Molim za savjet

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Molim za savjet

Post Postao/la omnia » 20 vel 2017 18:39

Znaš, nekad ljubav koju imamo (i za koju mislimo da je imamo) nije identična onome što ta ljubav zbilja jest.
Često nam naša očekivanja i nadanja zamagle pogled. I često ono što bi ta ljubav mogla biti, zamijenimo onim što ona jest. Hoću reći, živimo u toj ljubavi nadajući se da će se ostvariti potencijal koji bi ona mogla imati.

Ne znam kako ti je bilo dok tvoja veza nije bila ono što ona sada jest. Ja bih se sigurno pitala što je od toga dvoje istina i što je bliže nama.
Ali, sad je tako kako je. Zablaćena je ovom spoznajom koju imaš o svojoj ženi i njenim postupcima. A jedna od težih stvari (barem meni jest bila) je prihvatiti da netko nije onakav kakvim si mislila da jest i da ta ljubav nije ono čime si je smatrala. Mali osobni poraz, zar ne? A o srcu da ni ne govorim :lol:

Uglavnom, razlučiti zbilju od naših očekivanja i konstrukcija je užasno teško. A kad to uspiješ, i ako se ispostavi da ti se ta stvarnost s njom ne sviđa, možda ti bude lakše i otići.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Molim za savjet

Post Postao/la Fuga » 20 vel 2017 20:06

A i ove lezbe su nakupile sa silnim savjetima si korana sad misli :D

Korana, nemoj si raditi trakavicu od odnosa. Čim imaš potrebu temu razvući na stranicu ili dvije, to si sigurnija da s ovim odnosom nekaj treba napraviti. Ja da sam u tvojoj poziciji, krenula bih u jedan od ova dva smjera. To što sad ovdje s nama razglabaš, racionaliziraš/idealiziraš odnos, to ti je tako bespotrebno. Mislim, nama nije problem. :D
Teško je nakon što cijeli život imaš osjet vida i onda izgubiš vid. Ili što cijeli život tučeš po slatkom i dobiješ dijabetes. Pa se ljudi suoče s tim.
Budimo realni, ti isto možda cijeniš dramu i nesvjesno ti paše ova vrsta destruktivne senzacije.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Molim za savjet

Post Postao/la Kroacija » 20 vel 2017 21:09

Nisam čitala, ali meni je super što ne moli za savijet. :kokice:

Odgovorite