želim..

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: želim..

Post Postao/la Andain » 17 lip 2014 07:21

Toplo more narednih dana..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: želim..

Post Postao/la Little N » 17 lip 2014 07:28

Andain je napisao/la:Toplo more narednih dana..
Ako zelimo skupa mozda nam se ostvari ;)

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: želim..

Post Postao/la margarita » 17 lip 2014 09:57

Ako i vi smatrate toplim morem oko 22-23, i ja vam se pridruzim. Inace, zelim sunce za vikend na sjevernom jadranu! :) Juznije nek pada sta se mene tice. :D

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: želim..

Post Postao/la Little N » 17 lip 2014 10:59

Zelim ne dobit upalu pluca jer ja cu se kupat i ak more bude 15.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: želim..

Post Postao/la Andain » 17 lip 2014 11:13

23 minimalno :o
..al da, na kraju ću i ja uskakati u more neovisno o temperaturama ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 19 lip 2014 14:56

Aven je napisao/la:Konkretnu novčanu svotu za sljedećih 7 godina da mogu napustiti posao, pozavršiti sve što želim i usput volontirati. Jako to želim.
Stan, auto, putovanja - nebitno.
volontirati? ma daj. definitivno sam raskrstila sa vjerom u volontiranje i humanitarstvo. treba biti sebican i svojim ledjima dati priliku onima kojima je oduzeta. pomaganje? to ne postoji, postoji iskoristavanje od strane pomaganih.

kada bi se pomoc dozivljavala kao nuznost, a ne kao pravo imalo bi smisla. nije moja misao, ali u praksi je znacajna...jer te izz...sa svih strana. ne znam, kada vidim ljude koji cekaju pomoc i da su spremni zgob paketa nekoga istuci...nekako izgubim vjeru da je pomoci dobro. neke jednostavno treba pustiti da crknu i mislim da ne treba volontirati nego raditi za sebe. volontiranje je prihvacanje sebe kao velike budale. prije ili kasnije netko na tvom volontiranju zaradi.

super je zivjeti u zabludi i osjecati se lijepo kada je nekom bolje, ali ne znam...kada malo dublje zagrebem ispod humanosti dodjes do licemjerja i oslobodjenja od poreza velikih kompanija koje daju smece robu u humanitarne svrhe, oslobode se robe za unistenje, cime ne placaju za tu uslugu, niti malo jeftinu i uz to dobiju oslobodjenje od poreza. nema humanosti i volontiranje je mazanje ociju. tako mi se cini. bolje je lezati i pjevusiti ili raditi kao stoka. barem postanes covjek.

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 19 lip 2014 14:58

sada sam zaboravila sto zelim. zelim kuci...da to zelim... :brainless:

pocet cu trcati oko stolova jos malo...onako plemenski, zustro...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: želim..

Post Postao/la Andain » 23 lip 2014 11:33

Ooh je napisao/la:je lezati i pjevusiti ili raditi kao stoka. barem postanes covjek.
Sjećam se jedne emisije, tj. govora na TEDex-u frajera koji vodi emisiju (Dirty job il nešto sl.) u kojoj pokazuje različite ‘’lošije’’ poslove, bilo one riskantnije, bilo nešto ‘’gnjusnije’’. Uglavnom , sjetila si me s ovom zadnjom rečenicom na njegov govor jer je rekao da su najsretniji ljudi koje je u životu vidio (a lik je vidio svašta, od vrha, radeći u Hollywood-u do dna) radnici u polju (il neki sl. fizički posao) koji se bude valjda u 5,6 da bi izašli na teren i radili tamo cijeli dan. Ono, tipa da su oni jedini radnici koje je vidio da s pjesmom idu na posao i s pjesmom završavaju dan.

Što želim reći, ponekad je jednostavnost poželjna..ono radiš, ne jer se pitas jel to tvoj smisao u životu, dal si trebala umjesto tog biti princeza na galaksiji far far away :D , već prihvaćaš životne okolnosti i zakon po kojem dobivaš koliko uložiš. I onda radiš jer ćeš se si time osigurati egzistenciju. Simple as that ;)

I ne čudi me, doista je teško da ćeš nekog u korporativnom svijetu vidjet da pjevuši odlazeći s posla, bilo da se radi o administrativnom činovniku ili direktoru..ima nešto lijepo u toj jednostavnosti takvih poslova ako ih naravno znaš cijeniti i ne očekuješ da si stvoren/a za nešto (‘’apstraktno’’) vise. I svakako ne moraš muljati, koristiti uobičajene kapitalističke smicalice da bi dobio/ugovorio posao i osigurao dobit.

Nije nastavak onog o čem si ti pričala, samo me podsjetilo ;)

ot. laptop :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 23 lip 2014 14:33

kada radis na selu, totalno si maknuta od glupih ljudskih uvjerenja o vaznosti. doslovno se nadmeces sa prirodnim zakonima i prepadnes se vrlo cesto prirodnih procesa bilo da je to smrt ili grmljavina.
bas za pjevusenje nisam sigurna, jer generacijski naslijedis toliki umor predaka i neki ritam koji je brutalan. sve radis iz petnih zila i bilo bi super da opet ta koorporacijska stoka ne zaradjuje na tegljenju. frustracije kada se odlucis biti na selu nisu nista manje od pizdjenja jer si medju iskompleksiranim ljudima koji su zeljni nekog probijanja u apstrakciji u stvari. zivis u drugom svemiru, ali prostor slobode na nacin da radis i imas kruh i samostalnost da biras sta ces gdje sijati, ne postoji, to je kao da se kancelarija spustila na zemlju jer su svi propisi tu. karikiram, ali nema vise te srece. polja su ispisani dokumenti. sve je unaprijed idredjeno. satisfakcija zivota seljaka se svodi cesto na zadovoljstinu:
"jesam vam lijepo rekao da na tom polju nece biti toliko prinosa jer mi stoljecima imamo problema sa divljim svinjama". ili "ne mozemo uzgajati 1000 krava u jednoj velikoj stali za koje nam dajete pare, jer nemamo toliko hrane koju mozemo proizvesti i montafonke nikada nisu ovdje zivjele prije". kada roknu projekti zbog neizvedivosti i kada se ne postivaju nacela generacija prije uglavnom se popusi. to je klasicni sukob tradicije i pokusaja uvodjenja necega po nacelima znanosti. jednostavno se negdje kose stvari, a seljaci koji su odlucili biti na svom i funkcionirati onako kako su nauceni se moraju pokoravati, pa kada priroda sve potamani, onda imaju zadovoljstinu reci ostalima da su majmuni, po meni s potpunim pravom.
nema vise sela, ne postoji. sve je posao. onaj isti koji nosi frustracije tipa rad u administraciji. to je mit o sreci koji mi se cini da je potreban kao laz i pribjeziste nekom tko radi u administraciji, a to ne zeli.
da li ce netko prihvatiti nekoga nad glavom da mu kvoca i da zaradjuje na njemu? to znaci samo se opredijeliti za fizikalu. nije to sreca, to je po meni linija manjeg otpora. nadalje, sto ime veze sto ne pjevusis kada izlazis s posla kada imas pare. ustajati u 4 ujutro, raditi bez dana odmora s povredama, temperaturom...znaci biti ranjiva skupina, bez ikakvog autoriteta, jer seljaci ne razmisljaju o autoritetu i ne znaju se zastiti, jednostavno nije njihov svijet. selo ne zna za stop, slobodno vreme i sve ostale povlastice koje imaju ljudi sto rade drugdje u kolikoj tolikoj mjeri. sve je isto i isto i isto...samo vidis kako se trosis fizicki. kukovi, noge, pogrbljenost, tegljenje kanti, stalno nesto vuces, teglis, ucis zivotinje redu ili ih dresiras, popravljas stetu...stalno nesto popravljas i nikada ne uspijes zaokruziti posao. nikada. to je pravilo sela.

cisto...nema te srece o kojoj prica. mislim da je procijenio s krive pozicije. zadovoljstvo postoji, ali po meni to je marksizam, suddjelujes u procesima proizvodnje,nisi otudjena radis kao stoka, ali vidis sto si napravila...u doticaju si sa zivim bicima. lijepo je vidjetikako nesto raste, maziti zivotinje...ali brige koje deru su puno teze od te ljepote.

s druge strane ta vrsta zadovoljsta ne priznaje razlike, nikave, ako ti treba ista vise od "jednostavnosti" i poslova koji se mogu vidjeti i kao dril, kada ti pukne film nemas gdje. selo znaci postivanje pravila, micanje individualne volje, ne zbog tog sto to netko trazi, tako diktira tempo, vremenske prilike, godisnja doba...previse je nepravde na koju ne mozes utjecati kada radis na selu. bas previse. da bi bila hepi jer si izborila neki prostor. trebas se laktati administrativno, pored svih klasicnih poslova, prilikom cega ti je drzava najcesce najveci suparnik za svladati. kao netko tko funkcionira van prirodnih zakona i u sve se uplice. nema neovisnost, nazalost. sve je prpopisano i predodredjeno. najmanje posla je u stvari klasican seoski posao. ostalo je pilana.

mislim da su seljaci cesto tvrdi jer toliko trpe fizicku bol i nemaju gdje i kada izraziti emocije. zato su cesto prekih naravi. toliko je u njima nakupljenih dozivljaja i toliko su bogati i toliko prisiljeni raditi stvari protiv svoje volje da bi mogli prezivjeti. nitko nikada ne bi zaklao kravu da ne mora. ma selo je brutala zesca, nema tu srece, idealne srece -ima previse idealiziranja. domacinstvo na selu mozes vodiiti samo ako si brutalana, ako ga gledas kao posao. nema mjesta za emocije. opstanak!!!! ako sam sve gore napisano promasila ovo nisam SELO JE OPSTANAK!!!! SELJACI SAMO OPSTAJU I TO KRVAVO.
i to je seoski opis...krcav kruh.

i moram sada staviti aleksu santica...malo arhaicno za danasnja vidjenja, ali to je ta tjeskoba u stomaku i nemoc da nesto promijenis, samo bunama tj. pucanjem po savu kao odraz nemoci. ne mozes to vidjeti kada zivis svugdje po malo.

najvece priznanje radu seljaka je veselje jer netko cijeni njegov rad. zato je super dijeliti proizvode i vidjeti da netko cijeni. i svaki puta kada dodjes kod seljaka, ne zakljuciti da je sretan, nego pitaj da li je sretan. odgovori su najcesce skromni i tipa "dobro je", ali malo tko ce reci da je sretan.

O KLASJE MOJE...


O klasje moje ispod golih brda,
Moj crni hljebe, krvlju poštrapani,
Ko mi te štedi, ko li mi te brani
Od gladnih tica, moja muko tvrda?

Skoro će žetva... Jedro zrnje zrije...
U suncu trepti moje rodno selo.
No mutni oblak pritiska mi čelo,
I u dno duše grom pada i bije.

Sjutra, kad oštri zablistaju srpi
I snop do snopa kao zlato pane,
Snova će teći krv iz moje rane -
I snova pati, seljače, i trpi...

Svu muku tvoju, napor crnog roba,
Poješće silni pri gozbi i piru...
A tebi samo, kô psu u sindžiru...
Baciće mrve... O, sram i grdoba!...

I niko neće čuti jad ni vapaj -
Niti će ganuti bol pjanu gospodu...
Seljače, goljo, ti si prah na podu,
Tegli i vuci, i u jarmu skapaj!

O klasje moje ispod golih brda,
Moj crni hljebe, krvlju poštrapani,
Ko mi te štedi, ko li mi te brani
Od gladnih tica, moja muko tvrda?!


1910.

ALEKSA ŠANTIĆ

Aven

Re: želim..

Post Postao/la Aven » 23 lip 2014 17:30

1. Želim pročitati 10 knjiga odjednom, a ne mogu. :( Stavit ću si zastor na policu da me tako zavodnički prestanu gledat. :hideunderrock:

2. Želim da ljudi koji su u bilo kakvom doticaju sa mnom prestanu generalizirat osobno iskustvo na cijeli svijet, uz pomalo patološku tendenciju da to iskustvo postane imperativ. slika
To je barem lakše izvedivo nego čitanje 10 knjiga odjednom. Ili ipak nije?

Doktore, pomozite. Neodlučna sam. Ili ipak nisam? slika

slika *temperaturica*

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Re: želim..

Post Postao/la OnaiJa » 24 lip 2014 02:08

:this:
Nestani, iz moga svijeta...
boje mijenjaju dom

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: želim..

Post Postao/la Andain » 24 lip 2014 07:24

Ooh je napisao/la:kada radis na selu, totalno si maknuta od glupih ljudskih uvjerenja o vaznosti. doslovno se nadmeces sa prirodnim zakonima i prepadnes se vrlo cesto prirodnih procesa bilo da je to smrt ili grmljavina.
Ovo je istina.
..
Nisam ni shvatila onaj njegov govor kao da seljaci/fizički radnici nemaju problema u životu :) al jednostavnost njihovog života naspram složenosti korporativnog gdje često ne žrtvuješ samo svoje vrijeme već i principe ima neku svoju bezbrižnost. Ne obezvređujem fizički napor, al od istog nećeš imati grižnju savjesti pa je onda lako zamisliva ta gornja tvrdnja da oni s pjesmom idu i odlaze s joba ;) Tj. poanta sveg je taj aspekt nečijeg života gdje nemaš nerealna očekivanja (od života) već ga iskorištavaš u onom potencijalu u kojem su tvoje mogućnost, ne kompliciraš si sliku, ne loviš zvijezde, ne priželjkuješ glamur i fancy ljetovanja, radiš s onim što možeš dohvatiti. :)

Ne velim da je to za sve, ne velim da ta slika obuhvaća sve takve radnike, ali ta jednostavnost i neopterećenost sobom i vlastitom važnošću je...osvježavajuća. :) Meni barem.

ot, bilo bi nerealno očekivati lijepo vrijeme sutra pa nek bude da danas ne moram ostajati prekovremeno :simple.wishes:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 26 lip 2014 10:01

lazy bag...da. sumo lazy bag i pivicu :D

Avatar
Cherry_Cock
Postovi: 3
Pridružen/a: 02 srp 2014 00:21
Spol/rod: žensko
Status: U braku
Lokacija: Jankomir

Re: želim..

Post Postao/la Cherry_Cock » 02 srp 2014 01:03

slika
:aha:

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Re: želim..

Post Postao/la OnaiJa » 03 srp 2014 01:34

Porciju ljubavi.
:loveletter:
:kiss2:
:grli:
boje mijenjaju dom

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: želim..

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 03 srp 2014 17:46

otokeee...i bit ce ih :feelingfree:
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Re: želim..

Post Postao/la OnaiJa » 08 srp 2014 03:51

Da dobijem odgovor na postavljeno pitanje.
:read: :typerhappy:
boje mijenjaju dom

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: želim..

Post Postao/la Andain » 12 srp 2014 13:16

Da g.o. brzo dođe :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: želim..

Post Postao/la str8faith » 12 srp 2014 22:46

draga Zita (ne ova zita na crolu) pun mi je kurac patetike jebat cu se s kim ja hocu a ne sutra da mi cmizdris ," zeno ti mene vise ne voliš".. ne dami se , te drame sam davno prestala shvačati ozbiljno.. dok si bila gore bilo je super nismo se vidile nisi znala di sam, ni skim sam, e pa sad se molim te isto ponasaj . jednostavno volim te al ne dami se . ni dva dana ni pet dana ni mjesec dan ni 7-8 jebenih godina . jesam slaba sam na tebe i dan danas al brate neke stvari su me prošle , ljubomara je otišla s godinama tako da je meni svejedno gdje si i s kim . eto ljubavi moja samo ZELIM da me ostaviš na miru . Voli te puno tvoja Meri
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: želim..

Post Postao/la Mila. » 19 srp 2014 23:27

se probudit usred noći i skužit da ona zapravo uopće nije otišla, nego je tu i prikeljila se uz moja leđa.

jebala nas daljina da nas jebala. :(

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 24 srp 2014 15:26

zelim reci djelatnicama, pardon...tj.izvinjavam se delatnicama gradskog prijevoza, tj. kontrole, tj gradskog prevoza tocnije, pardon tacnije kontrolorkama da sam preboljela tj. prebolela to sto sam platila kaznu u kunama jucer jer ne imah dinare. da su kune bile kojim slucajem dinari i da se njima moze placati, odavno bi ih potrosila. zelim im reci da mi UOPŠTE nije žao sto sam im platila duplo samo da ih ne gledam kako preracunavaju valute i da se nadam da su barem pojele ševapćiće...i da mi je žao sooo mi je s njima poceo jucerasnji dan i da mi nista nije znacilo to sto se s odreskom kazne mogu cijeli dan vozati besplatno s obzirom da sam imala jos jedan bus plus na dupetu ili u zadnjem dzepu, koji je bio ispravan za razliku od onog koji sam otkucala misleci da imam kartu a koji je bio neispravan. i zelim im reci da sam tek danas dosla k sebi od soka sto sam dala kune za kaznu i sada nemam niti jednu novcanicu od 100 kuna, nostalgija me ubi. i zelim im reci da cu sada imati samo jedan bus plus a ne tri, dva plasticna ijedan papirnati jer nikada ne znam gdje koji stavim...u kojoj je torbi i novcaniku i da cu od sada na posao pjeske ili trotinetom ili balonom na napuhavanje, helikkkopter tj jos nemam, pardon helihopter, nemam niti zrakoplov, pardon avion, ali imam pakleni plan da ukradem tenk od HVa, mozda za sigurnost bolje od JNA za djiranje gradom...pa kada sjednem u tenk na putu do posla ima da odjebem i bus pluseve i kontrolu. samo to zelim reci...oni meni moje kune...promijenile, pardon promenule u dinare da podmire kaznu jer sam smotana. zelim im reci da sam sada skroz ok s tim, ali da necu zaboraviti. NIKAD! ivana mazuranica u neke tamo stejndzere...za komadic papira da se vozam cijeli dan idilicnim gradskim prijevozom, pardon prevozem. tenk i gotovo!

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: želim..

Post Postao/la Little N » 25 srp 2014 15:04

Lol Ooh.
Btw ne razumijem zasto se ljudi ne pobune i traze od grada da im placa sto se uopce moraju vozit u takvom javnom gradskom prijevozu. Mislim da nigdje na svijetu ne postoji takvo groblje autobusa a da je jos u pogonu. Ili se nesto promijenilo od kad sam bila?

Zeliiiim da je petak. Al ne ovaj. Sljedeci. Fast forward. :feelingfree:

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 25 srp 2014 18:45

aaa uuuuh, pa kadi si bila ti? :D

neki dan se vozim iza jednog od tih famoznih buseva, pardon, autobusa :krezub
i vidim dvije ukrstene zastave srpka i japanska. znam da sam blesava i da vidim i sto ima i sto nema, ali nikako povezatio sta japanska zastava radi na srpskom busu? vidjala sam kod nas na prozorima kuca ljudi japanse zastave, japanska ambasada financira obnove raom porusenih kuca, ali za buseve ne mogoh naci taj link :D
pitam kolegu i on mi kaze da su japanci darovali autobuse srbiji pod uvijetom da ih odrzavaju cistima. ne znam jel to paradoks. mozda pokusavaju ovu stoku dovesti u red. i da prije nego sam to saznala sam mislila kako je srbija uspjela svladati te neke osnovne stvari, barem imati buseve koji ne smrde na paljevinu i ne kvare se na svakom 3em koraku. medjutim izgleda da su japanci odlucili dresirati srbe. imaju ili imamo, da me jebes ne znam sta je ispravno buseve, tj autobuse, ali su/smo i dalje stoka. face the facts. mozda im samo dugo nije bio monitoring. :D
ne znam, dosta je ok prijevoz za razliku od prije 10 godina. mada, to meni ne pomaze ja se uspjesno gubim i placam kazne i zaglavim se medju vratima kada pokasno skuzim da je usla kontrola, pa me uhvate u skripac, tj zaglavim se izmedju i bude me sramota sto iskacem ua zadnji cas AKO USPIJEM. uskoro cu na posao pjeske, jedva cekam. smor su ovi kontrolori. ovdje su taksiji jeftini...to je ok...ako si negje u gradu iole na nekoj ok udaljenosti kada picis negdje dostupni su. little n hoces mi ispuniti ispuni zelju jednu...hoces janni cestitaj rodju. nesto je nema i zna me zivcirati...i ne da mi se klati...ali nekako sretna joj rodjendan skoro. i u kurcu je jer ga nije meni cestitala, ali nema veze, neka joj je sretan :D i btw...ne mogu to onako odokativno procijeniti..ima par mjesta koja bi bila dobra za posjetiti- skver-zemunski kej. to jedini stari slep...totalno raspad, ali dobar rapad za pivo i girice...skroz opustena ekipa, i drugi tog tipa je brodic. a sky je janna tip, longe pod kalemegdanom. ne znam sto s tim informacijama. ali eto...:D laganini...

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: želim..

Post Postao/la Little N » 28 srp 2014 11:28

u proljeće 2012..
al volim taj grad..
i mogla bi opet..
pa da nije oftopic..

želim nazad u bg..

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 28 srp 2014 13:45

davno je to bilo. dodji/te 2 odjednom je prihvatljivo, vise, ne kod mene. predje u raspasoj :D ...:) mislim, sada ce doci dosta ljudi krajem ljeta, ali nema veze. ne moramo se vidjati. zelim reci da ako fali smjestaj, ne fali. jedino ja lezim diojagonalno na krevetu kada ga razvucem, pa se pitam sto mi pola nogu visi i kakav je to krevet...:D i da, ako je ok da me se ne vidja, ako nema lupanja vratima i slicno sa mnom se moze dovijeka :D ne mogu dadtiljati, ali mjesta za spavanje ima.
i kafana je uz zgradu i na ok sam lokaciji sada, maaasala.

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 28 srp 2014 14:21

i nema me od ovog petka do utorka ili srijedu ujutro :D povratna karta zg bg je negdje oko 400 kn mislim. sada je ponedjeljak...

ako se dolazi u dvoje ili troje isplativije je autom. danas je ponedjeljak...taman vremena. razmotriti opciju :D kuzim potrebu za biti u bgu i stvarno je lijepo sada. ovi moji nikako da dodju i zao mi je da stan bude prazan ako netko moze biti hepi :) ne da mi se u neka rasprave, ali eto. na znanje. :)

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: želim..

Post Postao/la Fuga » 17 ruj 2014 19:37

Petak.
16.30h.
Usprkos događajima za vikend.
Jedva čekam petak i da otpustim papke bar na nekoliko sati.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: želim..

Post Postao/la Andain » 18 ruj 2014 14:01

Moja trenutna želja, da se prebacim iz ureda ovdje..

slika

Ignorirajmo što nikad ne skačem na glavu :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: želim..

Post Postao/la str8faith » 18 ruj 2014 17:34

ženi sretno u njemackoj ako bude smak svita eto i mene i mojih kufera u njemačkoj do tad moja noga neče tamo kročit! Sretno
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Ooh

Re: želim..

Post Postao/la Ooh » 19 ruj 2014 09:20

sasvim skromno zelim par stvari sada!

zelim da mogu procitati svoj rukopis!!!!stvarno ne razumijem sta mi znaci ovo sto citam " bakat1kkat" ili " pohitne odrasp.da"

zelim se sjetiti kada u kolonu krevet gdje stavim krizic ako ga porodica treba, ja napisem "u sobi krevet" sta mi to znaci...da je bio krevet i da je unisten pa treba novi ili da sada ima krevet?

zelim znati za sta mi je oznaka x koja znaci da to treba sa mojim "na" koji stoji iznad iks kao potencija? mislim da to znaci gornji kat...

i kada mi u kolini kuhinjskog elementa ne stoji x da ga dobije nego riječ "budz" da li to znaci da mu treba novi element?

pas mater..


eto ostvari mi se napokon zelja da budem pop i djed mraz u jednom- barem neka varijacija na temu kada nisam musko... dijelim sporete i frizidere i svasta nesto...samo mi ne daju da pjevam dok radim, valjda da ne sramotim firmu...
...da bih shvatila...da cu potencijalno svima sve uruciti krivo...:D

ljudi koji placu...ljudi koji lazu..ljudi koji su iskreni do te mjere da ih molim da slazu jer su u potrebi za razliku od ostalih gramzivih kretena koji bi vlastitu majku mrtvu opljackali...kako bi koliko toliko pomoc stiga ugrozenima. brate, kako je djeda mrazu. ne znam da li on servisira seronja, ali ja ne mogu nekako....nije ovo za mene bit cu ja maneken!

Odgovorite