Trema

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Adrena
Postovi: 10
Pridružen/a: 15 svi 2011 11:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Trema

Post Postao/la Adrena » 01 lip 2011 21:07

Ne znam kako je vama ali ja imam popriličnu tremu oko upoznavanja pa čak i u virtualnom svijetu mada se u njemu lakše snaći nego u "stvarnom životu".
Kako to prevladavate?

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Trema

Post Postao/la Rogue_813 » 01 lip 2011 21:58

Ne socijaliziram se s previše nepoznatih ljudi odjednom (ako ne moram), nisam jako društveno biće. U virtualnom svijetu je lakše, tu me baš boli kurac što se događa. :D

Dobrodošla. :tjesi:
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: Trema

Post Postao/la jabooka » 01 lip 2011 22:14

trema moze biti pokazatelj straha od ocekivanog trenutka.
kad sam trematozna to je zato sta na nekom podrucju nisam sigurna u sebe i ne znam kako ce se to odraziti na nekoga. nesto. a stalo mi je da se odrazi dobro. zatim se ja odrazim.
moze pomoci spoznaja da pravi jaki osjecaj treme traje kratko. broji unatrag od 100 do 0 garantiram da ce kada dodjes do 0 nestati. ako u medjuvremenu sugovornik ne napusti tvoje drustvo. onda je i tako svejedno ode i trema i razlog treme. ah....teski su to osjecaji.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Trema

Post Postao/la astra glacialia » 01 lip 2011 22:24

Dobrodošla, nadam se da ćeš se barem ovdje uskoro osjećati sve sigurnije :) Mogu ti samo kao još jedno plašljivo stvorenje posvjedočiti da nije strašno :tjesi:

Tek sad vidim da baš i nisi tako nova... sorry :pardon:
per aspera ad astra

Avatar
starakoka2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 lis 2010 19:25

Re: Trema

Post Postao/la starakoka2 » 22 lip 2011 15:41

Hej, Adrena bok!! :ruza:

Dobrodošla među nas. A posebno mi je drago što dobijamo društvo među malo "zrelijim" tetama. Takvih ovdje fali! Bar meni.
Anyway, dobrodošla još jednom. :srce:

Pariz za Sandru

Re: Trema

Post Postao/la Pariz za Sandru » 11 srp 2011 14:32

Adrena je napisao/la:Ne znam kako je vama ali ja imam popriličnu tremu oko upoznavanja pa čak i u virtualnom svijetu mada se u njemu lakše snaći nego u "stvarnom životu".
Kako to prevladavate?
Dobro došla :)

A trema? Pa, ovdje te zapravo nitko stvarno ne susreće, da bi te bilo strah pogleda i glasa, možda. Ovdje je, ipak, lakše i dâ se popraviti ako treba, a u pravom susretu probaj biti :cool: razmišljajući o nečem drugom, a ne o upoznavanju koje iščekuješ.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Trema

Post Postao/la Afrodita » 08 kol 2011 20:11

Nije lako ući u novi svijet i tražiti nove prijatelje. I ja sam ovdje nova ali imam osjećaj da sam konačno stigla kući. Nadam se da ćemo se svi ( pa i nas dvije koje smo tu tek kratko) lijepo družiti.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Odgovorite