Stare koke vole piletinu

Kao što i sam naziv govori, podforum za dame starije od 40.

jeste li sklone seksu s mlađim partnerima?

nikako, padam na ljude svojih godina
25
38%
ponekad, ali nije mi zapravo bitno
33
51%
naravno, samo takve i primam
7
11%
 
Ukupno glasova: 65

impressum
Postovi: 123
Pridružen/a: 08 tra 2013 20:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la impressum » 28 tra 2013 00:09

gemini je napisao/la:Meni se cini da piletina voli starije koke, a ne obratno...
Aha, nisam ja kriva...samo se lijepe za mene :agreetodisagree:
Ne pravim često velike greške u životu, ali kad napravim, napravim remek djelo.

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la gigiONlajna » 28 tra 2013 09:29

gemini je napisao/la:Zizi..Previse me je to teksta i razmisljanja..
:shock2: :aaaa: :-o :cry:
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la modblaise » 28 tra 2013 14:33

marlena luna je napisao/la:Ja sam vec 15 godina u vezi sa 14 godina starijom zenom.Do prije 4 godine je sve bilo divno,krasno,ljubav za cijeli zivot..medutim sad nas ta razlika ubija posto sam ja u 40-ima i imam energije i zelje puno puno vise nego ona koja se sad osjeca "staro"! Od seksa ni "s",od izlazaka jos manje,njeznosti skoro ni nema,itd..I kad prigovorim kaze da si nadem nekog za seks i njeznosti a da dodem kuci k njoj,a ja to ne zelim... I koliko god da je volim,mislim da ne mogu vise tako.
hm, ja sam već godinu i pol u vezi sa 13 god mlađom i ta veza ide na to da ostanemo skupa dok traje, dok trajemo nas dvije :srce:
nisam tražila mlađu, tako je ispalo, ali ne osjećam tu razliku
ona je dosta zrela za svoje godine, ja izgleda neozbiljna za svoje i taman se nađemo na sredini :veryhappydance:
no ponekad me zna brinuti baš ovo o čemu ti pišeš marlena, ali onda opet kontam, rado potpisujem takvih 15 godina, a poslije što bude, zašto da zbog nečeg što možda neće funkcionirati u budućnosti, kvarim ovo u sadašnjosti što je predivno :loveletter:
I need you, you're the one I need.

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la crispy » 01 svi 2013 18:52

impressum je napisao/la: Svako zašto ima svoje zato. Meni nije bilo loše sa ženom deset godina mlađom. Počeo me ubijat njen nerad. Ostala je bez posla s mojim blagoslovom, od onda sam je uzdržavala i nakon čet'ri godine postala mi je veliki teret. Ne materijalni, psihički. I to je dovelo do nedostatka seksa, samim time nije bilo razgovora. Koji je, za moj pojam, bitan.
znam jednu takvu pricu. Ona je ostala bez posla i totalno se uljenila. Nista nije radila i ocekivala je da njena partnerica, kada dodje doma s posla skuha rucak. Venule sujedna uz drugu, na kraju su se razisle... a i djeca su bila u igri.
Nadam se da si ti bolje prosla :-)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la crispy » 01 svi 2013 18:54

gigiONlajna je napisao/la:Aktualna teorija je da bih buduću partnericu mogla naći ak se minglam s lezbicama ili ako se počnem više socijalizirati. Učlanih se opet na forume i upisah se u planinarsko društvo (iako je glavni razlog bil sama socijalizacija no lagala bih kad ne bih rekla da mi i to (upoznavanje buduće partnerice) nije palo na pamet).
Netko mi je rekao da si pocela izlaziti :-) Bravo Gigi :-)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la gigiONlajna » 01 svi 2013 20:19

O Crispice...kokice :)...no zvuči ko da sma bila u tamnici :)
GigiOnTrajna :frizuraparti:

impressum
Postovi: 123
Pridružen/a: 08 tra 2013 20:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la impressum » 01 svi 2013 20:56

znam jednu takvu pricu. Ona je ostala bez posla i totalno se uljenila. Nista nije radila i ocekivala je da njena partnerica, kada dodje doma s posla skuha rucak. Venule sujedna uz drugu, na kraju su se razisle... a i djeca su bila u igri.
Nadam se da si ti bolje prosla :-)
Ma, nije problem u ručku, idemo van. Ali komunikacije je nestala mojim umorom a ona svježa i čeka. Samim tim je išla na tečajeve, ubijala dane na netu i tako...svrstala sve u glavi, smršavila i rekla kako je nesretna sa mnom. Kad smo se posvadile i ja obustavila financije našla je posao u roku keks i odlepršala :runaway:
Ne pravim često velike greške u životu, ali kad napravim, napravim remek djelo.

Avatar
salander
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 pro 2009 11:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la salander » 02 svi 2013 10:55

impressum je napisao/la: Ma, nije problem u ručku, idemo van. Ali komunikacije je nestala mojim umorom a ona svježa i čeka. Samim tim je išla na tečajeve, ubijala dane na netu i tako...svrstala sve u glavi, smršavila i rekla kako je nesretna sa mnom. Kad smo se posvadile i ja obustavila financije našla je posao u roku keks i odlepršala :runaway:
ljudima je lakše pobjeći,nego poraditi na vezi.Svaka dugogodišnja veza naiđe na povremene poteškoće koje su slične,i što bi onda trebalo,svaki put se vraćati na početak s nekim drugim !?
Koa u igrici,uvijek samo do određenog levela,a onda odustajanje,jer je postalo "teško", i tražimo drugu igricu...

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la crispy » 03 svi 2013 21:22

impressum je napisao/la: Ma, nije problem u ručku, idemo van. Ali komunikacije je nestala mojim umorom a ona svježa i čeka. Samim tim je išla na tečajeve, ubijala dane na netu i tako...svrstala sve u glavi, smršavila i rekla kako je nesretna sa mnom. Kad smo se posvadile i ja obustavila financije našla je posao u roku keks i odlepršala :runaway:
Pa to bas nije lijepo od nje. Mozda je i bolje tako. To je samo neki pokazatelj koliko te netko cijeni. Nadam se da si bolje sada. Zivot nas uci koje greske ne ponavljati :-)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la crispy » 03 svi 2013 21:23

gigiONlajna je napisao/la:O Crispice...kokice :)...no zvuči ko da sma bila u tamnici :)
hahahaha, it makes two of us :D
Mogli bi se malo podruziti :-)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la gigiONlajna » 04 svi 2013 00:51

PLaniram dojt na croL i stalkat piletinu :D
GigiOnTrajna :frizuraparti:

impressum
Postovi: 123
Pridružen/a: 08 tra 2013 20:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la impressum » 06 svi 2013 00:08

salander je napisao/la:
impressum je napisao/la: Ma, nije problem u ručku, idemo van. Ali komunikacije je nestala mojim umorom a ona svježa i čeka. Samim tim je išla na tečajeve, ubijala dane na netu i tako...svrstala sve u glavi, smršavila i rekla kako je nesretna sa mnom. Kad smo se posvadile i ja obustavila financije našla je posao u roku keks i odlepršala :runaway:
ljudima je lakše pobjeći,nego poraditi na vezi.Svaka dugogodišnja veza naiđe na povremene poteškoće koje su slične,i što bi onda trebalo,svaki put se vraćati na početak s nekim drugim !?
Koa u igrici,uvijek samo do određenog levela,a onda odustajanje,jer je postalo "teško", i tražimo drugu igricu...
Ma, ja brijem da sam ipak ja kriva. Trebala sam imati malo više strpljenja s njom. Deset godina razlike nije mala stvar, i ono što sam ja prošla ona tek prolazi. Sjetit će se, danas-sutra, kako sam bila ok. Možda će se htjeti vratiti na istu igricu :paranoia:
crispy je napisao/la:
impressum je napisao/la: Ma, nije problem u ručku, idemo van. Ali komunikacije je nestala mojim umorom a ona svježa i čeka. Samim tim je išla na tečajeve, ubijala dane na netu i tako...svrstala sve u glavi, smršavila i rekla kako je nesretna sa mnom. Kad smo se posvadile i ja obustavila financije našla je posao u roku keks i odlepršala :runaway:
Pa to bas nije lijepo od nje. Mozda je i bolje tako. To je samo neki pokazatelj koliko te netko cijeni. Nadam se da si bolje sada. Zivot nas uci koje greske ne ponavljati :-)
Hvala, bolje sam...mada mrzim svoju velikodušnost. Kad dam, dam sve. Od igle do vlaka. Mogli smo razgovorom puno toga riješiti. I opet kažem, ja sam kriva jer sam bila umorna, uljuljakala sam se u vezu. Kao i ona. :(
Ne pravim često velike greške u životu, ali kad napravim, napravim remek djelo.

Avatar
salander
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 pro 2009 11:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la salander » 06 svi 2013 15:04

pa lijepo da si toliko objektivna i samokritična.

impressum
Postovi: 123
Pridružen/a: 08 tra 2013 20:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la impressum » 07 svi 2013 20:56

Jel priznala ili bila tvrdoglava...sad mi se isto piše. Proći će i sve bude opet za 5 :hmmm:
Ne pravim često velike greške u životu, ali kad napravim, napravim remek djelo.

purple lagoon
Postovi: 3
Pridružen/a: 24 stu 2013 14:16

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la purple lagoon » 24 stu 2013 14:31

Kod mene bi samo starije dolazile u obzirtipa Jessica Lang. :gigglenod:

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Hurem » 24 stu 2013 14:44

meni je trideset i lipa :gigglenod:
ne mogu generalizirati,ne znam koga mogu zavoljeti ali u komunikaciji i u društvu se bolje snalazim i ugodnije osjećam sa ovima koje su bliže četredestima nego ovima koji su bliže tridesetim.
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

purple lagoon
Postovi: 3
Pridružen/a: 24 stu 2013 14:16

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la purple lagoon » 24 stu 2013 14:51

i ja isto ,možda čak i starije.Nemam pojma kako se ovdje nekog citira,malo mi je zbunjen forum,zasad. :dork:

divljakuša
Postovi: 4
Pridružen/a: 21 ožu 2011 14:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la divljakuša » 18 ožu 2015 13:57

nisam otvorila ovaj forum već više od godinu, kad ono nista se nije promjenilo. ali kad sm već tu da napišem koju pametnu. kad sam imala osamnaest gledala sam tete od trideset na više i molila boga da me primjete. sad kad sam prešla četerdeset primjećujem one ispod dvadeset. Nisam baš iskompleksirana nikakvim sindromom samo ljepo je vidjeti ta mlada zategnuta tijela i osmjeh mladosti neopterećen godinama. naravno ne poduzimam ništa kao ni one tete prije dvadesetak godina koje sam ja škicala. valjda to tako ide. a nije da nebi htjela... :shrug:

Avatar
salander
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 pro 2009 11:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la salander » 19 ožu 2015 13:37

A kaj ja znam...pilići su morti bit slađušni,ali se preveć djetinjasto glasaju :D a stara koka dobra juha,hm...nisam baš ljubitelj juha,tak da...ma tko bi nam ugodio :D

Avatar
Dakota
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 sij 2015 18:51
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Dakota » 28 ožu 2015 14:05

hmmm, ne znam da li dise jos uvijek ovaj forum.... :)
no, evo jednog "pilica" koji ima na oku jednu "staru koku" vec neko vrijeme i sigurna sam 100% da je i obrnuto no, jednostavno ne mogu ja osobno napraviti nikakav korak iz razno raznih razloga i jos sad citam tu neke komentare koje su pisale cure i imaju bas tu razliku od 15 god pa sam malo sad žnj. Ne znam da li mi je pametno da joj na neki nacin dam do znanja da me zanima (iako mislim da to zna) ili da pustim to i zaboravim... bi li vi (mislim na starije sada) cekali da vam pridje mladja cura ili bi mozda vi poduzeli korak? no, uzmite u obzir one "razno razne razloge"..samo cu reci da mi je na neki nacin "sefica"... :shakinghead: :agreetodisagree:

Avatar
salander
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 pro 2009 11:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la salander » 28 ožu 2015 18:05

Ak ti je na bilo koji način šefica,možda nije pametno ulaziti uopće u to zbog nuspojava,ili postoperativnih komplikacija,ali ako voliš avanturističke drame,onda go girl :D
A što se tiče prilaženja,nema veze s godinama,već sa samopouzdanjem,koje ne raste nužno s godinama ;)

Avatar
Dakota
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 sij 2015 18:51
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Dakota » 28 ožu 2015 18:16

salander je napisao/la:Ak ti je na bilo koji način šefica,možda nije pametno ulaziti uopće u to zbog nuspojava,ili postoperativnih komplikacija,ali ako voliš avanturističke drame,onda go girl :D
A što se tiče prilaženja,nema veze s godinama,već sa samopouzdanjem,koje ne raste nužno s godinama ;)

Nece tako dugo biti, pa zato si razmisljam...
Tip sam osobe koji zivi iz dana u dan pa sam sklona nesto i poduzeti...ipak, treba imat price za prepricati kasnije nakon sto se osramotis haha :)
No dobro, cemo vidjeti u kakvu sagu ce se ovo pretvoriti, tenks na odgovoru ;)

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 01 tra 2015 14:44

uhvati je dok je jos sefica,

to ce ti biti slatko do kraja zivota.

go girl :) ozbiljno...:)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la slapa » 02 tra 2015 07:44

ako znaš da je obostrano go for it. jer u tim godinama te neće dugo čekati i ima već dosta kraće strpljenje od tebe. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Dakota
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 sij 2015 18:51
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Dakota » 04 tra 2015 12:37

Hahah, hvala vam na savjetima. Mislim, to je toliko ocigledno da valjda mali zeleno se vec za celo love.. :) "sefica" mi je do 3. mjeseca ako sve bude po mom planu tako da mi je to poticaj da nesto ucinim cak i sada samo se nadam da to nece utjecati na moje "rezultate". Kad smo kod strpljenja, ja vise ne mogu izdrzati haha! Da mi to radi neka koja nema veze sa mojim radom, prisla bi joj prije nego bi trepnula.
Vjerujem da kad bi vi isto dozivjeli sto i ja, 70% vas bi vjerojatno takodjer izludilo i vrtio film u mozgu :D
:feelingfree: :veryhappydance:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Andain » 06 tra 2015 19:26

Do 3. mjeseca? ovog koji je prošao? ;)

Ako te toliko izludjuje možda da već sad pokušaš ostvariti prisniji kontakt, al na friendly bazi..tipa poziv na kavu nakon joba, po mogućnosti više vas..ak je takvo radno okruženje, ak nije pokušaj s njom bar ostvariti nekakav dublji razgovor..čisto da vidiš kako diše i koja joj je situacija :)
Uglavnom, vjerujem da je sve uzbudljivo i to i ne velim da ne napraviš prvi korak, al nemoj srljati..ak joj želiš dokazati da baš i nisi klinka, to je zadnje što želiš ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Dakota
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 sij 2015 18:51
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Dakota » 06 tra 2015 21:54

haha, da je bar 3 mj koji je prosao ;)

ma evo, kako zivim u gradu koji je prilicno otvoren i kako sam okruzena takvim ljudima koji sve to vide sto se dogadja izmedju nas dvije (neki ju znaju jos od prije), doznala sam tj samo sam potvrdila svoju sumnju da voli cure/zene. ovaj tjedan imam par planova za izvest (osjecam se ko james bond...mr bean verzija :kickout: ) Izmedju ostalog sam shvatila da je veoma lukava i zna me "testirati" nekim svojim igricama kako bi vidjela da li ju pratim, slusam, gledam i sl. I naravno, probila me sudeci po komentarima. Kako nisam ni ja za bacit, pocela sam raditi isto kod nje. Uocila sam da sve primjecuje..
Bilo bi veoma interesantno da je i ona sama na ovom forumu i da cita ovo. Ako je tako, mislim da nam je vrijeme :feelingfree:

I vjeruj mi, nije uzbudljivo toliko koliko mi puta dodje da lupim glavom o zid jer ne mogu vise rastezat ovo i samo promatrat :D

Ako uocite da me nema od slj tjedna, znaci da je nesto krenulo po zlu i ubila me pogledom :faint: hahaha

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Vox Feminae » 23 tra 2015 22:53

Ja bih rekla da je prije pošlo po dobru. :D

I, kako je prošlo? Čisto da potvrdimo sumnje. :D

:kokice:
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Dakota
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 sij 2015 18:51
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Dakota » 07 svi 2015 19:42

Hahaha, ne znam. Totalno sam lost in space sto se tice toga. Ni vrit ni mimo ali ostajem pri tome da ne poduzimam nista. Ne mogu si priustiti to :dork: tako da, ako ona nesto napravi, trgnut cu se drage volje i priskocit :D buni me, sta ces...zena zna :kokice:

mojito777
Postovi: 13
Pridružen/a: 07 lis 2012 08:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la mojito777 » 02 lip 2015 15:32

gigiONlajna je napisao/la:O Crispice...kokice :)...no zvuči ko da sma bila u tamnici :)
umirem na crispicin komentar!! :gigglenod: :gigglenod:

Odgovorite