Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 12 sij 2017 00:05

A kak su se nagužvali, joj :touched: Da im bude toplo <3
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Andain » 12 sij 2017 09:24

zwarte paard je napisao/la: Prvi časopisi za žene su imali.pravila kako se pristojna dama treba ponašati. Tu kreće.
Da, imali pravila i za pravu gospodu. :)
Što se iče madonne, meni je ona (kao i cher) bila draga počecima svoje karijere dok je njena eksplicitna seksualnost i 'material girl' doista održavala bunt protiv puritizma koji je tad bio mainstream. Danas je situacija drugačija, danas je mainstraem igrati se sa seksualnošću i gurati sise i dupe u prvi plan što, imo, ukida onu prvu poantu madonninog uspjeha-ona nije uspjela jer se igrala sa seksipilom već jer je bila prva koja je započela određeni trend, koja je shvatila zeitgeist vremena. Dobra mi je tu usporedba od Paglie Madonne i Bowie-a. Bowie je znao kad se treba igrati sa ziggyem i kad treba prestati, nije ga u svojim 60ima uskrsnuo da bi se vratio na naslovnice. Sve što madonna trenutno radi je egotrippanje, nastojanje da ostane u žii javnosti sa već odavno isfuranim forama. I onda se tu vraćam na licimjerje s kojim sam počela, nitko madonni ne brani da ona i sa 60godina gura sise i dupe u prvi plan i da si napuše lice u želji da izgleda 40 godina mlađe, međutim razlog zbog kojeg to radi je isti onaj zbog kojeg optužuje patrijahalni seksistički sustav da ju ignorira - starost doživljava ružnom.

Pa ću se time vratiti na ono što si ranije bila rekla.. Starost je ružna jedino ak ju uspoređuješ istim kriterijma kojima uspoređuješ mladost. Ukoliko prihvatiš da starost nosi drugačije kriterije (a time i ponašanje), shvaćaš da se ljepota ne očituje u vanjskom izgledu već stavu i dostojanstvu koji sa sobom nosiš, jer se očekuje da s godinama nadrasteš neke stvari poput ideje da je 'material girl' nešto što može biti vječno, očekuje se da ti sadržaj bude ispred forme. A što se tiče samog seksipila, ono što mnoge zvijezde ne shvaćaju je da seksipil nije jedna stvar pored ostalih koju dobiješ produciranje golišavosti bez granica, sekspil je posljedica strasti koju pokazuješ u trenutcima inspiracije. Madonna mi je to imala na početku karijere, već 15 godina sve što viđamo od nje je komercijala i forma bez sadržaja, a to se onda očituje i u njenom izgledu. I to je upravo onaj vid seksizma za koji se industrija optužuje i zato velim da ona nije njen protivnik već pouzdan predstavnik.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 12 sij 2017 10:20

Svira Tay Tay na radiju, jedva se suzdržavam da ne počnem pjevat i tak se outam ljudima na poslu :mukajezeva:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Upravo sada...

Post Postao/la zwarte paard » 12 sij 2017 10:33

Usporediti pravila za gospodu i pravila za dame tj dobre žene :)

Ostarila pa znaš kakva je starost? :D

Imam dosta prijatelja starijih i dosta sam.ih ispratila. s te pozicije gledano.... Razne bolesti, teret života, ponavljanje svega u krug. Lijepa starost je mit. Bez ikakve usporedbe s icim.

:) starost sranje je.:D

S tim da Madonna situejsn.. Ne laje kuca radi sela, nego radi sebe... Meni nikada nije imala seksepil..
Mašina... Ali ponavljam njen govor... Ću postam ako nadjem je surova realnost o poziciji žene inače... I kako god da se izvlači sada rekla bih da ne to posljedica neke egotriperske bolešcine A ne starosti.. A ponajmanje nesigurnosti...

Cher je meni kraljica...sve joj opraštam sti je napravila kao smeće :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 12 sij 2017 11:03

Ok ipak sam stvarno dobila karticu vjernosti. Sad mogu jeftinije piti u 5 kafića u Zg. :lol:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la tratinčica » 12 sij 2017 17:23

Dogovorili smo se da veceras gledamo prvi horor koji me kao klinku na smrt preplasio. :D

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Nirya » 12 sij 2017 18:11

^ Jel Pet Cemetary?
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 12 sij 2017 18:24

Jel IT? Cujo? The Shining? Omen? Egzorcist? Jurassic Park?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la tratinčica » 12 sij 2017 18:58

^sve ste fulali. :D
Djeca kukuruza. :D nisam od tada gledala taj film. Imali smo ga na vhs-u i znam da nisam mogla spavati, pa brate, tjedan dana minimalno.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 12 sij 2017 19:06

^ same here. :D

ont_ još uvijek u uredu. još samo sutra. -.-

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 12 sij 2017 19:12

Vec me par dana boli lijeva strana trbuha.. :/ i osjetim da je to kad pojedem neko sranje od hrane tipa čips ili nesto slatko. Pitam se sta je moguce da mi je zeludac tako osjetljiv..ne znam.. :/
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 12 sij 2017 19:25

tratinčica je napisao/la:^sve ste fulali. :D
Djeca kukuruza. :D nisam od tada gledala taj film. Imali smo ga na vhs-u i znam da nisam mogla spavati, pa brate, tjedan dana minimalno.
SKORO SAM TO NAPISALA AAAAA ja ga nisam gledala kao mala, al me je uvijek kripautala slika na VHS-u u videoteci. :D Stavljali su X-Files među horore pa sam uvijek naletjela na taj bulšit. Pogledala sam ga tek prije par godina, da se riješim tog napokon. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la tratinčica » 12 sij 2017 20:00

^kao prvo, ja ne znam kako sam i kojom logikom umjesto 'it' pročitala 'et' i mislim si illi me zajebavaš ili si se stvarno uplašila na ET. :D Malo mi je laknulo kada sam napokon pročitala post s razumijevanjem. :D

No, djeca kukuruza. Znam da sam umirala na onu voodoo scenu. Biti će zanimljivo ponovno to pogledati. Funny thing, jedna epizoda x filesa je prva serija na koju sam proplakala i napravila scenu dok su nam bili gosti u kući. :D Mama to voli i dan danas spomenuti.

Ont_gledam po 5454x how i met your mother.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 12 sij 2017 21:49

Neće doć dan...

kad ću se ja prestat smijat na ovo. :D

slika

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Nirya » 13 sij 2017 09:35

Nova baterija u mobitelu se prazni skoro jednakom brzinom kao stara :confused: Nisam zadovoljna, i nije mi jasno u čemu je stvar.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 13 sij 2017 09:57

^
bateriju ti puno troše veliki ekrani, visoka svjetlina ekrana, aplikacije koje stalno nešto rade... vjerojatno je to.
ali ovih ti dana faktor mogu biti i ovi vremenski uvjeti. po velikim vrućinama i velikim hladnoćama u baterijama se događaju neke reakcije koje ih troše više. ako si puno vani na temperaturama ispod nule možda je i to razlog.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Nirya » 13 sij 2017 10:15

Smanjujem svjetlinu ekrana, stalno mi je uključena štednja baterije, mičem procese aplikacija koje ne koristim... I ne hodam baš po vani puno ovih dana ;) Stvarno ne kužim. Nisam očekivala da će nova baterija trajati jednako dugo koliko je trajala stara kad sam tek kupila mobitel, ali ovo mi je ipak malo too much. A još sam kupila original bateriju, ono da se ne zajebavam s fejkovima koji vjerojatno slabije rade :confused:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 13 sij 2017 12:31

..sam sama u velikom uredu,kolege na sastanku s upravom. Zovu me iz Latvije, Engleske, Hrvatske.. a ja laganini i drkam po crolu.

:kokice:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Nirya » 13 sij 2017 14:48

Ledena kiša + snijeg + udari vjetra. Dobro da me kolegica odbacila do vlaka.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 13 sij 2017 16:33

Snijeg sipa ko lud, that's what I'm talking about :giraffe:

Jedva čekam sutra ić u kino i šoping, nadam se da se neće rastopit sve.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Mar » 13 sij 2017 18:42

Sve bitne multimedija komande sam prebacila na miša.
Više čak ne moram prstićem uprijeti u tipkovnicu za volume up/down; previous/next track; play/pause.
Lijenosti ime ti je Nina. <3

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 13 sij 2017 18:59

Nemrem. Zaspat ću.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 13 sij 2017 21:19

bijela govna i na otoku...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 14 sij 2017 11:05

Idem do jebenog Vip centra po drugi puta nosit mob koji sam platila pun k i osamsto a opet ne valja nešto sa zvukom, nakon što su kao sve popravili.
Tražit ću isti takav novi mobitel jer ovo prelazi svaku granicu. Ako mi ga ne daju ide privatna tužba i javljam se službi za zaštitu potrošača.

Pas mater. :primalscream:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 14 sij 2017 12:58

slika
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 14 sij 2017 13:58

Stavila karticu u drugi mob,dok ne vidim sta ce biti sa mojim. Ova HTC-ova tipkovnica je nesto najgore ikad!
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 14 sij 2017 16:29

ispekla starcima kolac. onaj improvizirani koji sam radila za docek. nadam se da ce biti podjednako fin. : )
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la black.cat » 14 sij 2017 17:20

psihicki se pripremit za utrku u Need For Speedu pa da vise rjesim tu stazu. uh...

Complex
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 vel 2016 17:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Complex » 14 sij 2017 18:03

Dva sata do večere, cura još uvijek misli da može nahraniti šestero ljudi ribom. Čekati 19 h ili poslati odmah ljudima poruku da jedu nešto prije nego dođu? :D To je sigurnije nego sugerirati joj da neki ljudi vole pravo meso, inače pođe prijetiti da će prestati i ribu jesti. A to bi bio kraj :D

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Nirya » 14 sij 2017 18:09

Idem na larp pa nakon toga dalje van :duckdance: :veryhappydance:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Odgovorite