...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 28 ožu 2013 11:55

ubila bih za kebab!
mozda vcak i 2x.

Avatar
lee
Postovi: 56
Pridružen/a: 17 ruj 2012 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lee » 28 ožu 2013 12:41

O svojim skinutim kilama, na dobrom sam putu

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 28 ožu 2013 14:15

sta zapravo znaci da netko ima "urbanu" frizuru?!
jel to lijepi nacin da se kaze da je cesalj potrbit?!

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2013 14:27

^^

e onda sam ja urbana :D
...život je lijep... (:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 28 ožu 2013 14:29

razmisljanjem o tome sam zakljucila da to zapravo nije nista posebito pozitivno.
sad razmisljam o brojanju vremena..imamo sustav beskonacnosti vremena i neogranicenosti potpune.
znaci recimo...sad je 38 i pol sati.
i svida mi se to mjerenje vremena od trenutka koji nije uvijek u istom pocetku.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2013 14:30

hopsice treba ti seksa :D
...život je lijep... (:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 28 ožu 2013 14:35

razmisljam o uvodenju nove vremenske jedinice.
nazovat cu ju ...kron.
kron ce biti jedinica koja je oznacavati ono vrijeme koje je potrebno za odvijanje odredene radnje.
znaci vremenski nedefinirano.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 28 ožu 2013 16:24

shizika je napisao/la:hopsice treba ti seksa :D
AMEN!! :kokice:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2013 16:25

ahahahhaa
...život je lijep... (:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 28 ožu 2013 16:30

o tome kako vodim brigu di da stavim koji post!
:ponosna :

korana4
Postovi: 247
Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la korana4 » 28 ožu 2013 16:32

:haha:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2013 16:33

mislim da smo se ja i šlapa mogle zakačit taavle! :D
...život je lijep... (:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 28 ožu 2013 16:35

^
previše sam se popravila, nemaš šanse više. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2013 16:36

možemo i po lovu :D ja sam uvijek dobra :P
...život je lijep... (:

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kap_kise » 28 ožu 2013 17:21

Otic do grada ili veceras na babinje od Khana, dosadno mi :/

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 28 ožu 2013 21:22

Je li to taj wc na tom fensi mistu opet zastopan :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 28 ožu 2013 23:29

Ma. O budali od čovjeka. Not sure if I'm being trolled. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 29 ožu 2013 07:53

bilo bi fino da skrate malo radno vrijeme danas, skroz fino bi to bilo.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la roadkill » 29 ožu 2013 08:11

Planiram si dan. :)
bring your mind into my head...

Ooh

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Ooh » 29 ožu 2013 10:59

o mozgu...znam da je cudno, ali razmisljam o mozgu.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 29 ožu 2013 17:39

Stalkam onu svoju Ruskinju po netu. Ima dečka. Koji joj je i menadžer. I izgleda lagano pedofilkasto. Ili je barem u krizi srednjih godina. Ili samo tako izgleda. Ne sviđa mi se. :sinister:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 29 ožu 2013 18:23

Razmisljam kako ne volim kako se generacijske ekipe danas zustro izrazavaju nekrscanima. Antikrscanski nastrojeni. Agresivu osjetim u tom. I hejterski nekako isticu stvari koje mogu zagadit crkvu/vjeru. Ne lajkam to. Nije mi to poanta. Poanta je tolerancija, ljubav i pozitivna vibra. Ako je ne osjetim, onda mi je to jednako debilima koji pljuju na ekipu u povorci ponosa.
Mislim da me spika od huljica podsjetila na to, kad je rekao NIZA VRSTA... Bezveze. Isto tak mi je remi bezveze s tim svojim nesto sofisticiranijim nacinom da kaze isto.. kako je ona 'intelektualno' visa vrsta od rozge i huljicevih. Jedino mi je reakcija rozge svidjela. Ona je jedina ostala dostojanstvena i korektna. Pusu joj saljem :*

Uz to razmisljam o zulju na desnoj nozi. I kosi koju bi trebalo mućnut, a cini mi se da sam boleća. Ou fak of.

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la unexpected » 29 ožu 2013 18:41

razgovoru za posao u zg. taj dan bez snijega molim
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Ooh

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Ooh » 29 ožu 2013 19:16

backspace je napisao/la:Razmisljam kako ne volim kako se generacijske ekipe danas zustro izrazavaju nekrscanima. Antikrscanski nastrojeni. Agresivu osjetim u tom. I hejterski nekako isticu stvari koje mogu zagadit crkvu/vjeru. Ne lajkam to. Nije mi to poanta. Poanta je tolerancija, ljubav i pozitivna vibra. Ako je ne osjetim, onda mi je to jednako debilima koji pljuju na ekipu u povorci ponosa.
dosla sam napisati kako o nicemu ne razmisljam, ali o ovom jesam dosta zadnjih dana. i moooram napisati da tzv ateisti imaju agresivan nastup prema vjernicima. istrazivanja pokazala, ali ona iz knjige drama ateizacije, od esada cimica. zato kada me netko napada jer se po stavu postavlja superiorno, kuzim da spada u kategoriju emotivnog ateiste sto je lijep nacin da se kaze glupan, bas kao sto je emotivni vjernik glupan. da se izbjegnu rasprave, ne pricas s takvima i smijes se glupostima koje melju. barem ja tako. dobar teist i ateist pricaju skoro istim jezikom i dobro se razumiju. ovo ostalo je bagra bez znanja i iskustva.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 29 ožu 2013 19:47

Ooh je napisao/la:zato kada me netko napada jer se po stavu postavlja superiorno, kuzim da spada u kategoriju emotivnog ateiste sto je lijep nacin da se kaze glupan, bas kao sto je emotivni vjernik glupan. da se izbjegnu rasprave, ne pricas s takvima i smijes se glupostima koje melju. barem ja tako. dobar teist i ateist pricaju skoro istim jezikom i dobro se razumiju. ovo ostalo je bagra bez znanja i iskustva.
e to je to o čemu pričam... čini mi se da si sama u istom postu skačeš u usta :D
zašto bi svaki emotivni vjernik bio glupan? zašto bih ga ja tako oslovila? pa nadalje, postavljaš li se ti superiorno onda opet prema njima kada tako nastupaš? ti si onda u ulozi isto nekog emotivnog kritičara ili što?
ne moraju te stvari po meni imati veze s znanjem i iskustvom.
da se razumijemo, i ja to radim ponekad, a samo ponekad skužim da to radim :D

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 29 ožu 2013 19:50

O mami i njenom nepromišljenom odgovoru sinoć kad ju je jedan čovjek pozvao da dođe k njemu i njegovoj obitelji u posjet koji put.

Ah, ne idem ni tamo gdje bih... *pauza.dvije.sekunde* ...ma u zadnje vrijeme vam ne idem nikud.

Točno znam da joj bilo u glavi - Ne idem ni tamo gdje bih trebala, bome neću ni k vama gdje mi se uopće ne ide. :lol:

Mama. :inlove:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 29 ožu 2013 22:09

Ove ekranizacije u kojima Poirota glumi Peter Ustinov su čisto svetogrđe i nakaradluk. I još Suchet pored njega glumi Jappa. Jao meni. Fizički me ovo boli. :faint: :shinner:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Ooh

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Ooh » 29 ožu 2013 22:36

backspace je napisao/la:
Ooh je napisao/la:zato kada me netko napada jer se po stavu postavlja superiorno, kuzim da spada u kategoriju emotivnog ateiste sto je lijep nacin da se kaze glupan, bas kao sto je emotivni vjernik glupan. da se izbjegnu rasprave, ne pricas s takvima i smijes se glupostima koje melju. barem ja tako. dobar teist i ateist pricaju skoro istim jezikom i dobro se razumiju. ovo ostalo je bagra bez znanja i iskustva.
e to je to o čemu pričam... čini mi se da si sama u istom postu skačeš u usta :D
zašto bi svaki emotivni vjernik bio glupan? zašto bih ga ja tako oslovila? pa nadalje, postavljaš li se ti superiorno onda opet prema njima kada tako nastupaš? ti si onda u ulozi isto nekog emotivnog kritičara ili što?
ne moraju te stvari po meni imati veze s znanjem i iskustvom.
da se razumijemo, i ja to radim ponekad, a samo ponekad skužim da to radim :D

glupani su oni koji napadaju druge bez da imaju ikakvog znanja ili iskustva. iskustveno je vazno u vjeri, jako vazno. i ne znaci da se ateista tretira kao nekoga tko nema sustav vrijednosti ili ciji sustav vrijednosti ne valja-sto emotivni vjernici cesto cine. ne mislim da sam superiorna ako procjenim da je netko glup, ako npr. izjavim da vjerujem u boga, a druga stvana me napada zbog krizarskih ratova ili onoga sto je crkva napravila ili me bombardira neki komentarima iz knjizice "sveta krv, sveti gral" ili "apokalipticnih evandjelja", bez da ima elementarno razumijevanje postulata vjere neke religije. jednostavno radi se o glupanu koji ako zeli razgovarati sa mnom ne moze biti agresivan. emotivni teisti ili ateisti nemaju pojma zasto su vjernici ili ateisti. to je podkategorija jedne od klasifikacija.to su ljudi koji ne znaju obrazloziti zasto su jedno ili drugo, ali su onim drugima poprilicno spremni nametnuti svoje, iako ne znaju razgovarati.
ne mislim da mogu naci zajednicki jezik s nekim tko mi kaze da vjeruje u boga, a ne razumije da to sto posti i moli se je samo sredstvo, ne za ubjedjivanje drugih da bog postoji, nego sredstvo za odrzavanje vjere, cisnjenje...(ne da mi se sada razlagati sve).
emotivni ateist smatra da su vjernici glupi. emotivni vjernik da su emotivni ateisti bezboznici koje treba spasiti. i to jeste zato sto su glupi. prilikom cega glup znaci neobrazovan, a ne nesto cime podcjenjujem. da izbjegnem tranje i objasnjavanje, bespotrebno zivciranje ignoriram.
ne ulazem u nesto trud, da bi me netko kojekakvim glupostima ne samo trao, nego ucio pameti. super su razgovori i otkrivanja onoga sto u svom opredjeljenu otkrijes nekome tko slusa i pokusava shvatiti, te prosiriti svoj spektar razumijevanja. inace meni je mesa selimovic jedan od idola zato sto je napisao dervis i smrt, a ateist je i komunist. s njim bi bilo krasno pricati s koje god pozicije teizma ili ateizma. to je velicina. nadam se da sam jasna. ne znam. vise volim citati nego tipkati, bas zato sto se ne natezem s nekim. ali stojim pri tom da je pun k glupana koji se izjasnjavaju kao teisti ili ateisti. i izbjegavam i nije mi bed reci da su glupani po tom pitanju. i ne mislim da sam superiorna. ako places na to sto papa polijeva noge kardinalima? jbga...ne znam sta da ti kazem. ako pricas o milosrdju bez da si ikada zamjetila da je krist prokleo skokvu, jer nije bilo ploda, a on bio gladan, ako se nisi zapitala kakav je to otac koji odrpanog sina prihvati i napravi proslavu kada se vrati kuci nakon sto je potrosio sve pare, a onog drugog ostavi kratkih rukava? ako nikada nisi proucavala prevravke NZ, citala o temeljima zapadnjacke civilizacije i problemima koji su nastali na temelju prepravki i interpretacija istog, kakav si vjernik? zivis u nekom balonu, gdje nisi ovca, nego nista. i da, ako ne mozes iscitati vezu krista kao lika i anarhizma? la la la la la la, onda i treba da zivis po onom krist je glava muzu, muz zeni. ujutro ides na misu , a navecer na koncert jelene rozge :D zena majka kraljica.

ne da mi se vise :D

Ooh

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Ooh » 29 ožu 2013 22:52

u stvari da mi se. dakle ja vjerujem u boga, koliko god bilo cudno, ali obozavam kada netko tko ima koju cuku u glavi izvoza budale. i kada s druge strane netko moze svojim zivotnim primjerom zacepiti usta nekom tko ne da prostor slobode za zivjeti u vjeri. meni osobno to ne treba. suvereno vladam svojim podrucjem, jer je meni bitno znati ono sto mi nije jasno, ne da nekom odgovorim, nego da skuzim. ja za sebe znam zasto prilikom toga ne zelim da me se kategorizira glupim pitanjima i proziva zbog necega sto ne znam da se desilo davne 1285. ili za pokolj jer se netko poprilicno nakljukao nekom sund literaturom i bas bi eto kada naidje na nekog tko se izjasni da vjeruje u boga, naso zrtvu, jer naime, primjetih da se oni koji vjeruju u boga dozivljavaju kao da su bez jezika, milostivi, rijetki primjersci koji trebaju trpjeti za to sto crkva propagira da je sve stvoreno u 7 dana i da ljudi nisu nastali od majmuna. ja kazem nastali i ostali. dok objasnim nekom da mene crkva i idioti ne zanimaju, nego pojedinci koji su zivot unutar crkve posvetili bezmolivju i koji mi mogu rastumaciti nesto sto sama ne mogu, oni su vec na pitanju koje glasi "a da li si ti za pobacaj? " onda blijedo gledam i pitam se koji mu je. trebam li mu pepeljaru razbiti o glavu sada ili odmah? ispda da je bog najveci kreten po pitanjima mnogih koji su kao ateisti. doduse jesu od njega crkvenjaci napravili poprilicno ruzno lice od koga se svatko normalan uzasava, ali ja sam imala srecu samostalno citati i jednostavno pohvatala osnove i laganini. a tu opet dodjem do onog ne razlikuje majmun crkvu, religiju i vjeru. itd itd itd...

Avatar
leeloox
Postovi: 369
Pridružen/a: 16 lis 2012 01:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la leeloox » 30 ožu 2013 11:55

o tome kako je vrijeme da se izvucem iz kreveta jer se kava nece sama napravit

Odgovorite