jesen i ljetne temperature

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Avatar
bijeli zec
Postovi: 22
Pridružen/a: 03 lis 2011 00:08

jesen i ljetne temperature

Post Postao/la bijeli zec » 03 lis 2011 00:36

Kao prvo, pozdrav svima.

Sad kad smo obavili formalnost zvanu "pozdrav", slijedi nekoliko besmislenih riječi. Tek toliko da se popuni prostor. Ne volim ostavljati velika prazna polja jer onda imam osjećaj da se vode nevidljive bitke između Gospođe Šutnje i Gospođice Dosade. Na kraju njih dvije završe u krevetu, kako to inače biva nakon adrenalinskih svađa, ali to je jedna sasvim druga priča i u biti to se nikoga ne tiče što one rade.

Ah da, tu sam. Pretpostavljam da sam ovdje, barem virtualno govoreći. Samo sam došla ovdje kako bi se mogla jadati i tražiti ljude s kojima bi mogla pričati bez srama i bez straha.

Još jednom, bok tebi i tebi i tebi i tebi tamo iza ugla što se skrivaš.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: jesen i ljetne temperature

Post Postao/la shizika » 03 lis 2011 00:43

..najgore se drogirat pod noc :S

Ot...pozz :D
...život je lijep... (:

Avatar
bijeli zec
Postovi: 22
Pridružen/a: 03 lis 2011 00:08

Re: jesen i ljetne temperature

Post Postao/la bijeli zec » 03 lis 2011 01:32

Ne drogiram se, to je najtužnije u cijeloj priči, ako ćemo možemo spominjati ikakvu priču. Ali većina priča su heteronormativne, a one koje nisu, progonane su; poput priče napisane prema istinitom događaju, iz zoološkog vrta u New Yorku, o dva pingvina gdje obojica postanu roditelji nakon što pronalaska jajeta. Sretna obitelj, gotovo uobičajena sreća na bijelom ledu, osim što su oba pingvina muškog spola. Nezadovoljni Amerikanci i ujedno brižni roditelji su podignuli tužbu pod izlikom da zbog te priče djeca vjeruju kako je homoseksualnost prihvatljiv način života. Homoseksualni pingivini više neće biti na policama u knjižarama.
Za to vrijeme, s naše strane Atlantika, malo sjevernije od Hrvatske, u europskoj Africi, feministice se bore protiv riječi "Gospođica" te ju žele izbaciti iz svih mogućih obrazaca. Uskoro, svaka osoba ženskog spola će biti isključivo "Gospođa", pa makar imala samo tri godine i još ne zna brojiti niti do deset.

Ne, nema nikakvih droga za mene, to je preskup sport za nezaposleno čeljade poput mene. Stoga, kako bi nadomjestila tu nezakonitu zabavu, preostaje mi samo pišanje octa i šaranje vlastitih zidova dok mi Nancy Sinatra pjeva o nekim čizmama.

S poštovanjem,

Bijeli Zec

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: jesen i ljetne temperature

Post Postao/la JaNNa » 03 lis 2011 05:48

Lp, :ruza:

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: jesen i ljetne temperature

Post Postao/la štrudla » 03 lis 2011 10:35

volem zabavne introdakšnse, proričem ti svijetlu budućnost :D sretno!
slika

Avatar
bijeli zec
Postovi: 22
Pridružen/a: 03 lis 2011 00:08

Re: jesen i ljetne temperature

Post Postao/la bijeli zec » 03 lis 2011 13:18

Evo me opet danas, isto mjesto, drugo vrijeme. Tu sam, eto. Kao što uspijemo izbjeći gastroenteritis tu i tamo, ili kao što se možemo potruditi izbjeći filmove gdje glumi Marion Cotillard, ili pak turske sapunice, postoje i druge epidemije kojima možemo ubjeći manje ili više uspješno (ovisno o vašoj volji, motivaciji i mogućnostima). Eto, bilo je to na moju sreću ili na moju nesreću, nisam se upoznala sa svijetlom budućnošću koju mi je prorekla zarobljena hobotnica u štrukli (ili je pak štrukla u hobotnici?). Svejedno, zahvaljujem se i čestitam ti na novom modelu kristalne kugle. Shvaćam da se je lako zabuniti ovih dana. Vjerujem da ti se je to sve pričinilo isključivo zbog isijavanja sunčevih zraka, kroničnog nedostatka oblaka te zbog temperatura nešto iznad prosjeka.

Stvari stoje drugačije. S prozora imam prekrasan i očaravajuć pogled na tramvajsku stanicu koji mi omogućuje proždirati očima goluždrave djevojke koje nemaju problema s pokazivanjem tijela ali zato skrivaju oči iza ogromnih zatamnjenih stakala. Mora da se to zove sram. Pitam ja vas, u međuvremenu čemu služe sve te vruće hlačice, suknjice, dekoltei, apsorbirano sunce, izlučeni feromoni ako na kraju krajeva sam osuđena na svoja četiri zida po cijele dane tražeći posao i šaljući one očajne stvari što se imenuju "molba" i "životopis".

Hvala na pozdravima i proricanjima, danas će mi poslužiti kao emocionalna hrana.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: jesen i ljetne temperature

Post Postao/la Bash » 03 lis 2011 18:30

Ne pitaš, točka je na kraju. Dobrodošla te i dalje ovako plodno pisala :D

Pariz za Sandru

Re: jesen i ljetne temperature

Post Postao/la Pariz za Sandru » 04 lis 2011 17:20

Dobro došla k nama :ruza: lijepo pišeš... :))

Avatar
alexis
Postovi: 30
Pridružen/a: 01 lis 2011 18:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: jesen i ljetne temperature

Post Postao/la alexis » 10 lis 2011 17:58

ciao bijeli zec (levero bianco)

Odgovorite