Kako se u ovom trenutku osjećate??

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 08 tra 2019 14:45

pms u punom zanosu.
daj mi da pucam, ceskaj me, ajmo uzet dinosaura, a da se odselim negdje u pm? mislim da danas necu nista jest. a sta bi s onim pomfritom s nutellom? ovaj tjedan bi mogla bit asocijalna do vikenda. moras se vise socijalizirat, coffee, koji ti je kuki? jel ja uopce volim kavu? ma volim, kako ne bi volila, ljubav moja. njami fina je. a palacinke? al bit ce mi zlo onda. oh well... a da naslikam ipak ono? al onda cu imat hrpu nereda, a tak je uredan i mirsljav stan sad. mozda da radim u crno bijeloj vrijanti? ali to mogu samo po danu, a realno, smracit ce se dok se ja pokrenem. najbolje samo dekica. idem gledat nekretnine na njuskalu. neko selo u tri pi--- materine? moze. ali onda mi je sve daleko. uh. jesam pila vode danas? ma samo mi jos to treba, pa da stalno moram ustajat i ic pisat. bolje da budem ovako lijepo dehidrirana. zasto se ekipi u starackim domovima ne daje redovito joint za dorucak i veceru? ja mislim da to treba uvest pod obavezno. a jadni oni. posebno oni kojima nitko ne dolazi u posjetu. nezahvalna gamad od djece. gdje bi ona puska da ih pobijem? e da i vrane treba rijesit. ali :cries: ... ne volim ih, ali jadne opet. zamisli. i ta vrana je necija mama. i sad da ta pticica jadna crkne zbog mene... nista od toga. e al ako bi odselila negdje u divljinu opet bi imala hrpetinu pticurdi oko sebe. hjoj. dakle ipak cu zavrsit na normabelima ako izgubim zivce pod stare dane, a mozda i ranije. trpaj brate, nek se i ja naspavam. ali glupo mi je spavat, onda mi je prosao zivot u tome da sam lezala i zmirila. jos uvijek hocu dinosaura. malog, ne mislim na zivinu od ono 15 metara. mali, kao malo veci pas, s malo duzim repom i vratom. kao krizanac izmedju psa i zirafe, ali koznatog pokrova. i fino ga naucim setat na povodcu, idemo do trga na kavu. hehe. vikendom onda negdje po sumama ga pustim neka divlja i radi sta hoce. i neka poganja te jebene vrane.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Bash » 08 tra 2019 15:47

Mentalno i fizički nula. I put the trom in Azitromicin. Mrzim život. Mrzim bakterije. Mrzim vas sve.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Lagadema » 08 tra 2019 16:08

:confused:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la lastresort » 08 tra 2019 17:22

Jel mogu prespavat ovaj travanj ko green day septembar...ne mogu...jebiga...preživjet će se

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la talented miss cohen » 09 tra 2019 08:52


ovaj tekst. OVAJ TEKST. tebra, osećam ga. ne znam kako je uopšte došlo do toga da ga osećam.

:Tito te zove na sok od zove:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 09 tra 2019 11:58

^ fora je zena 🤘

Ot, osjecam se ok. Direktor me zvao na razgovor da pita kako sam, jel sve ok, jesam zadovoljna sa svime. Sve ok rekoh. Pa mi kaze svoj plan da bi sa mnom probao probijat neke ledove sustava. Sve krece visokom ocjenom i povisicom. Rekla bi moja mater: oce te para i gotovo.
A bas to, kao ono s kartama, kao ko ima srece u kartama, nema u ljubavi, tak nesto jel ✌ 🙄

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 10 tra 2019 10:56

Umorno, ranom zorom veterinaru. Mislim psa sam vodila, ne sebe :D
Dugo nisam upoznala veta koji je tak drag i pedantan, bas se osjeti da voli te zivotinje,a naplacuje minimalno. Ma prava ljubav. Prvi put imam potrebu vetu poklonit bocu nekog pica ili nesto, takve ipak treba nagradit.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la grlica » 11 tra 2019 11:58

Sneno i zaljubljeno :feelingfree:
Srce toplo, ruke hladne, čist zrak, niski tlak,...
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 11 tra 2019 13:29

Evo me na rucku s kolegama. Popila na prazan zeludac jednu dunju, opalila me kao 7 jegera.
#middaydrunk 🤘

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 11 tra 2019 13:39

Samo sto sam ovo gore napisala, odem do wca, vratim se i doceka me druga...
slika

🙈 ic cu cetveronoske kuci.

adamica

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la adamica » 11 tra 2019 18:34

Izisla sam vanka. A nisam smjela. Al sam se umotala ko nindza. 👻 skuzila sam da me ljudi cudno gledaju. :dork:
Al kad sam usla u knjiznicu, tete knjiznicarke bas su se scimale. Mislim da su pomislile u tom trenutku, ova nindza nas je dosla opljackati :gigglenod:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ariadne » 12 tra 2019 18:09

Gladno, a kuhinja okupirana hmmmmmmmmmmmm
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Little N » 12 tra 2019 20:15

Divno..bura dere, u kaminu pucketa vatrica, napokon cu se naspavati :touched:

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 13 tra 2019 00:28

Kao da smo proLETili nas 3

https://youtu.be/P8D-RfM8W_g

#jasamohocunajljepsezene
#izađimalamalaizađi
🤘

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 13 tra 2019 12:35

Svi oko mene se nesto zale da su ostarili i ne mogu vise dva dana zaredom ici van. Legla sam jutros u 7, popilo se dosta, ali u nekim granicama opet + hrpa vode kao uvijek. Bas cu danas obratit pozornost na moju sposobnost da izadjem opet van vcrs. Druzenje je kod mene, plan je da se ide van kasnije, tak da nije nesto sto bi samo tak otkazala. Prava prilika da vidim gdje sam ja u toj prici oko starosti. Spavala sam 3 sata, izgledam krasno, ali osjecam se dobro hehe

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ariadne » 13 tra 2019 13:42

A bit stupid
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 16:53

Koje sranje. Dosla sam negdje gdje dodjem cca 4 puta godisnje, ali uvijek tradicionalno odem na palacinke usput u blizini. I cijeli dan se nabrijavam na to, i jedva cekam ovo vrijeme. Kad ono sipak. Nema ih vise. Prazan prostor. I sad jedem m&m bombone :shakinghead:
Znaci koja tuga. :cries:

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 13 tra 2019 21:36

slika

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 14 tra 2019 05:04

Conclusion- I’m still young 🤘

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ariadne » 14 tra 2019 10:15

Pretty good :giraffe: čak mi ni ne smeta ovo bljutavo vrijeme vani
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la talented miss cohen » 14 tra 2019 12:03

Amazing! Ja sam jed(i)na sretna budala koja ide prat auto po biblijskoj kiši. :giraffe:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Capt. Kirk » 14 tra 2019 19:12

Kao da moram imat puno više novaca u životu. Evo insta mi randomly (ili ne tako randomly, ipak sam ja material girl svemira) izbacuje reklamu za, ni manje ni više, nego Cartier. Clash de Cartier. Narukvica košta €6350, a svi znamo da bi taj rose gold komadić tako lijepo pristajao na mom tankom zapešću. Damn son.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 14 tra 2019 19:51

Ustat il odustat

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 15 tra 2019 13:21

slika

:brainless:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Bash » 15 tra 2019 14:03

slika

marelica
Postovi: 37
Pridružen/a: 01 lis 2016 22:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la marelica » 15 tra 2019 16:11

Od jučer čekam menstruaciju - osjećam da ću prokrvarit ako malo jače kihnem. Ajde više. :confused:
...msve to kej.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la fuji ix » 15 tra 2019 17:35

Sve me boli, jer sam kosila travu. Prvi put u zivotu. Idem sad se analgizirati. Posteno.

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 15 tra 2019 21:11

Htjela sam kupit bas taj jedan specifican miris za auto za koji znam da je dobar. Nije ga bilo. Vidjela sam neki drugi sta visi s retrovizora kao, vidim ima miris limete, reko to bi trebala uzet, onda vidim sa strane neki gentleman miris. I vrag mi nije dao mira, a-a. Uzmem ja taj, znatizelja me jebe u glavu odmalena, sigurno je neki poseban si mislim. Otvorim odmah u autu, nisam se tri minute vozila do doma vec me glava krenula bolit od tog mirisa. Muski kao miris, al neki udavnički. Uzas. Al kae tuje, takva sam odmalena, uvijek bi uzela sladoled koji ima najludu boju i nema veze s vezom, pa pizdila kasnije jer naravno ne valja. Tak i sad, pogledala sam si samo, pise da to smece mirise 45 dana. Neka odbrojavanje pocne.

backspace

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la backspace » 15 tra 2019 21:36

Sad sam probala i te neke grissine koje sam kupila. Kao kupujem neke za 13 kn cca, vidim ove za 6, reko pa sta tu moze bit pogrijeseno, suh kruh ko suh kruh. E pa moze bit. I opet sam sretna jer naravno da za probu nisam uzela sam jednu, nego nek se ima. Fulala sam ceo fudbal s kupovinom danas. *aupicku*

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Coffeemug » 16 tra 2019 15:32

:veryhappydance: stize posiljka kave iz inostranstva.

Odgovorite