...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 04 stu 2015 21:55

vlada lezbijska epidemija vjenčanja. ove godine 3 para koja znam. :o

a propo toga, crtica iz privatnog života iliti kako odbit kad te Malory suptilno zaprosi:

slika

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la dany » 05 stu 2015 11:47

jebote b*g

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 10 stu 2015 19:56

Hah :) gledam jedan intervju u kojem lik/voditelj raspravlja sa spisateljicom i nakon što joj nije u stanju odgovoriti na argumente, pomalo, kao ljutito, ju pita zašto mora biti tako kategorična..on će pristati da je u krivu i da nešto ne zna, zašto ona to ne napravi (rasprava o postojanju Boga, ona je zauzimala ateističku stranu). Neovisno o temi o kojoj su raspravljali, ono što mi je zanimljivo je što se ova zamjerka često čuje, u smislu da ljudi zamjeraju tu nefleksibilnost u raspravi, jer zapravo svi vole taj osjećaj jednakosti - da se svačije mišljenje poštuje, neovisno tko je (prešutno :)) u krivu.
Mislim, da, kategoričnost je iritantna kod bahatih egocentrika koji se pretvaraju da sve znaju, međutim ljudi koji doista nešto znaju neće biti fleksibilni ili skloni kompromisima oko istog, neće poštovati mišljenje koje im je evidentno krivo :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Sally_Seton
Postovi: 176
Pridružen/a: 01 ruj 2014 19:15

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Sally_Seton » 10 stu 2015 22:04

o bojama kosa... i dlaka generalno

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 11 stu 2015 10:56

Jebesh mi sve ak ja izgledam balavo, naivno i zeleno. Ko je tu lud.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 11 stu 2015 12:53

kako je divotica bit sam svoj šef. odradila što imam, malo do dubravice, malo do dm-a, malo šetnje uz potočić... :inlove:

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 11 stu 2015 20:50

na šta će mi ličit narednih još mjesec i po (nadam se mjesec i po)... rad po 12 h dnevno. rad subotom. no life. i onda si mislim o karijerizmu kao takvom, a to je današnji must čini se... zašto bi itko to htio? dolaziš ubijen doma svaku večer u 8, pola 9, nemaš životne energije za ništa više. samo želiš šutiti. i tako ti prolazi vrijeme, život.. ma daj zajebi.
i onda dođem tu još jer očito nisam dovoljno buljila u ekrane :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 11 stu 2015 22:57

minimalistički & powerful za ln. :)

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 12 stu 2015 04:58

kuja mi pobjegla sa najruznijim kerom u susjedstvu, a trebam je sutra voditi na parenje.. oooo boze :sulking:
...život je lijep... (:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 12 stu 2015 14:24

Ovi izbori su doista nešto najzabavnije na našoj političkoj sceni u posljednjih par godina. Još otkako je Sanader šokirao civilizirani svijeti i preko noći dao ostavku na mjesto premijera :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 13 stu 2015 00:02

Čru, Rvatska na konopcima čeka... lažna nada prisutna. :kokice:

Ne spava mi se. Umorna sam. Najradije bih se vratila u doba kad sam mogla bdijeti do tri ujutro. Bez pretjeranog napora ustajati se nakon dvije čaše, tri.

Zapaliti. Ponekad.

Odjebati predavanje, sada imaginarno.

Oploviti svijet. Oui. :brainless:
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 13 stu 2015 00:49

o kučićima :(
...život je lijep... (:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 13 stu 2015 14:33

O tome kako mi smrdi cijeli stan po ovoj rakiji od koje radim obloge za nogu..još ću se i napit. :gigglenod:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 14 stu 2015 13:20

..o tome kako sam negdje u ovo doba prošle godine bila u Parizu. Grozno, mislim da je vrijeme da politička korektnost i tolerancija bez kriterija ustuknu pred zdravim razumom.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 14 stu 2015 13:51

Oko ekstremističkih stavova nekih mojih prijatelja i kako im nedavni događaji s izbjeglicama i teroristima ispoljavaju fašističke komentare za koje nisam znala da su sposobni. Zanimljivo

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 15 stu 2015 10:31

Ljudi zaboravljaju da sadašnji temelji zapadne civilizacije nisu 'bogom dane' stvari, već su se za njih generacije i generacije predaka krvavo borili..kad kažem temelji, mislim na polazišta da svačiji ljudski život ima vrijednost, da su žene jednake muškarcima, da si nevin dok se ne dokaže krivnja, da država treba biti odvojena od religije i sl. Zaboravljaju jer su generacija koja se za isto nije morala boriti, već je rasla s tom idejom kao nečim prirodnim, što je oduvijek dio civilizacijske tekovine. I ako je tako kod nas, tako je i kod drugih.

Zbog toga je većini nezamislivo da postoje kulture koje nisu usvojile te principe, i ako su i čuli za to, za nekakvo kamenovanje žene zbog preljuba, ubojstvo zbog različite religije, to su informacije na papiru ili ekranu, ne dio onog što percipiramo kao našu stvarnost. I zbog te nemogućnost da se prihvati da se kulture diljem svijeta nisu jednako razvijale, da ne drže ista saznanja i principe relevantnim i istinitima, je danas fašistički reći da nisu sve kulture kompatibilne i stoga (nisu) u mogućnosti zajedno imati miran suživot.

Terorizam nije samo odgovor na američko i europsko petljanje po bliskom istoku, iako nam isto sigurno nije pomoglo i nosi ogroman dio odgovornosti za ovaj cijeli kaos; terorizam je odgovor na mržnju jedne kulture prema drugoj. Mržnju one kulture koja slobodu i jednakost žena smatra perverzijom i raskalašenošću jednog društva.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 16 stu 2015 09:51

http://www.modnivrisak.com/clanci/dizaj ... hovac.html

nju vegani i veganke i sva drustva ljubitelja zivotinja mora da obozavaju...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kap_kise » 16 stu 2015 20:40

Čemu registriranje auta svake godine, registriraš ga jednom i vozi miško , a ostalo samo vozit na servis i popravljaš šta ne valja :nezna:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 18 stu 2015 08:37

O tom kako sam posebna...mislim da sam jedina osoba koja dva i po mjeseca pokušava instalirati program bez uspijeha potpunog. Mislim da sam u fazi bacanja opreme kroz prozor...ili ću jednostavno kao ajnštajn iz filma u kome priključi el.gitaru na bombu sa divnim frizom bijela od pizdarija prošetati Bgom i pomalo bacati na zoricu brunclik u maštovitim izdanjima.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 18 stu 2015 10:39

Ovo je super za vidjet kako funkcionira američka propaganda. Doslovno je dovoljno da puste neosnovanu sumnju da netko nešto radi, i kroz daljnji prijenos medija više i zaboraviš da nitko nije dao dokaze za te tvrdnje, da se radi o čistom ''hearsay''. Kao što su onomad pričali da Assad na Sirijce ide s kemijskim oružjem, bez ikakvih dokaza koje su mogli pokazati (osim izjave ''da imaju dokaze'' :roll:) pa se kroz pol godine dokazalo da su to bili ipak bili pobunjenici, međutim tad to više nije bilo važno, jer su ljudi zapamtili da je Assad bad guy,a ''umjereni'' islamisti, koje SAD podupire, dobri. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 19 stu 2015 18:20

:febjls:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 19 stu 2015 20:00

Win.

:)

Bit će zajebano narednih godinu dana ali mislim da ću puno toga naučiti. Samo da se sve posloži do početka.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 22 stu 2015 10:08

Morat cu prodat bubreg ak nastave radjat ko na pokretnoj traci..jucer spiskala cijelu naknadu s burze :lol:
#croatiantragedies

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 22 stu 2015 13:39

kak je mi je skroz ugodno i lepo...
ustala rano, pojela zob, našla način da odjogiram bez da me boli, malo sredila stan, pojela dobar roštilj i sad si napravila čaj od naribanog đumbira, pustila mjuzu i chill... :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 22 stu 2015 14:26

nda, pošalji mi rješenje na austrijskom. kojeg ni nijemci ne razumiju. -.-

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 22 stu 2015 22:20

razmišljam... podijelit ću misli nekog bistrog momka, vrijedi ih širiti :) :
Pri izboru ljubavi postoje dvije stvari, ono što odgovara našoj duši, i ono što odgovara našem egu. Naša duša obično traži jedno, a ego, naše umišljeno Ja, očarano se vezuje za jednu izmaštanu sliku i to proglašava ljubavlju, i zaljubljenošću. Duša zna da to nije to, jer se ne osjeća ispunjeno s tom osobom, ali ego, mjerač svih onih vanjskih utisaka, društveni kod koji smo usvojili, ubeđuje nas da to jeste to. Otuda silna zavodljivost pri susretima, blještavilo, titule, hvalisanja, a suštinski gledano praznina koja odjekuje iz ogromne većine koju susrećemo.
Ljudi se maskiraju da bi odgovarali ljudima u ego smislu, a ne u smislu duše. I zato bezbroj lažnih spojeva koji se vrlo brzo raspadnu jer ih ne povezuje ništa suštinsko, ništa što bi moglo da opstane na duže staze. Ostanu samo uvrede, međusobni napadi, prozivke... Čovjek pri susretu sa drugim čovjekom ne nudi dušu, otvorenost, nego ego, svoju umišljenu sveznajuću ličnost, i tu vrlo brzo dolazi do raskola. Duša je onaj unutrašnji glas koji voli, koji je čist, iskren, koji oslobađa i spaja, a ego je onaj gordi, sujetni i podmukli koji sve gleda sa visine, i bira istu takvu osobu za sebe. Duša bira da voli, raduje, usrećuje, a ego bi da kritizira, podsmjehuje i pobjeđuje. Kada se dvije sujete prezasite dolazi do borbe za dominaciju koja se završava raspadom sistema, a kada se spoje dvije duše događa se spoj koji ujedinjuje. Dvije duše se nadopunjuju, zajedno rastu, pronalaze zajednički smisao, tada ljubav postaje pjesma, suština, lakoća, spontanost. Čovjek se u silnim skrivanjima i maskiranjima toliko pogubi da naprosto više ni ne zna šta želi, niti šta mu odgovara. Seks postaje zamjena za ljubav, a stalno mijenjanje partnera nadoknada za pravu ljubavnu vezu.
Treba prepoznati unutrašnje stanje osobe, a ne gledati je samo u kontekstu njenih navodnih uspjeha, titula, društvenog statusa, novca i ostalog. To su samo priče koje podižu cijenu, ali suština je u duhovnom spoju kada dva bića osjete istinsku potrebu da se posvete onom drugom. To ne mora da traje vječno, ali dok traje znači da je istinsko. Takve odnose treba njegovati, sve ostalo je foliranje, hranjenje vlastitog ega, a i ega onog drugog.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 22 stu 2015 22:56

^ kako precizno. hvala ti :)

O.t. razmišljam o sličnim stvarima kao i backs, dobro su mi se uklopile misli onog bistrog momka.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 23 stu 2015 01:12


Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la megan » 23 stu 2015 10:23

Zasto sad nikog nema online, kad ja trunem na predavanju najcudnijeg djecjeg psihijatra, koji se smije kao dijete svaki put kad se spomene neka skakljivija tema (npr kad djevojcice zele piskiti stojecki :lol: )
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 23 stu 2015 11:34

^markiraj. Live wild and free. Be bold. Life is too precious to be wasted on dull moment. Dance in the rain! :lol:

Šalim se (ovo gore su sve dobri savjeti :P), a ti si ove dosadne trenutke mogla iskoristiti da organiziraš neku kavu za stare i nove članice crol-a ;)
:D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite