubis klikni board indeks (gornji lijevi dio ekrana:)) i opet imas pregled.

a sto se situacije tice, ne mogu ti pomoci...ali nije dobro koristiti puno puta rijec ZNAM. :) dosta je nestabilan post i natrzan. barem koliko ja kuzim. mozda ce neka druga dalji bolju reakciju. kako god, dobrodosla i hvala sto si iznijela svoju situaciju. mozda neka ima vise iskustva koje bi ti moglo pomoci. :)

Avatar
derossi
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 ožu 2014 18:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pozdrav svima

Post Postao/la derossi » 05 ožu 2014 21:54

joj znam da sam sad htjela sročit sve u tri rečenice,hvala na dobrodošlici :giveflower: a možda bar neki savjet???? :strip:

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pozdrav svima

Post Postao/la gigiONlajna » 06 ožu 2014 09:05

vilkomen benvenuti velkom... :)
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Ooh

Re: pozdrav svima

Post Postao/la Ooh » 06 ožu 2014 11:55

vrlo bih ti rado pomogla, ali nisam terapeut. napisala si samo par recenica. trebalo bi da te podrzi netko tko zna tebe/situaciju ili tko je profesionalac/nalka, neka lezbijska terapeutkinja. nema gotovih savjeta, niti recepata. ovdje mozda mozes dobiti potporu da budes bolje, ali gotovi savjeti, ne vjerujem u to. mislim da to ne postoji.

Odgovorite