Dođoh, vidjeh ... i još uvijek gledam

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Orleanka
Postovi: 7
Pridružen/a: 11 ožu 2017 11:30
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Dođoh, vidjeh ... i još uvijek gledam

Post Postao/la Orleanka » 11 ožu 2017 16:35

Pozdrav svima!

Najprije, ovo je prvi forum nakon dooosta vremena na koji sam se registrirala. Do prije dva tjedna nisam ni znala za ovo, nego me frendica zvala na neki party i spomenula je CroL. Reko, koja je sad ta... Na party nisam otišla, ali sam našla ovaj forum, tako da je ok.
Ja sam Orleanka, imam 27 g, zaposlena, solo igračica zasad. Da sam "gejša" skontala sam prije neke 4 godine kad sam se do smrti zaljubila u kolegicu s posla s kojom sam i danas dobra, koja ima curu (ne mene haha ) i kojoj sam zahvalna na neki način. Puno mi je lakše otkako sam se definirala samoj sebi. Okolini još ne, jer nemam potrebu za tim. Mislim da je za prvo javljanje dosta.
Tu sam došla jer me privukla tema vezana za sport i rekreaciju, ali to ću nastaviti tamo.

Živjele!

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Dođoh, vidjeh ... i još uvijek gledam

Post Postao/la slapa » 11 ožu 2017 16:44

dobrodošla! i svrati idući put na party ili neko druškanje, to je zgodan način za upoznavanje novih cura. : ) eno i večeras ti igraju biljar negdje.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Orleanka
Postovi: 7
Pridružen/a: 11 ožu 2017 11:30
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Dođoh, vidjeh ... i još uvijek gledam

Post Postao/la Orleanka » 11 ožu 2017 17:15

Hvala lijepa. Budem ;)

Avatar
fluorescent
Postovi: 110
Pridružen/a: 27 lis 2012 01:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Dođoh, vidjeh ... i još uvijek gledam

Post Postao/la fluorescent » 10 tra 2017 00:48

Ahoj! Dobrodošla! :feelingfree:
Ako slučajno nisi znala, postoji i čitava sekcija sporta za LGBT osobe, zove se Qsport i možeš ih naći ovdje: http://hr.qsport.info/
Ili na Facebooku, imaju svoju stranicu i grupu: https://www.facebook.com/qsport.info/?fref=ts

Odgovorite