Imam prijedlog: Kažite nešto o sebi

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
funkie
Postovi: 1
Pridružen/a: 26 ožu 2006 20:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZeGe

Post Postao/la funkie » 25 svi 2006 20:08

mozda od početka? :)

Prije 25 god sam imala 3 ipo kila i kojih 50 centi.U međuvremenu sam malo narasla, skupila koje kilo i par ožiljaka, izgubila par zubi... Danas se trudim ne skupit jos koje kilo i ne izgubit još koji zub.
Inače se već duže motam ode po forumu,ali sam lijena nešto napisat. Pa eto da ne otvaram temu "bok!eto mene nove ode..." jer nova nisam, neka ovo bude moj prvi službeni post.
See ya!

I da...slaba sam na žene :inlove:

Korak_Po_Korak
Postovi: 152
Pridružen/a: 17 tra 2006 19:58

Post Postao/la Korak_Po_Korak » 25 svi 2006 20:45

A ja,ja sam dooobjica ;) najveća želja mi je doznat "dokle mogu ić" :osica: I takoe...Mazila bi se i volim lizat,obožavam,a najsladje mi je kad curi :nizbradu pa u dubinu duše i zaustavi se na pupku.. :P

Njami..
Volem vas sve..
I želi uskoro izaći u Global :D

-x-lulu-x-
Postovi: 9
Pridružen/a: 10 svi 2006 22:36

Post Postao/la -x-lulu-x- » 25 svi 2006 21:58

Errrr.....da....di pocet....ja sam emo(taj stil nosim)....evo ...vec sam rekla puno o sebi(ako znate sto je emo uopce)....sta ja znam...ne znam nista...ja sam jedna jako zmotana,djetinjasta,zaboravljiva,emocionalnai vesela osoba(iako imam jako ceste promjene raspolozenja) :)

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 25 svi 2006 22:10

dobrodošle pice...uživajte ;)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 25 svi 2006 22:14

-x-lulu-x- je napisao/la:Errrr.....da....di pocet....ja sam emo(taj stil nosim)....evo ...vec sam rekla puno o sebi(ako znate sto je emo uopce)....sta ja znam...ne znam nista...ja sam jedna jako zmotana,djetinjasta,zaboravljiva,emocionalnai vesela osoba(iako imam jako ceste promjene raspolozenja) :)
Dijagnoza: Adolescencija ;)
Pa, to je OK!

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 26 svi 2006 20:59

O meni teško da ćete saznati nešto preko ove stranice, jer spoznaja nečeg u ljudskom obliku temelji se na njegovim karakternim osobinama. Osobine koje će biti priložene uz moje postove mogu da budu samo prividne i nikako ne validne za stvaranje moga lika i općenito stvaranje mojih stajališta. Moji postovi će pak da vas maksimalno udaljavaju od mene same jer ako me upoznate ja cu biti pročitana knjiga bez trenutka iznenadjenja i predvidivost će postati moje uništenje. Stoga ono što ću kazati o sebi je samo krinka onoga sto ja nisam, a vi želite da saznate ...
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

Aryana Tarfal Kan

Post Postao/la Aryana Tarfal Kan » 26 svi 2006 21:56

Kako je onda moguće da saznam(o) više o tebi? zapravo, NEŠTO o tebi?

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 26 svi 2006 22:54

and why would you do that? :o spoznaja se temelji i na stavovima, a ovdje ima plenty of room da ih izneses. stoga ti konstatacija ne stoji. ukoliko se naravno ne planiras izjasnjavat. mada, i negacija realnog je stav.
zvir i bestimja.

Avatar
bambola
Postovi: 882
Pridružen/a: 10 stu 2005 15:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: na turbo maximusu:)

Post Postao/la bambola » 26 svi 2006 23:54

plavusa sa ekstenzijama, i novim zelenim slapicama...volim sve pink, sve perjasto pink, sve sta svijetli i jako volim celave cure...nađe se i tetovaza, dve i tako i pirs, dva... :) zaljubljena nisam ali sam jako slaba na ozenjene zene...ne kuzim se klinca u komp iako bi tila, ali zato imam UMU...volim jako mamicu i ona mene..nisam bas savrsena, ali ono heheheheheheh.... :D
P.S. jedva cekam party kod mene i FREEDU u novoj prugastoj spavaćici :D

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 27 svi 2006 11:57

Aryana Tarfal Kan je napisao/la:Kako je onda moguće da saznam(o) više o tebi? zapravo, NEŠTO o tebi?
Svatko će stvoriti svoju sliku , kao što rekoh , kada bi me upoznali ja bih bila pročitana knjiga , a predvidivost bi me uništila...
Svi gledamo drugačijim očima i svatko će vidjeti na svoj način, onoliko do kud mu obzori sežu...
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 27 svi 2006 11:59

call_me_slut je napisao/la:and why would you do that? :o spoznaja se temelji i na stavovima, a ovdje ima plenty of room da ih izneses. stoga ti konstatacija ne stoji. ukoliko se naravno ne planiras izjasnjavat. mada, i negacija realnog je stav.
Neizjašnjavanje ne znači negaciju, a i ne mora nužno značiti da sve ono što napišemo ljudi shvate na pravi način...
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 27 svi 2006 18:45

apsolutno. ali neizjasnjavanje znaci stav. u tom smislu.
zvir i bestimja.

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 28 svi 2006 11:32

call_me_slut je napisao/la:apsolutno. ali neizjasnjavanje znaci stav. u tom smislu.
neizjašnjavanje ne znači stav uvijek... o nekim stvarima koje ne doživljavamo i ne zauzimamo stav...
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 28 svi 2006 20:29

i to je stav.nezainteresiranost.
zvir i bestimja.

woman
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 svi 2006 02:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Dežela...

Post Postao/la woman » 29 svi 2006 03:01

Ja sam Slovenka (u godinama :D) i nova sam tu. :osica:
Svidja mi se vas forum! :wink:

SheDevil
Postovi: 144
Pridružen/a: 26 sij 2006 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la SheDevil » 29 svi 2006 07:42

slovenka aaaa? :D

dobrodosla! :cool:
slika
TI - odjednom ti u kapi kise, TI - a mislila sam nikad vise...

medena
Postovi: 15
Pridružen/a: 24 svi 2006 09:01

Post Postao/la medena » 29 svi 2006 11:07

što mogu reči drugima o sebi kad još uvijek ne znam ni što bih sebi rekla.pitam se cijeli život, tko sam i zašto sam ovdje.
nigdje ne nalazim svoje mjesto, svuda se osjećam kao stranac.ne uklapam se nigdje

woman
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 svi 2006 02:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Dežela...

Post Postao/la woman » 29 svi 2006 14:58

Hvala Vrazja! ;)
Inace sam vrsnjakinja (samo po godinama) od legendarne ow! :kiss4:

bubili
Postovi: 9
Pridružen/a: 28 svi 2006 11:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: to ni ja ne znam :)

Post Postao/la bubili » 01 lip 2006 13:12

niti ja ne znam što sam i ko sam. trenutno sam u vezi s dvije cure jedna za drugu ne znaju. užas gadim se sama sebi. nemam hrabrosti reči jednoj da je gotovo jer me boli spoznaja da će ona patiti radi mene. kao ja sam ju sjebala. radi mene je sve ostavila i sad ja kao nju ostavljam :wink: mislim da to o meni govori i previše

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 01 lip 2006 19:37

adje barem si iskrena :D dobrodošleeeeee
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

alexis83
Postovi: 4
Pridružen/a: 01 lip 2006 21:53

Post Postao/la alexis83 » 01 lip 2006 22:17

Hey..evo onda i ponesto o meni..tata mi dao ime Ida..kaze po nekoj glumici. Rodjena i zivim u Zagrebu. Imam 22..uskoru ulazim u 23 godinu. Vrlo sam prevrtljiva osoba zato i tesko shvatljiva..al nisam jedina jer pretpostavljam da svi imaju slicne musice...Volim izlaske i popodnevne kave. Slusam pretezno rnb,komercijalu,latino glazbu ali tu i tamo poslusamm narodnjake (kad me drustvo odvuce na takvo mjesto ). Iskreno nemam neki definirani stil oblacenja..ravnam se vise - manje po osjecaju..Trenutno zivim..moglo bi se rec sama posto mi je stari terenac i nikad ga nema. Jedina stvar koja mi moze dic zivce to su panicari..a sta ces kad sam ja vise opustenija osoba..flegmaticar moglo bi se rec..Eto to bi bilo to, ako nekog jos nesto zanima, a vjerujem da ce se takva nac neka mi se slobodno javi... :cool:
pravu ljubav nemožeš naći gdje je uistinu nema, niti je možeš sakrit gdje je uistinu ima..

bub
Postovi: 93
Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zgb

Post Postao/la bub » 02 lip 2006 14:46

bubili je napisao/la:niti ja ne znam što sam i ko sam. trenutno sam u vezi s dvije cure jedna za drugu ne znaju. užas gadim se sama sebi. nemam hrabrosti reči jednoj da je gotovo jer me boli spoznaja da će ona patiti radi mene. kao ja sam ju sjebala. radi mene je sve ostavila i sad ja kao nju ostavljam :wink: mislim da to o meni govori i previše
vjeruj mi kad ti kazem da vise boli kad ti netko laze nego bilo koja istina..imaj povjerenja i u nju i u sebe i reci joj...ovako samo radis vece sranje...samo budi iskrena, najjednostavnija i izgleda najteza stvar...do neiskrenosti dolazi kada smo nesigurni u sebe...stani uspravno, duboko i mirno udahni i popricajte jedna s drugom...nece ona patiti radi tebe, nego ako ce patiti onda radi sebe, ali i to izgleda mora biti neka lekcija u njenom zivotu, sto te ne ubije ojaca te...ma samo budi iskrena
NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.

bub
Postovi: 93
Pridružen/a: 07 tra 2006 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zgb

Post Postao/la bub » 02 lip 2006 14:57

oprosti, sad sam skuzila da ti govorim sto da radis :o , a nisam mjerodavna nikako i nitko me nista nije pitao...moram se ispravit...nego samo razmisli onda o tome :wink:
NO MATTER HOW SLOW THE FILM, SPIRIT ALWAYS STANDS STILL LONG ENOUGH
FOR THE PHOTOGRAPHER IT HAS CHOSEN.

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 02 lip 2006 15:41

woman je napisao/la:Ja sam Slovenka (u godinama :D) i nova sam tu. :osica:
Svidja mi se vas forum! :wink:
mislim, fakat me fascinira kad vidim kako sjeverni susjedi govore i pišu hrvatski, a ja niti jednu slovensku riječ sa pravim naglaskom... :!: , a nije da se baš i razbacujem sa slovenskim riječima... :(

*doktore, ima li nade za mene?*
Zadnja izmjena: Tam F, dana/u 03 lip 2006 14:53, ukupno mijenjano 2 puta.
mazohist & truba

bubili
Postovi: 9
Pridružen/a: 28 svi 2006 11:31
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: to ni ja ne znam :)

Post Postao/la bubili » 02 lip 2006 15:59

hej pa nisi ništa krivo rekla lijepo je to od tebe. nego znam šta je ja¸nemam hrabrosti. ubija me to da će patiti radi mene, a i teško je nekoga izgubiti ma nemam pojma :(

Avatar
G i n a
Postovi: 21
Pridružen/a: 05 ožu 2006 15:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la G i n a » 03 lip 2006 15:57

Bok svima!
Ja sam sanjar snova koji se mogu ostvariti, kao rođeni filozof i romantičar život prihvaćam sa njegove vedrije strane. Kažu da sam ugodna, druželjubiva i otvorena za sve. Volim ljude u potuputnosti, njihove gluposti pružaju mi zadovoljstvo analiziranja. Privlači me lutanje svijetom i isprobavanje svega što život može pružiti. Moj izgled za neke je fatalan za neke prosječan. Volim ritam, muziku, pjevanje, tetovaže, lijepe krpice i urednost ! Biseksualna sam osoba iako žene u mom životu imaju daleko posebnije mjesto od muškaraca :wink:

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 04 lip 2006 13:31

Welcome...nice representation!
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 04 lip 2006 20:32

cime se bavis i koliko zaradjujes? :o

what?????
zvir i bestimja.

SheDevil
Postovi: 144
Pridružen/a: 26 sij 2006 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la SheDevil » 05 lip 2006 05:46

Tam F je napisao/la:mislim, fakat me fascinira kad vidim kako sjeverni susjedi govore i pišu hrvatski, a ja niti jednu slovensku riječ sa pravim naglaskom... :!: , a nije da se baš i razbacujem sa slovenskim riječima... :(

*doktore, ima li nade za mene?*
nema :D ali nada umire zadnja :D jesam li je upravo ubila? :o
slika
TI - odjednom ti u kapi kise, TI - a mislila sam nikad vise...

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 05 lip 2006 19:44

SheDevil je napisao/la:
Tam F je napisao/la:mislim, fakat me fascinira kad vidim kako sjeverni susjedi govore i pišu hrvatski, a ja niti jednu slovensku riječ sa pravim naglaskom... :!: , a nije da se baš i razbacujem sa slovenskim riječima... :(

*doktore, ima li nade za mene?*
nema :D ali nada umire zadnja :D jesam li je upravo ubila? :o
coup de grass, da znaš da jesi, zadala mi smrtni udarac iz milosrđa (da se ne mučim) :cry: , a ja se nadala *sigh*

da, Nada umire zadnja, prije nje umire Ruža... :twisted: (interna crna šala sa posla, no ti ćeš shvatit o čemu ja)
mazohist & truba

Odgovorite