Procedura za zastitu nogostupa i pjesacke prijelaze

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
backspace

Procedura za zastitu nogostupa i pjesacke prijelaze

Post Postao/la backspace » 23 pro 2018 17:37

Pomislila sam da mozda ima medu vama netko tko zna ili se razumije u procese s Gradom Zagrebom vezano uz zahtjev/dobivanje odobrenja za postavljanje stupica na nogostup i iscrtavanje pjesackog prijelaza?

Bilo bi mi od velike pomoci ako imate neka iskustva ili korisne informacije.
Hvala :*

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Procedura za zastitu nogostupa i pjesacke prijelaze

Post Postao/la jpeg » 24 pro 2018 11:35

Pa odi u Holding da te upute u koji odjel da odes, ili kojem odjelu da posaljes zahtjev i kako bi trebao izgledat. Ja bi tako.

Meni je u ulici trebalo samo konkavno ogledalo za izlazak na ceste, al smo ga sami kupili jer se to moze nabavit, pa nismo ni pokrenuli proceduru, pa ne znam ni rec tocno (ne znam uopce).

Uvik mos kredom oznacavat. Mos u bojama!

backspace

Re: Procedura za zastitu nogostupa i pjesacke prijelaze

Post Postao/la backspace » 24 pro 2018 21:58

Nasla sam na netu kao proceduru za to i neke mailove ekipe kojoj se moze javit, pa cu probat tako. I eventualno naci nekog tko radi tamo il se kuzi u to. Rijesila bih to najradije sama, ali prema toj nekoj Odluci o uredenju prometa na podrucju grada Zga ne smije se nista raditi kao bez odobrenja gradskog upravnog tijela zaduzenog za promet. Pa me samo zanimalo jel ta odobrenja idu brzo ili traju i traju godinama pa nema smisla uopce pokretati to.
Thnx :*

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Procedura za zastitu nogostupa i pjesacke prijelaze

Post Postao/la jpeg » 24 pro 2018 23:33

Ne, ne smis nista sama.
Ima jedan bor koji zivi uz uzbrdicu cija su korjenja napuhnula asfalt i pola ceste tu sad fali i erupcije su nasrid uzbe, i moram zvat cestare da zovu sumare zbog jednog bora. Ne smijem sama cupat bor, jer nije moj.

Odgovorite