Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Royal » 25 lis 2018 18:39

Kuvam čaj. Jedva čekam da se zahvalim u kauč i cekam izvlačenje lotta.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 25 lis 2018 19:23

nikad prije nisam uspjela utec s vecere :veryhappydance:

introverts life :violent:

adamzyan

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamzyan » 26 lis 2018 21:41

Ubila sam se u tortama :nesvjest:

slika

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 26 lis 2018 23:11

bas sam ponosna na sebe. Izdrzala sam nagovore i nisam osla van :veryhappydance: umjesto toga sam lijepo ostala doma i dovrsila sliku :)

sutra zato party :zivjeli: :zivjeli:

adamzyan

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamzyan » 27 lis 2018 01:17

ubila samninubijam se u alkoholu. proklinjat cu ovaj dan sutra al sad ko ga jebe.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 27 lis 2018 01:26

adamzyan je napisao/la:ubila samninubijam se u alkoholu. proklinjat cu ovaj dan sutra al sad ko ga jebe.

:haha: samo rokaj :violent: :respekt: :zivjeli:

bit cu ja sutra i gora :D

adamzyan

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamzyan » 27 lis 2018 10:57

Coffeemug je napisao/la:
adamzyan je napisao/la:ubila samninubijam se u alkoholu. proklinjat cu ovaj dan sutra al sad ko ga jebe.

:haha: samo rokaj :violent: :respekt: :zivjeli:

bit cu ja sutra i gora :D


:hideunderrock:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 27 lis 2018 11:00

ma daj, no shame! vjerujem da bi svi ovdje podrzali pijane postove- I tako je vecinom mrtvilo, ovak se covjek bar nasmije.Bolje pijani post nego no post :) evo obecajem da cu veceras napisati nesto. Osim ak budem prepijana i ne budem uspjela ukucat username i password :D
zbog vas se nadam da to nece biti nekakvo filozofsko razmatranje kozmosa u 6 ujutro

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 27 lis 2018 13:49

Izdali me, izdali svi :faint:
Al eo, mislim da sam odlucila, ko ih jebe :dijenekismajlistapokazujesrednjiprst: , idem sama na koncert. Ako ima karata. Pravit cu se da slusam klasicnu glazbu :kranksvester: :mjuza:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 27 lis 2018 13:53

Mislim da imas. Frendica me zvala da idem,al to bas i nije moja furka

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 27 lis 2018 17:02

Stigao prozirni grudnjak #2, ovaj put prevelik. Osnovat ću zakladu dajmo da ih polupokrije! :impatient: bar su slike upotrebljive

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 27 lis 2018 17:17

Bash je napisao/la:Stigao prozirni grudnjak #2, ovaj put prevelik. Osnovat ću zakladu dajmo da ih polupokrije! :impatient: bar su slike upotrebljive


Fakat nemaš sreće s tim :lol: Sačuvaj te koji ti ne trebaju pa onda daš meni da ih bacam na koncerte Hayley Kiyoko kad svojih nemam. Udijeli siromašnima sisom.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 27 lis 2018 17:26

kak me zamara razmisljat o takvim stvarima tipa sta obuci i kud ici van... Uvijek imam neku viziju u glavi sta hocu, al onda donijeti odluku izmedju tih nekoliko opcija..no-no. Jer koga briga zapravo? Bit ce mi svakako dobro :D Zato iskoristavam forum da me obucete i uputite u birtije :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 27 lis 2018 17:33

ariadne je napisao/la:
Bash je napisao/la:Stigao prozirni grudnjak #2, ovaj put prevelik. Osnovat ću zakladu dajmo da ih polupokrije! :impatient: bar su slike upotrebljive


Fakat nemaš sreće s tim :lol: Sačuvaj te koji ti ne trebaju pa onda daš meni da ih bacam na koncerte Hayley Kiyoko kad svojih nemam. Udijeli siromašnima sisom.


Jen dva
Ovaj prvi mi je zapravo malo ružniji šta ga duže gledam. Ovo srebrno je ew. Misliš da bi se Hayley svidio? Ovaj drugi dobije zadnju šansu, if not, morat ću u bijeli svijet. Šta reći na to da se čovječanstvo mora još uvijek smucat po kabinama u 21. stoljeću. Nehumano

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 27 lis 2018 17:48

Hayley voli sve grudnjake :D Al da, drugi je ljepši. Brate ni ja ne volim grudnjake kupovat, nakon dva isprobavanja mi je već dosta svega i na kraju niš ne uzmem :brainless: :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 27 lis 2018 17:55

Je ovaj drugi ima neki pank šarm, tipa draw me like one of your suicide girls. Hayley u mraku vjerojatno ni ne bi cijenila postotak prozirnosti, za nju može i Tezenis

adamzyan

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamzyan » 27 lis 2018 18:12

sve sam propustila. i lady gagu i bergmana. jednu piđamu zamijenila sam drugom.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 27 lis 2018 22:22

Warm it up :feelingfree:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 28 lis 2018 04:49

laganim korakom polako doma... a jos nije ni svanulo :( zato vise volim ljeto.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 28 lis 2018 10:20

Zvučim si ko motor(i)ka, a kako tek drugima :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 28 lis 2018 11:23

Lezim u kadi u tak neprirodnom polozaju. Razmisljam smijem li zaspati tako. Pregledala sam,imam samo 2 ogrebotine od izlaska,na ocekivanom mjestu. Bas lijepo. Bas me zanima koliko bi napuhala sada

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Tango » 28 lis 2018 12:44

I prođe mi kroz glavu ideja da bi mogla malo prokopati po džepovima od jakni jer bi se tu mogla naći koja davno zaboravljena kuna koja bi lijepo došla u sušnom periodu kraja mjeseca.
Voilà:
slika
Kako divan par! Netko mi je iz familije izgleda dao 100 kn za uskrs :D Bome dugo nisan ovaj kaput nosila!
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Tango » 28 lis 2018 12:54

I nakon prethodnog posta se sjetim da nisam još u džepovima od kožne jakne pogledala, prokopam malo i nađem punu kutiju cigareta taman prije nego što sam ih mislila ići kupovat. Đizs, k'o da sam na lottu dobila :veryhappydance:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

adamzyan

Re: Upravo sada...

Post Postao/la adamzyan » 28 lis 2018 14:13

^ja sam takooo ljubomorna na ljude poput tebe koji tako pronalaze kune i ostalo po depovima, torbama i sl.
ja da cijeli stan,garderobu, sebe i torbu okrenem nista ne bi pronasla. prokletstvo onih koji su jako pedantni i nisu zaboravni. :sorry:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Coffeemug » 28 lis 2018 16:53

Dosta izlezavanja. Odoh na kavu do grada. Moram se upogonit

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 28 lis 2018 18:17

Fakat mi je dosta trebalo da na mobu uhvatim i iskopiram svoj vlastiti nick da se mogu ulogirat. Ručno neće ić, ne da mi se :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la tratinčica » 28 lis 2018 18:23

^ :lol: :lol:
Ha da, a u meni odumre malo dostojanstva svaki put kad trebam upisati "nožice". :invisible:

Ont_pojela sam previse cheese dipa i sad mi je muka. :blushes:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 28 lis 2018 18:33

Meni je to i dalje simpa, idk :D

Jesi to sa tortilja čipsom jela? Di ima cheese dip uopće? I kakav je? Ja uzmem salsa umak, ima mi to više smisla nekak :D one u kinu odbijam ikad uzet iz principa, previše koštaju s obzirom na veličinu :vampglomp:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la tratinčica » 28 lis 2018 18:49

Ja sam ovaj uzela u sparu, a imas i u lidlu, zapravo imas taj dip posvuda. Nisu skupi ni nista a dobijes previse dipa za jednu osobu. Vjeruj mi, previse je za jednu osobu. :blushes: ali dobro, moje prehrambene navike su ocito na razini trogodisnjeg djeteta. :D
No, cesto si volim sama napraviti dip, nije tesko, treba ti samo hrpa dobrog sira i 10min vremena. :D

Ont_trebam uskoro ustati iz kreveta da mogu skuhati rucak za sutra i pripremiti odjecu za posao. A ne.da.mi.se. :brainless: jos par epizoda i pogledat cu cijelu jednu sezonu parks and rec. - opet!

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 28 lis 2018 18:56

A gle onda na sljedeću sahranu ja nosim kulen, ti ponesi dip kad ga već ima previše pa ćemo se onda stvarno sahranit jer ta kombinacija zvuči dost nejestivo :lol:

Ot
ogladnila sam od ove priče, morala bih napravit neš
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite