Kako ste provele vikend?

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Catherine_Blake
Postovi: 66
Pridružen/a: 02 ruj 2012 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la Catherine_Blake » 06 vel 2013 01:17

knjige. čaj. Bacchus, također knjige i čaj :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la JaNNa » 18 vel 2013 08:05

savršeno! Mojo je moja novisnost!

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 10:22

gledala sam najpoeticniju predstavu ikada.
u jednom trenutku se cinilo da ce mi i suza kanuti, ali ispalo da je samo alergijski potaknuto.
a ostatak :
djeca visestruko natopili trosjed.
tepih trajno unisten.
zid se moze prefarbati (treba 6 ruku nabaciti, ali izvedivo).
stanje casa u odnosu na pocetak vikenda je drasticno (a i trajno) promjenjeno. fali preko nekoliko komada. pospremila sam ih u smece.
stolice imaju otiske malih cevapa...isto preko nekoliko (desetaka).
zakljucila sam da su djeca te dobi dosta nestabilna dok ne operu/obrisu ruke. tragovi od pridrzavanja su na svim plohama do metar visime. netko od tih neukrotivih monstuma naginje gimnasticarskoh elasticnoj gradji, jer ima par otisaka i na povrsinama visine > 1.50m. rispekt!
sreca da je bilo alkohola.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 18 vel 2013 14:05

u Sarajevu!

i jedva cekam opet!

uzivajuci ko dama uz koktele il gin-tonic u Bagdad cafeu ili locuci rakiju u lokalnoj birtiji s lokalnim lokatorima :D
cevapi-manija me obuzela,unatoc ponudi i drugih vrsta svjetske kuhinje
ima nesto u ispijanju vina pod znakom No alcohol :cestitam:
4 sobe gospođe Safije-naj!
a bilo je i romantike!
i par muslimanskih kletvi :D


vec cackam nove povoljne ponude za proljece..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la Afrodita » 18 vel 2013 20:57

hops je napisao/la:gledala sam najpoeticniju predstavu ikada.
u jednom trenutku se cinilo da ce mi i suza kanuti, ali ispalo da je samo alergijski potaknuto.
a ostatak :
djeca visestruko natopili trosjed.
tepih trajno unisten.
zid se moze prefarbati (treba 6 ruku nabaciti, ali izvedivo).
stanje casa u odnosu na pocetak vikenda je drasticno (a i trajno) promjenjeno. fali preko nekoliko komada. pospremila sam ih u smece.
stolice imaju otiske malih cevapa...isto preko nekoliko (desetaka).
zakljucila sam da su djeca te dobi dosta nestabilna dok ne operu/obrisu ruke. tragovi od pridrzavanja su na svim plohama do metar visime. netko od tih neukrotivih monstuma naginje gimnasticarskoh elasticnoj gradji, jer ima par otisaka i na povrsinama visine > 1.50m. rispekt!
sreca da je bilo alkohola.
:haha: :haha: :haha: kad ćevapi porastu pošalješ ih van i nemaš frke ;)
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la tatin sin » 18 vel 2013 22:50

LittleRedRidingHood je napisao/la:...
uzivajuci ko dama uz koktele il gin-tonic u Bagdad cafeu ili locuci rakiju u lokalnoj birtiji s lokalnim lokatorima :D
...
Pa kud zaglavi u Bagdadu, par metara niže je kafana, doduše nije za koktele, a ni za trijezne trenutke. :D

Kino, alone, bilo me sram ikog zvati to sranje da gleda sa mnom.. i onda dvije cure koje su sjedile do mene na scenu kada lik kupuje jednu kartu za kino komentiraju "a jadan"..
eto, film je koma. tvajlajt dva. ne znam jel želim knjige otvoriti. ne želim.
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la miss_misty » 18 vel 2013 23:35

sarastično :cool2:
treba skinit ovih par uroka prije idućeg posjeta
da se ne nakupi :D
ma kraju boravka temeljita dezinfekcija organizama
brutalnom rakijom od ispod šanka :wacko:
sad znam da dotad nisam pila rakiju
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 19 vel 2013 15:39

tatin sin je napisao/la:
LittleRedRidingHood je napisao/la:...
uzivajuci ko dama uz koktele il gin-tonic u Bagdad cafeu ili locuci rakiju u lokalnoj birtiji s lokalnim lokatorima :D
...
Pa kud zaglavi u Bagdadu, par metara niže je kafana, doduše nije za koktele, a ni za trijezne trenutke. :D
nismo zaglavili u Bagdadu,al je fino popit nesto,bacit oko,iako Hacienda nam je jos draza! Btw,svi savjeti i preporuke nekog domaceg su dobrodosli,jer kako stvari stoje za misec-dva cemo opet tamo!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la tatin sin » 19 vel 2013 20:54

a ono ne znam šta da ti kažem, ja u bagdad i haciendu ne bi ni na nosilima ušla, bar dok sam svjesna. previše mi tukne na krimi društvo, duckfaceice, pijavice.

od kafana kafančuga tu je pussy galore, jedno od bar se tako priča friendly rupa u gradu. (to ga dođe lijevo od haciende kad stojiš ispred njenog ulaza prema miljacki) bude pedera, lezbi, svega.. 20-30-35 god neki raspon koji dolaze, mada nisam neko procjenjivačko oko. muzika varira.. od varijanti videosexa, denis&denis, olivera mandića, do svega. :D cuga - razumno jeftina. uglavnom se ispija pivo, a happy hours rakije su tako negdje oko 10-11 navečer pa tad teče u potocima. ljeti je zakon jer se sjedi na stepenicama okolo.
babylon još uvijek se drži kao super prometna kafana.. dobra ekipa i muzika, ali uvijek gužva tako da iza 11 teško da možeš otvoriti vrata. ljeti u prolazu bude dobro jer je u nizu sa đulaginim dvorom i zembiljom.. u ova dva možete šta i pregristi. to zovemo, bar ja jelte, propuh sokakom, jer i kad je navečer +30 tu puše da ti bubrege odvaljuje. :D al neloše. odma tu u prolazu je i barhana. kod njih je super pizza, rade je na drvima pa tijesto fino miriši :nomnomnom: al su konobari lijena stoka i dok ih dočekaš prođe te volja i da jedeš. -.- al eto. imaju dobre rakije. :D relativno nedavno se otvorila nova mala malešna kafanica miris dunja u jednoj od onih sporednih uličica kad se ide baščaršijom. izgleda fino, kafa je oke.. al eto nisam se zadržavala previše. u tom još nizu kod sebilja ljetos je otvorena kafana galerija kunst i kažu da je tu bilo nako ludilo tokom film festivala. ne znam jer sam se dobro potrudila da ne budem u gradu u to vrijeme. :D

e sad polako popuštam čaršiju.
al još uvijek malo tu negdje da se zadržim. :) imaju ta dva restorana, zapravo prvo je restoran, vele dobar i zove se kibe, a drugo je dibek - ne znam ni kako to nazvati uštipkarnica, ugl mi tamo odemo kad nam dođe ko sa strane na uštipke i neku mezu jer bašta ima pogled na cijeli grad. :)

u ovom dijelu od čaršije do marijin dvora imaju druge blagodeti saraj'va:
vegehana - do sad jedini zvanični vegi restorančić u gradu (kod optike baroš).. cheers, malo ukočenija varijanta puba.. meni malo jel šminkerska verzija kornera koji je opet propao u zadnjih nekoliko godina a bio je super mjesto za zacugati se. kakav je cheers ne znam, al prometan je kao i nešto što se zove city lounge koje je odmah preko ceste i ljudi se guraju i obilaze ne bil sjeli tu (?!). u tom nizu je i city pub koji je oke ljeti. kod saborne crkve, ekonomije je podroom koji se puni oko 2 ujutro. ranije je bilo super mjesto, a sad nekako ne znam, nisam tamo ušla bar godinu dana a i tad kad sam bila zadnji put stamina mi je presušila.

od velikog parka prema britanskoj ambasadi kad se ide imaju dva super restorančića koja su sad tako prometna - noovi i začin. do njih je balkan expres - yu nostalgic kafana uređena tako sa reklamama za stojadina, borosane, itd.
dole titovom zlatna ribica je <3 mjesto, kao zapelo u istoriji tamo negdje između svjetskih ratova. ribica je u uličici iza benettona. dalje prema velikom parku, predsjedništvu i bbi centru je i metropolis. pizza im je super, sladoled isto. wok bezveze iako ga nešto kao reklamiraju. :D kod vječne vatre je pingvin koji radi oke sendviče, jedno vrijeme su im bili i najbolji u gradu, al eto ima i boljih.. ugl rade svu noć i tu se nakon pijanke može svratiti na klopu pred spavanje bez straha od toga da će se ekipa potrovati.
vapiano je u alti na marijin dvoru. ima neke klope na zadnjem spratu u bbi-u, al mi to izgleda ko kakva kantina appleovih radnika u kini.
e da, tu je i kriterion.. art kino sa kafanicom. bude oke, free wi-fi. u zadnje vrijeme su im super silent partijane.
eto.
ako ima šta specifično da koga zanima nek pita. :D

dalje od marijin dvora baš i ne poznajem, sem eto što znam ponekad svratiti u aquarius - kafanica na grbavici. ionak tamo se nema šta vidjeti. (sreća nema sad tu ko da me pljusne po lijenoj njušci) :coffeedance:
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 19 vel 2013 22:54

Wow thanks,ovi ce meni a i drugima koji tamo navracaju sigurno masu pomoc..u cheersu smo zapeli u subotu i super nam je,vise nas djir od bagdada i haciende al moramo obic sve :D smjestaj nam odma kod Vegehane i mislili mozda rucat tu kad smo pili kavu u Rahatlooku al nisu jos radili bili,valjda nediljom kasnije otvaraju! Zacin je super kjut sa ekstra ljudima koji rade tamo! Drzali smo se ugl carsije ovaj put,osim safije i setnje do bbi-a :) al iduci sirimo krug..mozda se i zarakijamo!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la Kroacija » 23 vel 2013 23:33

odlicno. sama sa sobom u bolesti, a upravo sam i dobila poziv na mob, svi su u birtiji na pivi osim mene. a jos je i snijeg vani.
idem se malo upucat.
:x :x :x

Avatar
to sam samo ja
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 vel 2013 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la to sam samo ja » 24 vel 2013 15:48

odlično :touched:

malo šetnjica, kavica... vidjela jednog zgodnog psića i nj.vlasnicu :gigglenod: u svakom slućaju za sada dobro. vikend još uvijek traje tko zna... :happycry:

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la miss_misty » 24 vel 2013 22:51

primila sam budistički balagoslov :)
jela prošek i pila prošek
upijala par plavih očiju
najs
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la Kroacija » 03 ožu 2013 14:34

lepo, u ugodnom drustvu s raznim frendicama na pivama i u setnjicama. :) napokon sam zdravija, freeda mi vise ne mora donositi hranu u jazbinu.
a sad grem v zoo, opet setnjica.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 04 ožu 2013 10:30

Sunce sunce sunce! Nakon akusticnog izlaska u petak ( i skupljanja teze prehlade pijuci pivo u parku u 4 ujutro) ostatak vikenda je bio proljetna milina! Kave uz more i sunce,kebab u lijepom drustvu,kino,creme de la creme zasladivanje..veri najs,samo prehlada kvari dojam,nos mi crven ko rudolfu a disanje ko u darth vadera :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la gigiONlajna » 11 ožu 2013 13:13

Baš sam imala dobar vikend.

Bilo mi je lijepo u petak vani. Sada se smijem i suboti iako mi nije bilo smiješno kak sam bila zgubljena među bregima na Žumberku s autom u grabi i ja sam pošpricana od glave do pete s blatom jer eto sam umislila da ću ga vlastoručno izvuć iz gliba i mislila sam još da ako stanem baš tu da me ne bu pošprical. Već sam vidla kak bumo kampirali među tim visibama na toj livadi okruženi brdima..Hahha..ja i moji preporučeni prečaci. Da ne pričam da to nije prvi put. Žumberak i ja i moji prijedlozi o smjeru :sealedlips: . Tak sam jednom išla iz Zagreba do Samobora - prek Žumberka... :feelingfree: I ovaj put smo se zaustavili na tabli - Park prirode Žumberak. Tak mi i treba kad lokalpatriotski reklamiram Sanobor kao grad s najvećim brojem sela u bivšoj Jugi. Sad sam i praktično naučila. Čula sam i di ima za nabrat 100 kg vrganja.

I tak, ja radničko dete, sam konačno završila u kući u elitnom delu Sanobora. Kuća je bila pun knjiga, prašine, goblena i srebrnine. Gospon nam je silno htel nekaj poklonit.....srebrne pokale, mlinac, valjak za tijesto, šparkasicu, beštek, srebrne tanjure ....A onda sam saznala tko je u ulici radodajka i za kolko. I tko je bil stari Udbaš :) . I o imovinskopravnim pitanjima susjedstva :love:

A onda...vrhunac... mama mi je ostavila domaće češnjofke, špek, krumpir, ajvar, jabuke. I Delimano tavu. Jedna je mama :touched: :touched: :touched:

Propustila sam izlazak u HotPot ili Dramatic :(. Izlazak s klubom bivših žena.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la roadkill » 16 ožu 2013 12:02

vikend nije ni startao, a vec moram u alkoholnu obnovu, stan mi smrdi da je to divota i valjam se u temperaturi. ako moji krasni susjedi nisu znali da imaju lezbu u blizini, sad sigurno znaju. drugim rijecima, prekrasan pocetak. :D
bring your mind into my head...

Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la Erika » 17 ožu 2013 18:55

Cijeli tjedan sam se ložila na vikend i onda sam ga na kraju provela kao baba. :thumbup:

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la miss_misty » 17 ožu 2013 22:19

nadrealno
kaos i nered
pas koji preskoči 7 skala
3 lezbe, 1 strejtuša luda na n-tu i jedan !bivši! peder
i jedan pretres na granici
boli me vilica :lol:
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 18 ožu 2013 10:45

Ko turist koji voli slikavanje/Irac koji slavi sv. Patricka/prijatelj u nevolji/romanticna dusa/studentica u menzi/bacac loptice/sumnjiva osoba :D

Nakon sta sam bila sve to u 48 sati vikend je zakljucen najboljim burekom ever!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 08 tra 2013 14:06

48 sati u Zagrebu,bilanca iznosi cca 3,5 sati sna,par klubova,vise nego par dragih ljudi,alkohola u nemjerljivim kolicinama,lipog subotnjeg jutra u duetu,kentucky fried chichenaaa,i povratka doma s osam teniskih loptica :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la zenia » 08 tra 2013 14:18

nisam bila u svojoj pećini :veryhappydance:
socijalizirala sam se i to...
sad mogu opet nazad u pećinu na koji mjesec :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la hops » 08 tra 2013 14:32

prvo sam otisla u staracki dom pokositi travu.
onda sam pomogla starijoj susjedi da izade iz lifta sa svojim povecim psom.
spasila sam klinca da ne podleti pod auto.
rekla sam teti u lutriji da se sjebalai previise novaca mi vratila.
i sve to u subotu prije podneva.
u subotu navecer sam se napila ko gujsca i ostala takvog opceg stanja dod nedjelje kada sam:
se popisala na sugavu travu ispred starackog doma,
opsovala susjedi koja se stalno guzi u lift sa svojom dzukelom od 100 kg koja smrdi,
zaprijetila razmazenom deristu iz susjedstva da cu ga hititi pod auto ako mi jos jednom postruze romobilom vrata od auta,
otisla babi u lutriju i rekla joj da :dabog ju opljackali minimalno 2x tjedno!

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la miss_misty » 08 tra 2013 15:18

^
nisam ni primjetila da si u tolikom poslu
sad znam zasto te boli ono sto te boli
al jos ne znam zasto mene to isto boli

ot_etericno
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la gemini » 09 tra 2013 00:28

u drustvu glavobolje i ostalih popratnih pojava..

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la JaNNa » 09 tra 2013 07:51

hops je napisao/la: u subotu navecer sam se napila ko gujsca
a to je to bilo? aha!

ot. užasno! alkoholizirano, pms-ično i tužnjikavo... čak sam i posjetu u bolnicu uspjela pretvorit u pijanku.
sva sreća da sad do sedmog mjeseca neću imati te faze! :inlove:

Avatar
roza_surla
Postovi: 429
Pridružen/a: 03 ruj 2011 14:21

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la roza_surla » 09 tra 2013 10:45

Petak mirno

Subota na prepad izlazak van s rikverc_prostornom curom, nemrtvom i njenim str8 prijateljem. Str8 je divan. Vratio.la sam se u četiri ujutro doma - probudio.la se u 10 i slavio.la. U 13.15 se našao.la s Avom u restoranu i pretresli rublje od zadnjih par tjedana. bilo je ispunjeno. :)
Roza nije koza
Niti surla znaci da je kurva

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la JaNNa » 09 tra 2013 11:35

roza_surla je napisao/la: Str8 je divan.
al fkt je! slatkiš! još da se dao nagovorit za produžetak izlaska... di bi mu kraj bio...

backspace

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la backspace » 09 tra 2013 12:28

I meni je isto slatkis. I rozi. Morat cemo ponovit skoro! :*

Aven

Re: Kako ste provele vikend?

Post Postao/la Aven » 09 tra 2013 13:11

U subotu sam upozna(va)la divnu osobu na Gornjem gradu, u nedjelju se našla s rozom u mekiću pa poslije otišla u kino s ariadne i omniom i gledala film o izumitelju vibratora.

Večer sam ponovo provela u ugodnom razgovoru upoznavajući divnu osobu. : D

Jedan od ljepših vikenda. : )

Odgovorite