dobro vam došla

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

dobro vam došla

Post Postao/la tratinčica » 02 ruj 2015 22:03

zahvaljujući stanovanju u potkrovlju (čitaj vrućina) i komarcima koji žele moju kraljevsku krv pridružujem se vama. :veryhappydance:
nadam se da ćete me upoznati s čarima vašeg, odnosno našeg, lezbijskog svijeta i da ću za par mjeseci "crolanja" zahvaliti teta komaricama što me pikaju u ovo doba noći.
mislila sam sastaviti duži post, ali jednostavno me neće inspiracija ove noći. Upravo zbog toga, prije nego što dosadim i sebi i vama, šaljem za budne članice, a i one koje će to tek biti najveeeeeeći pozdravić :hugsqueeze: :sadhug: :typerhappy:

pusaCh u nosaCh :feelingfree:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: dobro vam došla

Post Postao/la megan » 02 ruj 2015 22:08

zdravo! :wave:

prijavila si se zahvaljujući komarcima? :lol:

i btw, pretpostavljam da nisi tratinčica s gay.hr-a, jer mi po stilu pisanja ne ličiš na nju? :hideunderrock:

samo nam što više piši, možda baš ti budeš zaslužna za oživljavanje foruma ;)
Desert je visnjica :(

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: dobro vam došla

Post Postao/la tratinčica » 02 ruj 2015 22:18

nisam ta, ali ako je ostavila dobar dojam mogu se praviti da jesam. Bio bi to dobar head start. :ubergeek:
No, hvala na dobrodošlici, čim "pronjuškam" što ima u bespućima crol-a bude i postova, a čini mi se da će to biti uskoro jer komaraca je mnogo xD

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: dobro vam došla

Post Postao/la Yeci » 02 ruj 2015 23:53

Komarci. :mukajezeva: Inesekt kojeg kad vidim dođem do toga da u stvari volim muhe. :primalscream:


Great to have you with us. :gigglenod:
Don't talk about life, live it.

Odgovorite