Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 29 stu 2018 22:31

Yay :glomp:

ot
Gledam (slušam) stream njemačke televizije da mi jezik opet uđe u uho
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 29 stu 2018 22:54

Otkad sam doma dosla mi hladnjikavo, nije temperatura prek 22, ne svida mi se to. Nafrljim pred sat vremena termostat na 28, radi on, radi... temperatura se nes sitno, ma jedva dize. Zakljucim da je prehladno vani ocito, nemre se zgrijat. Odem do kupaone, jos hladnije tamo, sad sam vec i lagano ljuta. Odem u sobu po donji ves za nakon tusiranja i voila.. doceka me sirom otvoren prozor koji tako stoji otprilike otkad sam doma dosla, kao da malo izluftam pred spavanje da ude svjez zrak :faint:

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Upravo sada...

Post Postao/la fuji ix » 30 stu 2018 08:05

Postadoh član zadružne pivovare Brlog. Plavuša i Neposlušna čekaju na vas cure. ;)

adamica

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamica » 30 stu 2018 08:08

^pivu ne pijem al njih podrzavam. super su im boce :D
ot. evo me u bolnici 😝

adamica

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamica » 30 stu 2018 09:38

ovaj spot, ajmeeee 😍 obozavam ga 😍

https://youtu.be/I5sJhSNUkwQ

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jpeg » 30 stu 2018 09:42

^ Bas jutros si postala clan pivovare? :D

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Upravo sada...

Post Postao/la fuji ix » 30 stu 2018 09:50

Baš,baš jutros. Po jutru se dan poznaje.:D :D

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 30 stu 2018 14:46

Usla u stan samo po jedan dokument, a na kraju evo meipak sam se ususkala u krevet, pa makar na 15 min. Onda opet van na ovu hladnocu :(

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 30 stu 2018 19:30

Poštovani,
u Narodnim novinama br. 82/2015 objavljen je Zakon o osiguranju depozita kojim je za kreditne institucije propisana dodatna obveza informiranja deponenata o sustavu osiguranja depozita u Republici Hrvatskoj na način da se jednom godišnje deponentu dostavi informacija o sustavu osiguranja depozita putem posebnog, zakonski propisanog obrasca. Sukladno prethodno navedenom, u prilogu dostavljamo obrazac s informacijama o sustavu osiguranja depozita u Republici Hrvatskoj sto predstavlja zakonsku obvezu Banke, te ni na koji način ne utječe na ugovorne odnose između Banke i deponenta. Informaciju o sustavu osiguranja depozita u Republici Hrvatskoj putem posebnog, zakonski propisanog obrasca Banka će sukladno Zakonu o osiguranju depozita dostavljati i ubuduće jednom godišnje.

S poštovanjem,
Privredna banka Zagreb d.d.
Morala sam triput pročitat :brainless:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamica » 30 stu 2018 20:22

izidem iz firme, sjednem u auto s kolegicom, skuzim da sam zaboravila poklon koji sam kupila. nista, vratimo se po to. sjednemo opet u auto, krenemo i onda se ona sjeti da je zaboravila nes i opet se vratimo. cuvar nas gleda kako ulazimo i izlazimo, ulazimo i izlazimo iz prazne zgrade kao dvije lude u petak navecer. :brainless:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la talented miss cohen » 30 stu 2018 20:30

aриадне je napisao/la:
30 stu 2018 19:30

Morala sam triput pročitat :brainless:
Welcome to my world, bro :nerd:



A ono, počela sam prepoznavati boje.

Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 30 stu 2018 22:26

sve spremno, spakovana. sad uzivam :) veceras odmor, sutra ko ziv ko mrtav :lol:

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Capt. Kirk » 01 pro 2018 00:51

Iskočit će mi srce iz grudnog koša.💖
Idem dalje, gosti čekaju!

adamica

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamica » 01 pro 2018 08:23

upravo sada sam pogledavsi se u ogledalu primjetila da sam ocito sinoc izgubila jako lijepu nausnicu od bijelog zlata :cries:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 01 pro 2018 08:48

^ :( :sadhug:
Kuha se kava. Uh kakav lijep miris

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 01 pro 2018 11:35

Vrti mi se Cake by the Ocean po glavi :impatient:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamica » 01 pro 2018 11:44

idem na brzinu odradit taj ručak, i onda se vraćam u svoj krevet i ima da spavam cijelo poslijepodne :kava:

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 01 pro 2018 13:03

..dok ja tu prosipam mudrost, zadaci stoje i cekaju da im konacno poklonim svoju paznju. A rok se blizi. Sve je stalo. Al kaj kad moram sad adamicu checkirat 🧐

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la talented miss cohen » 01 pro 2018 15:09

slika
Stars and stars and stars keep it to themselves.

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 01 pro 2018 18:21

Javlja se sestra s idejama za poklone za bozic starcima i to, sve ideje prihvacam, pa posalje sta bi meni kupili i posalje mi neku ogrlicu sa privjeskom M. Reko ne, pa da to nosim ljudi bi rekli da mom narcizmu stvarno nema kraja 😅
To je kao da si debela curica od 10 godina i sestra ti za bozic kupi ovo za obuc za prvi dan skole
slika

Pa nemres me hijenama servirat tak na volej

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 01 pro 2018 18:36

S mamom cijeli dan lajsam, sad dosla kod nje, popila kavu i ona zaspala dok sam ju ceskala po glavi. Sad mi zao pomaknit se da ju ne probudim :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 01 pro 2018 18:51

Pa kad mi kaže "priložite kratki CV" i ja ne znam šta je njima kratko. Jebem vam mater. Ne mogu guglat kak napisat CV jer postoji 800 milijuna načina, i svi su glupi ko kurac i generalno me podsjećaju na one "savjete" o tome kak bit žensko. Šminkaj se, al ne previše. Budi izazovna, al ne kurva. Svidi se, al se nemoj previše trudit. Jebi se, al da ti ne uđe???

Odo čitat Freudov esej o analnosti radije
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la tratinčica » 01 pro 2018 20:21

^ ako se sjetim posaljem ti web stranicu na kojoj mozes izraditi cv a da nije onaj prokleti europass. Jer te totalno razumijem, meni je to bila tolika tlaka, a tek motivacijsko pismo. :roll: ja se ne znam prodat ni da mi zivot ovisi o tome - a ovisio je na neki nacin. Agonija je to.
Mozes napisati u motivacijsko: "oš neš?" *Bangladeš* - ja bi te s takvim motivacijskim odmah zaposlila. :D

Enihu_upravo sad šišam onaj pompon na kapi, zašto to mora biti toliko velko!? Daj me nemojte!

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 01 pro 2018 21:12

jebena_reginald je napisao/la:
01 pro 2018 20:21
^ ako se sjetim posaljem ti web stranicu na kojoj mozes izraditi cv a da nije onaj prokleti europass. Jer te totalno razumijem, meni je to bila tolika tlaka, a tek motivacijsko pismo. :roll: ja se ne znam prodat ni da mi zivot ovisi o tome - a ovisio je na neki nacin. Agonija je to.
Mozes napisati u motivacijsko: "oš neš?" *Bangladeš* - ja bi te s takvim motivacijskim odmah zaposlila. :D

Enihu_upravo sad šišam onaj pompon na kapi, zašto to mora biti toliko velko!? Daj me nemojte!
Lijepo je znat šta tražiš kod ljudi :D Tebi bih u biti sve ispunila citatima iz The Office, nema pogreške. :D

Ma nervira me što nisu niš stavili za format. Europass mi čak i nije problem, imam ga već. Al ono, napišu mi "kratki CV" samo like I'm supposed to know what that means. Poznavajući sebe, napisala bih 4 natuknice jer sam minimalist u duši. Al onda bi bilo PA MRŠAVO JE NEŠTO

E pa i ja sam

Samo ću im sliku poslat
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la tratinčica » 01 pro 2018 21:20

^super ideja zapravo. Napravi to - citiraj the office posvuda. Ako te ne zaposle, ni ne zasluzuju uspješno poslovanje! :!:
*jel to za THE posao?

Ont_cekam da mi se odjeca opere pa da se mogu onesvijestiti, jer sam baba.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 01 pro 2018 21:26

Ne, to sam poslala još davnih dana, al se niko ne javlja :shrug: Ne mogu baš sjedit na dupetu dok ih dočekam :roll:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 01 pro 2018 21:35

Pijem kavu da ne zaspem dok ekipa dodje... onda cu da pijem alkohol.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Tango » 02 pro 2018 01:51

Uspila sam ovako bolesna izdržati cijeli dan u pokretu, super se zabaviti, napjevati i naplesati. I još sam za kraj bila trijezni guardian angel i pazila na ove svoje lude. Sad sam napokon u svom krevetiću. :sleeping:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 02 pro 2018 14:11

Umirem od gladi, cekam rucak :duckdance: a onda :coffeedance:

adamica

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamica » 02 pro 2018 15:30

Tko to kaže da kava i san ne idu zajedno. Pijem kavu i tonem u san. :kava:

Odgovorite