Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Avatar
shawtty
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 ožu 2012 21:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la shawtty » 11 ožu 2012 21:18

Drage moje ženske.Malo ču se raspisati.Da se razjasnim imam 17 godina,i prije pola godine sam shvatila da me nevjerojatno privlače cure,jednostavno je banulo.Naime vozila sam se busom iz grada i ispred mene je sjela nevjerojatno slatka cura,kojih 3 godine starija od mene.Shvatila sam da ju nisam mogla prestati gledati,kada bi ona pogledala u mene brzo sam okrenula glavu,a i ispala sam čudna jer sam malo previše buljila. Tada je sve započelo.Sve sam cure počela drukčije promatrati,ali uvijek one starije,cure mojih godišta me nisu privlačile nimalo,niti dan danas me ne privlače.Imam osjećaj da nikad ne bih mogla biti sa curom koja je mlađa ili isto godište kao i ja.Zapravo kraj svega toga ja imam veliki problem,još uvijek žudim za tom curom koja me je prva privukla.Jedno vrijeme sam puknula i upustila se u vezu s dečkom,i kada sam tu curu ponovno vidjela vratili su mi se stari osjećaji i shvatila da koliko god ja bila u vezi sa dečkom uvijek će mi se više svidjeti ženski spol.Naime pomirila sam se da tu curu nikada neću imati,jer ponajviše ne znam kako prepoznati ako je cura gay,što ako se osramotim?Nisam toliko hrabra da curi priznam da žudim za njom.U međuvremenu sam shvatila da ona ima dečka,ali moji osjećaji su još uvijek ovdje.Moja jedina lezbijska iskustva su sa nekih tuluma ili rođendana,jer mi smo ipak klinci,pa igramo bocu izazova i te gluposti,pa sam morala poljubiti curu,ili kako idem u razred gdje prevladavaju cure ponekad se iz šale poljubimo.Ali meni to ništa ne znači jer me nijedna od njih ne privlači,kao što sam napomenula volim starije i iskusnije cure.Ne kao 10 godina starije,ali 2, je uredu.A sad koji je moj problem,silno se želim upustiti u vezu sa curom.Ali problem je što se ne krećem u takvom društvu,to jest nikad nisam upoznala gay ili bi curu.Pa vas molim savjete jer koliko vidim po postovima mnoge ste se skrasile.Kako da prepoznam da je cura gay,kako naći curu uopće? Gdje izlazite,što radite? Ne bih htjela upoznati nekoga preko date stranice na internetu jer to mi je beskorisno.Molim vas stvarno trebam pomoć,očajna sam :mukajezeva:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la slapa » 11 ožu 2012 21:23

dobrodošla ti nama! :typerhappy:

najlakše ćeš se skompati s curama preko neta u današnje vrijeme. može to biti i crol na primjer. malo tipkanja i tako to. i tako ćeš i doznati gdje cure izlaze i što rade i kako izgledaju ;)
i normalno, pamet u glavu.

Avatar
shawtty
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 ožu 2012 21:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la shawtty » 11 ožu 2012 21:30

Ah taj net,nikad ne znaš tko se skriva sa druge strane profila ;)

Inače hvala na dobrodošlici :gigglenod:

Gost

Re: Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la Gost » 11 ožu 2012 21:33

To da ne znaš što se skriva s druge strane je istina i ide u oba smjera.
Pa eto, pamet u glavu, volju u tipkovnicu i daj curama šansu.

Uživala ti nama. :pivo:

Avatar
shawtty
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 ožu 2012 21:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la shawtty » 11 ožu 2012 21:58

Hvala ;)

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la miss_misty » 12 ožu 2012 09:01

ne vjeruj slijepo nikome i uvijek nosi donju majicu
zabava zagarantirana
:mase:
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Gost

Re: Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la Gost » 13 ožu 2012 00:35

a koji grad? ;)

welcomeee, glad to meet u here :3

Avatar
shawtty
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 ožu 2012 21:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la shawtty » 13 ožu 2012 17:28

firefly_cro je napisao/la:a koji grad? ;)

welcomeee, glad to meet u here :3

Zagreeb :veryhappydance:

Avatar
_doublleB_
Postovi: 92
Pridružen/a: 27 pro 2011 16:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zdravo curke,trebam pomoć ;)

Post Postao/la _doublleB_ » 22 ožu 2012 13:27

dobrodošla i sretno :celebration: :veryhappydance:
There's too much blood in my caffeine system.

Odgovorite