Godine nisu važne

Kao što i sam naziv govori, podforum za dame starije od 40.
renata1
Postovi: 47
Pridružen/a: 19 ožu 2012 15:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la renata1 » 24 ožu 2012 14:49

Mislim da je prednost zrelije žene,upravo u toj,njenoj rafiniranoj potrebi za ženom,
da ju žena upotpuni u svim poljima-a,onda iz tog krene i dublja povezanost u sexu.
/Valjda,od tud ona o zreloj koki i dobroj juhi/.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Afrodita » 24 ožu 2012 17:32

renata1 je napisao/la:Mislim da je prednost zrelije žene,upravo u toj,njenoj rafiniranoj potrebi za ženom,
da ju žena upotpuni u svim poljima-a,onda iz tog krene i dublja povezanost u sexu.
/Valjda,od tud ona o zreloj koki i dobroj juhi/.
:thumbup: :)
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Plague

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Plague » 25 ožu 2012 10:30

mislim da zrele ljude ne treba upotpunjavat. to nekako kontradiktira s mojom definicijom zrelosti. ali zastranjujem, ignorirajte me, ionako nemam ništa pametno za reći na temu. :D

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Angela07 » 25 ožu 2012 18:13

PicajzLa je napisao/la:mislim da zrele ljude ne treba upotpunjavat. to nekako kontradiktira s mojom definicijom zrelosti. :D
:cool2: mora se priznati da je ovo vrlo zanimljiva tvrdnja

renata1
Postovi: 47
Pridružen/a: 19 ožu 2012 15:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la renata1 » 25 ožu 2012 18:45

Mislim,da uvik imamo potribu jedna drugu upotpunjavat,u smislu potrebe za osobom,
samo zrelije žene jasnije to vide,i točno znaju što hoće,pa tako i u sexu.Zato i jesu tako privlačne.

Avatar
Ivanaaa
Postovi: 419
Pridružen/a: 17 stu 2011 10:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Ivanaaa » 04 tra 2012 18:27

Ako te treba upotpuniti imaš problem kad misliš da samo uz nekoga možeš biti potpuna, a sama ne. Nadopuniti već može.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Afrodita » 04 tra 2012 19:32

Godine su važne i nemojmo se zavaravati ...i tješiti se kako smo si ok. Život je lijep dok si mlad i sve je pred tobom a s godinama sve je manje pred nama i sretan si ako imaš osiguran posao i primanja i obitelj. Ako imaš svoj dom, kutak gdje je netko tko te čeka i gdje čuješ dječji smijeh i igru. Ako toga nema sve je uzalud. Čemu si uzaludno potrošio cijeli život da se i dalje tražiš ili da nešto ili nekoga tražiš...
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Sleepaway » 04 tra 2012 19:34

Faith je napisao/la:da godine nisu važne svi bi se okretali i za babom sa štapom i zviždali...
još ostajem pri ovome
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la tamara3 » 04 tra 2012 19:53

Afrodita je napisao/la:Godine su važne i nemojmo se zavaravati ...i tješiti se kako smo si ok. Život je lijep dok si mlad i sve je pred tobom a s godinama sve je manje pred nama i sretan si ako imaš osiguran posao i primanja i obitelj. Ako imaš svoj dom, kutak gdje je netko tko te čeka i gdje čuješ dječji smijeh i igru. Ako toga nema sve je uzalud. Čemu si uzaludno potrošio cijeli život da se i dalje tražiš ili da nešto ili nekoga tražiš...
I kad navršiš 40., najbolje otić na planinu i umrijet. Sorry, nekak si zamračila, a ja nisam mogla odoljeti :typerhappy:.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Afrodita » 04 tra 2012 20:32

Ne znam zašto stalno moramo biti optimistični ...možda nekima i je mrak.. nije nam svima svjetlo i lijepo... i u nekim situacijama baš nitko i ništa ne pomaže ako te stalno udara a ti uzaludno pokušavaš ..kao jegulje koje žele doći u Sargaško more a pola njih ne stigne
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la tamara3 » 04 tra 2012 22:00

Naravno, ali uvjerena sam da to nema veze s godinama, već prije sa životnim okolnostima pojedinke/pojedinca.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Afrodita » 04 tra 2012 22:14

Ok ...ali velik broj pojedinaca je u sranju... to je naša realnost ...nekad je lakše ako ovdje i osim stalne zafrkancije i crne misli napišemo ... . No hard feelings... danas očito zračim optimizmom :D ..ali optimizam je što svakom od nas treba netko i što to želimo postići ...istina rađamo se sami i umiremo sami .....ali dvoje lakše nosi teret svakodnevnice pogotovo ovdje
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Afrodita » 04 tra 2012 23:58

I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Jadzia Dax » 05 tra 2012 09:29

Afrodita je napisao/la:Evo još jedan mali prilog temi
http://metro-portal.hr/ljudi-su-najsret ... dine/69747
vjerujem da je ovo istina, svaka godina mi je sve bolja i bolja i bolja i bolja, ako ovako nastavim do 33. sam avion :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la tamara3 » 05 tra 2012 09:41

Opet individualno. Meni je, primjerice, 33. bila baš koma. A ovaj i slični članci pisani su pod pretpostavkom da bi dotad ljudi trebali biti samostalni, situirani, eventualno imati obitelj i osjećati se sigurnima u više-manje svim životnim područjima - dakle nekakav stereotip koji već pomalo spada u muzej - naročito ako uzmemo u obzir recesiju i krizu koje donose stravičnu neizvjesnost gotovo svima, pa i činjenicu da se granica tzv. zrelosti sve više pomiče.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Afrodita » 05 tra 2012 12:52

ma sve je doista incividualno ali fizički je tijelo doista slabije nakon četrdesete a ovo nije klišeiziran tekst ...nakon tridesete sam se stvarno najbolje osjećala i većina moje generacije isto tvrdi...ipak je to realnost ...gle dolazi menopauza ..i žensko tijelo se mijenja i to se ne može izbjeći ...drugo je što duhovna snaga utječe i na fizičku to se slažem.. a i naravno fizičke vježbe i kretanje ..danas žena ipak može duže ostati jaka i fit i u starijoj dobi kao i u zrelim godinama ako samoj sebi posveti više pažnje
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la tamara3 » 05 tra 2012 12:57

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FRex_6-v ... re=related[/youtube]

Sedam desetljeća na leđima i still rockin' :).
Samostalnu karijeru počela s 45 godina i postala legenda.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Afrodita » 05 tra 2012 13:02

ili meni najdraža Meryl Streep
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8rBufaGr ... re=related[/youtube]
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Angela07 » 05 tra 2012 13:59

:D meni su 40-te super! stoji sve ono o promjenama fizičkim, ovo-ono truc bla, ali naprosto je stvar nekog dubokog unutarnjeg osjećaja da je sve ok, a taj osjećaj prije nisam imala iako mi se vanjske okolnosti, čini mi se nisu promijenile - isti posao, plaća, stan! jedino kaj me žena ostavila..možda zbog toga?! :D

Pariz za Sandru

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la Pariz za Sandru » 12 tra 2012 06:06

Možda, tko zna?

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la kostarika » 12 tra 2012 22:29

Itekako su važne. Meni da. A postoje opet izuzetci koji nisu baš površni kao ja i gledaju neke druge vrijednosti. Ja im se ne mogu načuditi, to je divno, jebo te. Ja se ne mogu zamisliti sa nekim 10-15 godina starijim, to mi je smiješno. Ja u cvijetu mladosti, a ona ima krizu srednjih godina. Bezveze.

Avatar
superbia
Postovi: 44
Pridružen/a: 18 kol 2013 04:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la superbia » 23 lis 2014 08:27

Ja sam u dvadesetima, moja djevojka u kasnim tridesetima.... Predivna je, realna, strastvena, drustvena i nije joj bitno koliko ja imam godina jer kaze da dok je sa mnom, razlika u godinama se uopce ne osjeti, stog.... Godine nisu vazne kada se spoje dvije osobe sa istim interesima. Pozdrav.
*superbia*

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Godine nisu važne

Post Postao/la JaNNa » 23 lis 2014 12:36

kako li mi je ova tema omakla nekad...
Hopsičino prcanje Divlje :lol:

ja sam za ove teze:
Fusion je napisao/la:
Godine nisu važne
Točno. Važan je izgled.
Faith je napisao/la:da godine nisu važne svi bi se okretali i za babom sa štapom i zviždali...
i zadnje:
superbia je napisao/la:Godine nisu vazne kada se spoje dvije osobe sa istim interesima.
oprosti, ali meni dvije osobe koje imaju više od 50% zajedničkih interesa, a između kojih je razlika 15+, ne mogu baš bit čiste u glavi.

Odgovorite