Izlasci - Zagreb

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 20 stu 2015 09:10

Bok svima.
Pretpostavljam da vam je već malo dosta ovakvih pitanja, ali please pomozite neukoj lezbijki friškoj iz ormara :)
Di naša populacija izlazi ovih dana u Zagrebu? Znači primarno me zanimaju klubovi i slično za noćni izlazak, ali i kafići i bilo koja druga mjesta di se mogu upoznati ljudi odgovarajuće orijentacije :giraffe:
(Nisam našla aktualnu temu s takvim informacijama)

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la megan » 20 stu 2015 09:46

Imas hot pot u petrinjskoj, koji pusta stranu muziku. Otprilike svaki treci tjedan imas trash, za sto mnogi kazu da je najbolji program. Ostali programi su neka losa elektronika, ali ne razumijem se u muzicke zanrove, tako da je mozda i house :lol:
Drugi klub je rush u savskoj, gdje se pustaju cajke. Jedan dan u vikendu se prave da pustaju strano, a onda zavrse na cajkama. I tamo ide mladja ekipa. Citaj: ispod 20
To je sve za sto ja znam :wave:
Desert je visnjica :(

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 20 stu 2015 10:43

Znači u rush definitivno nejdem :D
Hvala ti puno.
Ima li netko još koji prijedlog?

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 20 stu 2015 11:20

U Vintageu u Savskoj ima lezbi. Rock ekipa.
I u Cugu kod glavnog kolodvora isto, ali ne bih znala opisati kakva je ekipa tamo, neka klošarsko-hipsterska alternativa. Valjda.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Little N » 20 stu 2015 19:35

Ak si single, nemoj ić u HotPot :) osim ak ne tražis frajera. Pedera, to be specific ;)
Na našu veliku žalost, to je zasad jedini od klubova koji nije ono dno dna. Kao Rush. Dno. Dna.
Od onih frendli birtija, imaš good old KIC u Preradovićevoj, Kolaž u Amruševoj, Funk i Taban hostel u Tkalčićevoj, Cooltura ili sublink caffe u Teslinoj koji je preko tjedna internet caffe a vikendom žurke :)
Znači ak tam cmokneš žensku usred bijela dana neće te konobar tresnut pepeljarom.
To su ti sve polu rupe kak bi se reklo, al onak kjutish. Ne volim kaj se mogu pederisat samo po takvim lokalima, al ježi ga.
Ak se sjetim još čega, javim.
EEEE, ček, ček.
Vimpi.
Neću ti niš o njemu napisat. Ne da mi se prostačit u petak. Tam možeš kaj hoćeš. To je lezbijska utvrda.
Nema na čemu ;)

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 21 stu 2015 14:24

Vimpi jos radi? :o

Gospoda i ja smo na Opatovini nasli skroz cool birc, Carpe Diem.
Teta konobarica je skroz cool, a i nismo dobili pepeljarom u glavu zbog poljupca.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 21 stu 2015 17:49

Hvala ti na info Little N :cookie4u:

Baš sam to htela pitati; naime bijah jučer u HotPotu i bilo je 95% pedera (mislim, volim ja njih, ali koja cura više bi bila more than welcome). Nekak sam se nadala da nije baš uvijek tak :faint:

Ali di se onda izlazi (baš izlazi, vikendom, do sitnih noćnih sati)? Dal je moguće da u Zagrebu ne postoji gej mjesto s normalnim muško/ženskim (ili žensko/ženskim) omjerom i normalnom muzikom? Nije valjda da svi slušaju elektroniku i cajke? :)

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Fuga » 21 stu 2015 18:03

Sedmica i Mojo bar su sasvim najs i friendly mjesta. :)
Zaboravih na Vinyl.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la megan » 21 stu 2015 18:40

Nazalost, nema onoga sto trazis :) ali cak stanje u zg nije toliko lose, obzirom da nema ni u npr parizu i budimpesti klub s vise cura, a da na nesto lici. Odi u madrid :D
Desert je visnjica :(

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 21 stu 2015 19:53

Jao nemoj sol na ranu, već sam gledala cijene stanova u Chueci :feelingfree:
Hvala svima na pomoći i ako otkrijete neko novo cool mjesto, podijelite.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Andain » 21 stu 2015 21:11

Ljubljana navodno ima okeish gay/lez klub (k4 je bio dobar, al zatvoren) a možda je i scena u Budimpešti ok :D Gledam sad što je blizu zg, a scena nije nužno na aparatima..:/ ;) al dobro, sva sreća pa ima i drugih načina za upoznavanje, ne nužno clubbing.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 21 stu 2015 22:19

Super, a koji su to? (Da, stvarno sam nova.) :faint:
Mislim, dal ima neko mjesto di se cure samo dolaze družiti (ne nužno da bi se zbarilo), popričati... ili neka organizirana druženja? A da nije čudno da se pojavi neko novi :)

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la megan » 21 stu 2015 23:11

Mozes se druziti preko foruma. U tom slucaju, pogledaj gay.hr, jer ima puno vise ljudi. To je jednostavan nacin da izadjes s nekim, a mozda vec ima neku ekipu pa upoznas cijelu hrpicu odjednom :)
Na gay.hr-u mozes pratiti dogadjanja koja budu u lgbt centru u petrinjskoj svakih par tjedana, pa se na tome slobodno mozes pojaviti.
Tu i tamo cure na ovom forumu jave da se ide na sljeme, i zovu svakoga tko se zeli pridruziti :)
A imas i zbeletron tulume, za koje pretpostavljam mozes cuti na njihovoj facebook stranici (?) To ti budu tulumi s hrpom lezbi. Razlog zasto ti to nitko odmah nije entuzijasticno predlozio je taj da su cure uglavnom uvijek iste pa postane manje uzbudljivo :D

Ali meni je najbolje bilo dok sam izlazila u hot pot ;)
Desert je visnjica :(

backspace

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la backspace » 22 stu 2015 08:46

Kad citam sve te prijedloge gore... Madrid it is :D organiziraj putovanje, par ljudi nek se skupi, mozes i mene ukljucit, i vamonos!

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Little N » 22 stu 2015 10:05

megan je napisao/la: Ali meni je najbolje bilo dok sam izlazila u hot pot ;)
Ne zelim ti otkrit ameriku. Al u tom periodu su sve najbolje zene na trzistu bile single :lol:
Da. Bila su to zlatne godine hotpota :D

@BL Vimpi je radio prije 2mjeseca, ak nije u medjuvremenu zatvoren, radi i sad, a kak znam? Bila sam luda i neobuzdana u zelji da zaradim herpes pa sam isla izazivat srecu. :P

@Yep mislim da si osudjena na mjesece cekanja i tugovanja di se skrivaju zene. Do Crol partija. Onda ces bit ekstaticna, al na zalost jednom godisnje samo jednu noc.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Kroacija » 22 stu 2015 11:04

Yep I'm gay je napisao/la: (Nisam našla aktualnu temu s takvim informacijama)
Zato jer se lezbarluk napokon rasprsio svugdje i nije da imas samo jedan klub koji je, omg, gay klub i newmanke sa sanka ce ti migati i ti ces lijepo skupiti nekog za ons, curu ili ko frenda.
*tumbleweed*

TIMES HAVE CHANGED.


***
:D

Bit gej nije tabu, nema skrivenih podruma, drustva su mijesana i spontana, all that jazz. I hrpa ih je.
Ja imam srecu da hengam sa starosjediocima croLa, lol.
Haraj online ako ti je bad nekom prici vani. Posjecuj zbeletrone i dogadjanja, prati objave.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la megan » 22 stu 2015 11:13

Little N je napisao/la:Ne zelim ti otkrit ameriku. Al u tom periodu su sve najbolje zene na trzistu bile single :lol:
Da. Bila su to zlatne godine hotpota :D
Ako sam vec upoznala bas sve najbolje zene na trzistu, idem odmah u madrid. Za stalno :D
Ali znam, svasta se promijenilo. Imala sam srece sto sam se u onom periodu pogayila :lol:
Desert je visnjica :(

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Little N » 22 stu 2015 11:43

Ne bih se slozila s umom, al svakom svoje.
Uzorak potpuno liberalnih birtija pokazuje da su redom sve rupe i podrumi. Iako su pomaci u gejstvu primjetni i dalje je to vise manje skrivecki. Coming from out and proud osobe. Dakle, roditelji, prijatelji i bivsi poslodavci znaju da sam sa zenom.
Svejedno kad sjedim u Milleniumu na kolacima ne milujem ju po kosi i ljubim u uho.
Ne zelim se dovest u situaciju da ce neki mamlaz imat potrebu komentirat pa cu mu morat zube preslozit :)

Cinjenica je da ces bit za pocetak slobodnija na mjestima koja su kao pot. Zalim te samo jer je prije 4 godine dole bilo vise zena nego sada. Prati dogadjanja, zene su ovdje poprilicno srdacne, pogotovo kad je neki parti i alkohol u igri. Jednom kad se infiltriras, na konju si. Ili kobili (da ne budem nekorektna) ;)

@megan ak madrid ne bude na listi teroristickih meta u 2016, iznajmit cemo neki kamper i idemo na turneju :lol:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Kroacija » 22 stu 2015 12:56

mislim da me nisi shvatila, nisam se referirala isključivo na gay klubove. ne koncentriraju se svi isključivo na gay friendly klubove i barove. u klubove i na pića se izlazi posvud jer neki (barem ovi moji) nisu vođeni gejstvom i nisu opterećeni time hoće li moći negdje nekog poljubiti.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Andain » 22 stu 2015 12:57

Jao...em smo curi rekle da nema baš gay mjesta gdje može naći normalne cure, em joj little N sad (skromno :D) veli da ni nema normalnih (solo) žena na sceni :)

Anyway, složit ću se s Little N u odnosu na ovo što je uma rekla, jer pretpostavljam da ni uma nije zbarila nekog na način da je upala nekoj nepoznatoj curi na str8 mjestu (a možda se varam? ;)), tako da kužim potrebu za pronalaskom gay mjesta gdje ćeš upoznati nekog, posebno ak si nova ''na sceni'' (mrzim taj izraz). Uglavnom, u zg nemaš idealnu situaciju kao u cheuci, al s vremena na vrijeme u hot potu bude više cura, a jednom u par mjeseci (ili češće) se u coolturi (Teslina) organiziraju 'ženski' tulum (ne isključivo ženski, al cura bude više).

Ne znam koliko su ti ta mjesta idealna opcija ak baš nikog ne znaš i nisi dio neke ekipe jer ne primjećujem da su cure lude za prilascima novima vani (možda je do mene :D) pa bih ti sugerirala da ostaneš malo ovdje, virneš malo na gay hr.. i s vremenom kreneš minglati i upoznavati cure. Nemoj samo otvoriti topic u kojem tražiš curu za dejtanje, jer sam dojma da to ne pali :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Kroacija » 22 stu 2015 13:08

nope, ja barim online, jer do sada se ispostavilo kao vrlo uspješno. :kokice: nisam joj ni savjetovala da ulijeće nepoznatim curama već da pokuša harati online ako joj je lakše.

@otvoriteljica topika_ ako ciljaš baš i isključivo na "gej" mjesta s barem 50% omjera cura i dečkiju (jer hot pot je nažalost all boys lately), pij kavu u Funku i Coolturi, a u Vimpiju možeš pronaći svega i svačega, od igle do lokomotive (od plahih i dragih cura do newmanki koje lome orahe pizdom i razbijaju čaše glasnicama).

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Little N » 22 stu 2015 13:38

Ko? Ja rekla da nema normalnih?
Jesam. Fakat da. Nekoliko puta javno. :gigglenod:
Ja volim finija mjesta i specificne ljude, al ko mi kriv kaj se druzim s klosarima pa zavrsim uvijek u nekim tamnicama :P
Al Zagreb zimi ❤
Ak si nekad trebala izac iz ormara onda je to u periodu kuhanog vina. Cestitam.

Evo kad se vratim s puta organizirat cemo neko druzenje za dobra stara vremena kad su bila otvorena vrata svim bazdarenim zenama. Andain preuzmi inicijativu. Mozemo i u Bulldog. Tam smo se znale skupljat da maknemo stigmu lezbi koje poznaju samo vimpiish lokale.

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 22 stu 2015 15:48

Sviđa mi se di je završila ova tema.
uma je napisao/la:
Yep I'm gay je napisao/la: (Nisam našla aktualnu temu s takvim informacijama)
Zato jer se lezbarluk napokon rasprsio svugdje i nije da imas samo jedan klub koji je, omg, gay klub i newmanke sa sanka ce ti migati i ti ces lijepo skupiti nekog za ons, curu ili ko frenda.
*tumbleweed*

TIMES HAVE CHANGED.
And thank "God" for that. Ali svejedno bih povremeno voljela otići na neko mjesto di mi gaydar malo češće zaigra :cool:
I kao što je Andain rekla, puno je lakše upoznati nekoga takvom mjestu nego u "straight" klubu.
uma je napisao/la:ne koncentriraju se svi isključivo na gay friendly klubove i barove. u klubove i na pića se izlazi posvud jer neki (barem ovi moji) nisu vođeni gejstvom i nisu opterećeni time hoće li moći negdje nekog poljubiti.
Znam da tak ispada iz mojih postova, ali nisam opterećena gejstvom, samo radim na svojoj lezbijskoj edukaciji. Bear with me :) I lijepo od vas kaj mi pomažete.

@ megan, Little N: Vodite me sa sobom u Madrid! Bila sam par puta pa se donekle snalazim, a i španjolski mi nije loš *puppydogeyes* :D

Neko druženje bi bilo super. Ko zna, možda više ljudi ovo čita pa i vi upoznate nekog novog. Nisam ja valjda jedina "nova" lezba u Zagrebu :)
Samo kaj se čitajući gej forume dobiva dojam da je to sve ekipa koja se već dugo druži i koja nije zainteresirana za nove članove. Vjerujem da to obeshrabri dosta ljudi. Pa onda i vi imate dojam da su stalno svi isti.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Kroacija » 22 stu 2015 16:01

iskreno, ne znam kako to danas izgleda s mlađim generacijama. s istim ljudima se družim već preko 10 godina. ove cure s kojima se družim sam odabrala radi neopterećenosti i jednostavnosti, inteligencije i humora.
povremeno, preko nekog, upoznaš nekog novog, održiš kontakt ako ti je osoba "sjela".
ako do tada ne nađeš nikog, slobodno se uvali na piće meni i curi sljedeći vikend. uputimo te :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 stu 2015 16:22

Uma, vrijeme je za Čajanku :lol:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 22 stu 2015 16:32

uma je napisao/la:iskreno, ne znam kako to danas izgleda s mlađim generacijama. s istim ljudima se družim već preko 10 godina. ove cure s kojima se družim sam odabrala radi neopterećenosti i jednostavnosti, inteligencije i humora.
povremeno, preko nekog, upoznaš nekog novog, održiš kontakt ako ti je osoba "sjela".
ako do tada ne nađeš nikog, slobodno se uvali na piće meni i curi sljedeći vikend. uputimo te :D


Wow, i onda vele da su lezbe hladne i neljubazne :D
Puno ti hvala na ponudi, ali ne želim vas inkomodirati, budem se snašla :)

Bojim se da sa svojih 27 godina više baš ne spadam u mlađe generacije (da, tek sam sad out and proud, lejm, i know...) :roll:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Kroacija » 22 stu 2015 16:34

@Biseksualna:
...i oliverka mlakar da vodi program :D :count me out:


@Yep: mislila sam da imaš 17 or so. :D

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 22 stu 2015 16:41

Skužila sam :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Andain » 22 stu 2015 16:43

Yep I'm gay je napisao/la: Samo kaj se čitajući gej forume dobiva dojam da je to sve ekipa koja se već dugo druži i koja nije zainteresirana za nove članove. Vjerujem da to obeshrabri dosta ljudi.

Da, sjećam se da su takav dojam i meni forumu ostavljali u mojim počecima (davnih dana:)), mislim da je to tako sa svim forumima, jer čak i ako ne znaš osobu live, razviješ kroz komunikaciju nekakav odnos i stav prema osobama koje su tu, što se vidi onda kroz svakodnevnu prepisku. Što želim reći, ta faza gdje se osjećaš kao stranac traje jedno kraće vrijeme, a preduvjet izlaska iz nje nije da nužno upoznaš live sve koji su na forumu. Kao što vidiš, dovoljna ti je bila jedna tema da krenu pozivi na cugu, druženje u troje (:P) i sl.;)

p.s. i jesi uspjela što partijati po chueci il je to bilo prije tvoje gay faze? :)

p.s.2. Little N, može, čim se ti i tvoja lošija polovica ( ;) @stalker) vratite s 'ljetovanja', organiziramo nešto :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Izlasci - Zagreb

Post Postao/la Xenna » 22 stu 2015 16:58

Andain je napisao/la: p.s. i jesi uspjela što partijati po chueci il je to bilo prije tvoje gay faze? :)
Zadnji put u Madrid ovo ljeto je bil post coming out, ali bili smo jedva dva dana (Madrid je bil usputna stanica na putu za Andaluziju). Tak da tu večer nismo baš partijali nego smo samo popili par pića na par mjesta (u Chueci naravno jer nam i hostel igrom slučaja bil tam).
Ali baš je nekak toplo oko srca kad vidiš sve te gej zastave po balkonima i da po cijelom gradu ima gej parova i da ih niko ne gleda čudno.
Madrid <3
Andain je napisao/la: Što želim reći, ta faza gdje se osjećaš kao stranac traje jedno kraće vrijeme, a preduvjet izlaska iz nje nije da nužno upoznaš live sve koji su na forumu. Kao što vidiš, dovoljna ti je bila jedna tema da krenu pozivi na cugu, druženje u troje (:P) i sl.;)
Ajde, sad mi je malo lakše :D

Odgovorite