Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Rock Faerie » 31 lis 2013 19:11

Nije zlobno samo je realno. Al obje imaju para pa bi prije rekla da velika guzica ima veze sa novcima nego sa inteligencijom :D
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la gigiONlajna » 31 lis 2013 19:15

no nigdje ne iznosiš argument koji dokazuješ da su glupe ili da imaju srčane probleme
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Rock Faerie » 31 lis 2013 19:22

Pa srce im je ocito zdravo jedna ima bogatog crnca, a druga puno mladeg decka. Eto to je i dokaz inteligencije. Al ne kuzim di se tu guzica uklapa :D
They share a look in silence and everything is understood

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la zenia » 01 stu 2013 09:54

Jooooj ženee tiho. 9gag je relevantan izvor znanstvenih podataka... :dork:
Ako tamo piše da su velikoguzne žene inteligentne onda jesu!
Pogotovo zato što ja imam komad dupeta :sinister:

Idući je zadatak pronaći pozitivne strane škembice, izuzev činjenice da se može
koristiti kao mekani jastuk... :read:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la gigiONlajna » 01 stu 2013 16:53

pliz nađi nešto :)
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 01 stu 2013 18:05

zenia je napisao/la: Idući je zadatak pronaći pozitivne strane škembice, izuzev činjenice da se može
koristiti kao mekani jastuk... :read:
- imaš se za kaj primiti
- nema straha da će kosti biti polomljene kod malo jačeg stiskanja
- točka ravnoteže dok si u doggy style-u
- ide zima, grijanje je skupo, a izgled bumbara zbog 10 slojeva robe nije sexy
- pokazatelj zdravlja (fale još rumeni obraščići), koža ti je lijepo zategnuta i izgledaš mlađe
- ljepše je grliti nešto mekano i ništa te ne bode
- nećemo spominjati ono da na pustom otoku treba preživjeti nakon brodoloma, a znamo da glodanje kostiju te neće daleko dovesti slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la zenia » 01 stu 2013 19:42

:feelingfree:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Hurem » 03 stu 2013 07:30

uff ja sam imala faze osilacije u kilaži i to drastične....
naravno sve je to pokazatelj trenutnog stanja u glavi koje donekle proizlazi i trenutnom situacijom u životu....netko nakupi kile zato što mu je dobro a netko zato što mu je loše....
vašu šalu na stranu....ali biti debel,pretil je začaran krug koji psihi ne donosi ništa dobro....
napokon sam shvatila formulu...imam svoj maksimalni limit kilograma koji se dopustim u lošim danima i danima pms-a ali preko tog limita ni kilu više ne dam gore....

btw. nisu mu privlačne bucke,debele cure i sl. normalna kilaža ili čak prije mršavo,žilavo,lagano mišićevo jer salo ne volim vidjeti ni na sebi.....
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la zenia » 03 stu 2013 19:45

Ja sam se uprasila jer mi je super... :D
Kad sam loše onda mršavim...

Ova tema je polušaljiva poluozbiljna... Obzirom na to da sam je ja napravila više
je šaljiva nego ozbiljna...
Meni služi čisto da malo kukam i da se nekako dotjeram u red. Primjerice sad sam gladna ko
pas pa moram nešto raditi da ne mislim na večeru :D Tipkanje pizdarija pomaže...
A i motivira me činjenica da ću se imati gdje hvaliti za koji tjedan da sam se stanjila za koju kilu...

No Hurem (zakon nick btw :D ) me podsjetila na dobar moguć zaokret u toku ove teme...

Priznajte žene... Bez predrasuda, jel više volite da ljulja il' da žulja? :lol:

Ja recimo ne volim baš mršave žene... Općenito se palim na ženstvenost, ženstvene obline,
sise, guzice i to... Koščate cure mi kao prvo nabijaju komplekse, a kao drugo doslovno me nabijaju
tim kostima kad legnu na mene...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Rock Faerie » 03 stu 2013 19:50

Volim zdravu tezinu to je recimo na 170cm 60kg s tim da ljudi imaju razlicitu gradu. Meni je najdraza proporcionalna djabe ti mrsavost ako ti je ruzna grada. I da bokovi, vece grudi i guza su plus sa strukicem.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Hurem » 03 stu 2013 20:03

pa mene kao ženu sa normalnim brojem kg i pristojnim oblinama privlači suprotnost....
mišićavo,žilavo,čak i mršavije od mene....bucke i debele me nimalo ne privlače...evo iskreno a to vjerojatno proizlazi i iz moje dugogodišnje borbe sa kilogramima....meni moja koščata,mišićava daje samim pogledom na nju motivaciju da se ne vratim na loše staze i stari put....

inače kod mene je obrnuto...kad sam super mršavim,kad sam loše debljam se :tantrum
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la DoubleTrouble » 04 stu 2013 18:09

Jučer su me frendice s kojima se nisam vidjela par mjeseci, pitale da li opet treniram jer sam kao dosta smršavila :confused:
Nemam pojma kako su one to zaključile no bit će da im je alkohol konzumiran noć prije u ogromnim količinama, pomutio vid. :faint:
Za svaki slučaj sad sam maznula poveći komad domaće slanine s lukom. Žao mi da nema čvaraka. Baš bi mi pasala sad zdjelica čvaraka uz neki dobar film.
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la me,myselfelse » 06 stu 2013 03:01

ja od alkohola ne mogu spavati. glupi ugljikohidrati
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la JaNNa » 06 stu 2013 09:13

oooooooooooo m&m! jbm miša! opet si tulumarila po ulicama! :lol:

ot.
istina je za žene s velikim dupetom.. i za žene s visokim čelom - pucaju od inteligencije..
nego, i mene je počeo moriti isti problem, Zen...

mi smo ukinuli večere! nadam se pozitivnom rezultatom...

Ooh

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Ooh » 06 stu 2013 10:09

Shapeshifter je napisao/la:Volim zdravu tezinu to je recimo na 170cm 60kg s tim da ljudi imaju razlicitu gradu. Meni je najdraza proporcionalna djabe ti mrsavost ako ti je ruzna grada. I da bokovi, vece grudi i guza su plus sa strukicem.

prolazim 1, 73 ili 74 i 63.3 kg :D jutro mi je pocelo finom afirmacijom :D

mada meni nije bitna kilaza, nego odrzavanje tijela i s tim nisam zadovoljna kod sebe sada. ne volim preforsirano tijelo. putenost mi je vaznija. tijelo ima neku prirodnu formu koja se moze unakaziti nekim sportovima/aktivnostima.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la zenia » 07 stu 2013 20:41

Izvještaj:

Mislim da sam skinula oko 200 grama... :shakinghead:
Jučer mi je Ona napravila ručak... Nekaj s morskim plodovima...
Bilo je ful ukusno, ali mislim da mi želi nešto reći... Nešto poput: 'Nema više žderanja, krme jedno! Odsad
salatice i morski plodovi!!! :sinister: '

Inače mi ide čist ok. Riješila sam se večere i stalno hodam umjesto da idem tramvajem.. Dijelom zbog zdravlja,
a dijelom zbog zetove kontrole... :sulking:

Pozitivno je što me faks počinje stiskati pa ću ionako biti nervozna i živjeti na kavi i cigarama... :nerd:

Samo moram paziti da se dupe ne smanji previše, osobito u vrijeme ispita...
Da ne bi bilo da mi inteligencija opadne :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Ooh

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Ooh » 08 stu 2013 14:01

mozda da napisem jedan ozbiljan komentar. razuzdah se na crolu do te mjere, da se vise ne znam uozbiljiti niti u stvarnom zivotu :D

setnja- diskutabilno. meni je uvijek bilo presporo sto se tice ucinkovitosti, a oduzimalo je puno vremena. tako da setnja u mom sustavu "uvodjenja u red" apsolutno ne postoji. mrak mi padne na oci.
u praksi nikada nisam uspjela izdrzati glad i ne vidim razloga zasto bih trpila glad da izgubim kile???? no, no i no. nadalje, nije dobro biti gladnom, jer se mogu poremetiti funkcije organa. zelucana kiselina je nezgodna dosta, nije valjano poremetiti metabolizam, sto se u stvari lako moze.

treba obratiti paznju na organizam, sto mu treba sto ne? osjecaj sitosti postignem tako sto jedem dosta bajama, orasa, kospica bundeve, lan (lan je jako dobar ne samo za probavu, nego i zbog omege 3, ima je vise nego npr u orasima, to je dobro za kosu, kosti , krvozilni sustav. prakticiram nekada lan navecer potopiti u vodu zlicicu, dvije da omeksa...stavim malo meda unutra i pojedem, ili bez meda pomijesam lan sa svjezim sirom. kazem da svezi sir crijeva jako vole, blago pada na zeludac. neki radi bolje apsorpcije lan samelju.)

da bih izbegla slatko koje obozavam, volim raditi sokove od svega. u biti nastojim vise biti na tekucem nego na krutoj hrani. unos dosta voca u organizam mice potrebu za rafiniranim secerom. ne znam zasto, ali bas kada pijem sokove, za razliku od kada jedem voce..doista nemam potrebu za slatkim. cak mi ne pase. bed je jedino sto su sokovnici jako skupi, ali su stvarno za regulaciju prehrane/zdravlja perfektna stvarcica.

i da, nazalost pilanje s vodom me je jako zivcira, ali u periodima "dovodjenja u red" silim se piti vodu i neke cajeve navecer. kada pijem cajeve navecer lijepo se osjecam, a caj mi ne ide nakon vecer, p ataj lijep feeling mijenjam za jelo. ako sam poslije gladna uzmem obavezno par zalogaja necega zasitnog.

kruh je sam po sebi jako stetan. brasno je stetno, jer je tretirano. zato kuham puru ili palentu.
turci prije svakoga jela jedu kiselo mlijeko, mislim da je zato sto poboljsava probavu.

inace ima super krem juhica koje su zasitne. meni ponekada ne dovoljno, ali to nadopunim nekim punomasnim sirom. ne volim bas meso, ali proizvodi tipa panceta kod mene nisu izbaceni iz upotrebe kada se "dovodim u red".

sto se tice fiskulture. pravilo je jasno...sto god samo da se preznojis par puta tjedno. i to treba biti pravilo, jer je tijelo bomba i ako se ne ukroti, ukroti ono tebe. mora se driblati malo, barem malo.

za masnoce treba papati ananas, za koncentraciju i prevenciju od mozdanih udara grejp. posebno ujutro je dobar.
inace kada netko papa neku mesnu juhicu, dobro je staviti malo ljute papricice i limuna unutra. papricica razgradjuje masnoce, a limun poboljsava apsorpciju kacija/ prevencija osteoporoze).

to su neke stvarcice koje mi padaju na pamet, onako iz prve. i nisu bitni sve stvari koje napisah, nego imanje nekog svog vlastitog sustava. meni eto kada trebam smanjiti obim jedenja jer jako volim hranu i jesti, pali ovaj trik sa namirnicama koje bas ne koristimo cesto, jer kao da ih zaboravimo.

sada ne znam smijem li npr na forumu napisati kako doci do bucinih kostica kg za 40 kn, sto je jako povoljno. reci cu da su ljudi u sisku inije tesko nabavitiukoliko ste u zagrebu.

incuni sujako zasitni i zdravi. meni je nekada bilo cudno da mi netko kaze da se mozes najesti od incuna, palente, maslinovog ulja masline i neke salate. ali mozes...

kazem ja ne mrsaviti, nego imati sustav prehrane, tj kulturu jedenja. nekada se volim zapustiti , ali isto tako volim doci u red, da bih se mogla zapustiti nekom dobrom pizzom, ili domacim kruhom i kojekakvim ubitacnim hard core namirnicama.

a istini za volju, ne valja seks kada je tijelo masno i kada se leluja. a kontrologija pokreta je nesto sto je danas dosta prisutno u vjezbama koje se populariziraju. ja njih isto volim. dakle po malo. umjesto setnje, voim laganini se istegnuti. to je ta samodostatnost o kojoj se prica, a koja se koristi ne za skidanje kila, nego i u svakodnevnoj komunikaciji. dobro je kada se ima vremena i volje, ali eto ja niti to cesto nemam, mada me veseli.

a sada eto moram ici :D

nemojte samo unistiti zeludac glupim gladovanjem :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Kroacija » 15 stu 2013 04:41

zenia je napisao/la:Potaknuta pretjerano dramatičnim nizom naslova tema u ovom podforumu odlučila sam i ja
podijeliti s vama svoje nesavladive životne probleme i malo kukati na konto toga što mi se eto, može...

Naime dešava mi se nešto nadasve grozno...
Nakon ljetnog perioda u kojem sam bila zgodna, preplanula i toliko mršava da su mi se čak vidjela rebra kad
se protegnem, ponovno je mojim životom zavladala smrtonosna kombinacija mog lošeg karaktera i velikog broja
kebabdžinica u mom okruženju.
Uz to sam pronašla djevojku koja zna kuhati i voli jesti skoro ko i ja.

Možda vam ne djeluje dovoljno traumatično kao ispovjedi ostalih korisnica osakaćenih prekidom burne dvotjedne
internetske veze sa izvjesnom rasnom Brazilkom koja je ustvari, iza ekrana pedesetogodišnji Mićo s Dubrave, a zbog koje sada razmatraju suicid, ali pobogu, nije mi lako... Pogotovo uz stepenice kad moram na konzultacije na peti kat...

Draga mi tvrdi da joj ne smeta moja škemba... Ali me malo uznemiruje što me je počela koristiti umjesto jastuka...
Također smo uvrstili izreku 'u dobru, zlu i dijabetisu' kad pričamo o razmjerima naše silne ljubavi...

Znam što mi je činiti.
Moram prestati žderati i više se kretati...
Ali to je teško...

Zato molim moralnu podršku...
I još debeloguzih da kukaju skupa samnom...
Također, od onih koji me znaju molim one fejk komentare: ''Ali što ti je, pa uopće se nisi udebljala?! Super
izgledaš... To se na tvojoj visini uopće ne vidi! '' (naravno ne vidi se ni na Triglavu pa to ne znači da nije planina)

Ali od ponedjeljka...

Ovaj vikend još žderem...



Bio je težak tjedan, nemojte se smijati :confused:
I hear ya, sister. :fat person:
Prije nego prestanes sa zdranjem, dodji na Crnkas u jedan od najboljih bistroa u gradu. Ko da je u Dubravi, I know you'll like it. Bijeli zidovi s jednim posterom na Zuju, plain drvene stolice i stol s jeftinim plavim restoranskim stolnjakom, plasticni fikus pun prasine i paucine uz prozor, narodni radio, 3 starca srču juhu, na meniju svakodnevno jedno jelo, za blagdana dva. Tu i tamo pokoja deprimirana zena ispija kavu. I ja u kutu, ispravljam pravopisne greske na cjeniku dok cekam Mirindu jer Fante nemaju i preslasnu porciju graha s kobasicom za 25 kn.

A otvara nam i KFC tu na crnkasu. We'll never be hungry again.

Dodji na taj jedan rucak pa cemo nakon toga zajedno na dijetu.
:shinner:

P.S. Imam kupone za McD's.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la zenia » 15 stu 2013 16:22

Jebemu taj Črnomerec je ubitačan kvart. :D

Shit, mislila sam da znam sve rupe, birtije i prčvarnice u ovom gradu.
Sad si me zajebala :wow:
uma je napisao/la: Ko da je u Dubravi, I know you'll like it
Jel to zato što sam crnac? :confused:
uma je napisao/la:Bijeli zidovi s jednim posterom na Zuju, plain drvene stolice i stol s jeftinim plavim restoranskim stolnjakom, plasticni fikus pun prasine i paucine uz prozor, narodni radio, 3 starca srču juhu, na meniju svakodnevno jedno jelo, za blagdana dva. Tu i tamo pokoja deprimirana zena ispija kavu. I ja u kutu, ispravljam pravopisne greske na cjeniku dok cekam Mirindu jer Fante nemaju i preslasnu porciju graha s kobasicom za 25 kn.
Zvuči ko moj tip birtije. :D

uma je napisao/la:P.S. Imam kupone za McD's.
Face it, to je preekskluzivno za nas.
Izgledale bi ko oni bijedni ljudi što dođu u Vimpi i naruče
kavu... Naprosto se vidi da tamo ne pripadaš :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la me,myselfelse » 17 stu 2013 21:21

25 kn je previše. a dobro, za elitni dio grada nije.

u zaboku je 10 kn. na kolodvoru. čista, stara zalogajnica. i dobar grah, da.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Ooh

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Ooh » 12 pro 2013 11:50

zasto je ova slatka tema zamrla? kako kilogrami dame? ima li sto novo? idu praznici, nezgodno za liniju :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la JaNNa » 12 pro 2013 12:06

grrrrrrrrrrrrrr... dobila dva u zadnja tri mjeseca! jbmt ljubav! :lol:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Rock Faerie » 12 pro 2013 14:33

Gledam emisiju gojazni, i zene od 150kg u braku i muzevi ih vole i pitam se zasto bi se ja zamarala tezinom vazno je da sam dobra u dusi :D
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Hurem » 12 pro 2013 16:51

zato što je bitno da si zadovoljnog duha....naglašavam(kako nebi ispalo da sam površna) uz tvoj um i duh (na čemu je pojednako bitno raditi i graditi),tvoj izgled je nešto što te treba činiti zadovoljnom kako bi se osjećala dobro....
zvuči surovo i grubo ali ako se ne osjećaš dobro,ako si nezadovoljna,ako si zapuštena u bilo kojem segmentu,ti zbog svega zračiš negativno,i pomalo si frustrirana a uz sve to debela...ruku na srce ti nisi nimalo privlačna.... :sealedlips:

ok,da se osvrnem na sebe....držim se...nedam se....bez obzira sto se ponekad otmem :ura:
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Ooh

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Ooh » 12 pro 2013 17:10

Hurem je napisao/la:zato što je bitno da si zadovoljnog duha....naglašavam(kako nebi ispalo da sam površna) uz tvoj um i duh (na čemu je pojednako bitno raditi i graditi),tvoj izgled je nešto što te treba činiti zadovoljnom kako bi se osjećala dobro....
zvuči surovo i grubo ali ako se ne osjećaš dobro,ako si nezadovoljna,ako si zapuštena u bilo kojem segmentu,ti zbog svega zračiš negativno,i pomalo si frustrirana a uz sve to debela...ruku na srce ti nisi nimalo privlačna.... :sealedlips:

ok,da se osvrnem na sebe....držim se...nedam se....bez obzira sto se ponekad otmem :ura:
potpisujem! totalno potpisujem. ta vitalnost je nezgodna u stvari za odrzavanje. svi imaju nesto za doraditi. tijelo je posao.

2 kg u 3 mjeseca, pa nije puno.

150 kg...e jbga...ako nisu tablete u pitanju, nemam bas opravdanje.

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Rock Faerie » 12 pro 2013 17:51

Govorite u svoje ime. Zasto pretpostavljate odma da ako neko ima visak kila da je nesretan.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Hurem » 12 pro 2013 18:54

Zato što je,priznao on to sebi,tebi ili ne.Sigurno ne puca od sreće i zadovoljstva kad stane gol pred ogledalo.Možeš ti sebe duhovno jačati,bildati svoj duh,ego i um.Fokusirat se na pametnije i bitnije stvari u životu( kako i treba),graditi sebe ali ostaje spoznaja da ono što oči vide u ogledalu ne vjerujem da ijednoj pretiloj osobi donosi sreću i zadovoljstvo...čemu zavaravanje?
Koliko je ljepši osjećaj kad staneš u 36/38 i u tom broju ti većina toga veoma dobro stoji nego kad se jedva utrpaš u 42/44 a ono se sve prelije....sigurno pucaš od zadovoljstva :agreetodisagree: ...ne,naučiš istrenirati um da ne misli na to više manje,ali negdje u tebi to te veoma smeta...
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la JaNNa » 12 pro 2013 19:02

Ooh je napisao/la:2 kg u 3 mjeseca, pa nije puno.
ma zajebi ti to! :lol: previše! sigurno i polako krećemo u bitku! :D
Hurem je napisao/la:Zato što je,priznao on to sebi,tebi ili ne.Sigurno ne puca od sreće i zadovoljstva kad stane gol pred ogledalo.Možeš ti sebe duhovno jačati,bildati svoj duh,ego i um.Fokusirat se na pametnije i bitnije stvari u životu( kako i treba),graditi sebe ali ostaje spoznaja da ono što oči vide u ogledalu ne vjerujem da ijednoj pretiloj osobi donosi sreću i zadovoljstvo...čemu zavaravanje?
Koliko je ljepši osjećaj kad staneš u 36/38 i u tom broju ti većina toga veoma dobro stoji nego kad se jedva utrpaš u 42/44 a ono se sve prelije....sigurno pucaš od zadovoljstva :agreetodisagree: ...ne,naučiš istrenirati um da ne misli na to više manje,ali negdje u tebi to te veoma smeta...
bullshit! nije sve u izgledu -i ima ljudi kojima to fkt nije bitno.
a ja nisam jedna od njih! :lol:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la Rock Faerie » 12 pro 2013 19:10

Nemate vi pooojma jedan je zivot a ima masu ljudi koje pali gojaznost i sto sad ak ja imam 90kg! Odo pojest cijelu kutiju kexa.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kako dalje i hoću li preživjeti? Kuku meni

Post Postao/la JaNNa » 12 pro 2013 19:13

ma to tebe uopće ne treba brinut. ti imaš zgodnu curu...

Odgovorite