...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 11 srp 2016 12:24

interesanto, u mene bi se zaletila, a nebi pozdravila. da barem znam razlog tom veoma "kulturnom" činu.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 11 srp 2016 17:50

..o tome jesam li normalna ako cu sada ici spremati stan,po ovoj vrucini..
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la inani » 11 srp 2016 19:28

Ici sutra biciklom na posao ili se svercati jer danas na tri mjesta nisam mogla nadopuniti pokaz. :negoduje:
... :nesvjest:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 12 srp 2016 09:40

trebalo bi svim korisnicama koje su ovdje godinama uvalit par mjeseci moderiranja foruma. čisto da vide kako je to pokušavati održati mir ovdje kada netko dođe tu raspižđen jer im je eto takav dan pa krene pretjerivati s komentarima pa pokupi ban pa se za tim nekim stvori odbor za provođenje pravde...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 09:48

Stvar je u tome da mi mičemo sranja u nevidljivi dio foruma relativno brzo i ljudi nemaju pojma ko je šta sve pisao i zašto je neko dobio warning nakon koliko shitpostanja koje smo samo micali bez upozorenja. I onda žrtve establišmenta mogu svašta frendekima prodati pod istinu, ali ne usude se žalit adminima jer znaju da nisu u pravu.
Po Nti put - ako vam neko ide na živce, imate opciju ignore. Ovaj savjet je dušu dao za neke teme.

Katja
Postovi: 214
Pridružen/a: 24 ožu 2016 15:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Katja » 12 srp 2016 10:26

Bash je napisao/la:Stvar je u tome da mi mičemo sranja u nevidljivi dio foruma relativno brzo i ljudi nemaju pojma ko je šta sve pisao i zašto je neko dobio warning nakon koliko shitpostanja koje smo samo micali bez upozorenja. I onda žrtve establišmenta mogu svašta frendekima prodati pod istinu, ali ne usude se žalit adminima jer znaju da nisu u pravu.
Po Nti put - ako vam neko ide na živce, imate opciju ignore. Ovaj savjet je dušu dao za neke teme.
Nabijem ja tebe i nevidljivi dio foruma.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 10:30

Nadam se da ti je sad malo lakše. Ajmo dalje sa životom.

Katja
Postovi: 214
Pridružen/a: 24 ožu 2016 15:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Katja » 12 srp 2016 10:32

Nije. Moses lagano onu mrtvu kozu okrenit. :* I izaði van na sat dva, zrak je svjež.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 10:37

Nah, radije ću ti otvorit vrata. Vidimo se za dva tjedna, nemoj puno na sunce :*

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 10:40

Ovu sagu nastavite na vlastitu odgovornost.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 12 srp 2016 11:18

cure, nemojte se sekirat, kad se ni ja ne sekiram. kad shvatis tko je kakav, onda vidis da se ne treba sekirat. i, jako bitno jel ja trazim ili ne ili sto trazim ili ne trazim. da zelim vuka za kucnog ljubimca, netko tam bi se sekirao i sprdao zasto zelim vuka. a ono, ljudi, nabavite si zivot. ako zafrkavas nekoga preko foruma koga nikada nisi cuo ni vidio u zivotu i to ti daje toliku energiju, toliko si jadan onda, a mene to stvarno ne brine jer ako nekoga to veseli, onda (zao mi je kaj to opce moram pisat) stvarno ima neka ogranicenja u svojoj glavi ili su ga drugi zlostavljali kao malog pa sad ima neke frustracije i potrebu usmjeravat to na druge ljude ili je nekome stvarno dosadno u zivotu. e, a da me tako neko vidi uzivo, nebi dvije pametne rijeci izgovoril ili bi se odmah maknul na drugu stranu ulice. to su takvi i onda se oko toga stvarno ne valja uzrujavat.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 11:27

Evo izvoli warning za trolanje, to je cijela poanta tvog posta s obzirom da je korisnica sankcionirana. Nastavi i slijedi ban. Molim da se ti niti ostali ne nadovezujete na situaciju svakakvim epitetima, jer tu nitko neće bit pobjednik. Tema nije za to i ne pokušavajte tu "razmišljat" o tome.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 12 srp 2016 11:53

hvala ti na banu (sada ih imam 2, jupi!!!).
gle, ako ti ja smetam, mozes i izbrisat moj profil.
ako nekoga drugog smetam, nek odjebe od mene i kaj ga boli kurac kaj trazim ovdje. gledajte svoja posla!

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 12:02

Imaš dva warninga. O banu o tom potom, tek je 13h. Rekla sam ti i u inboxu, skuliraj i odi na druge teme. Dnevna soba voli sve drame.

Evo, počet ću s o. t. pošto očito nisam dovoljno jasna.
Razmišljam o tome da ovaj godišnji ne dolazi dovoljno brzo

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 12 srp 2016 13:21

ja ako zelim nesto rec, reci cu. ako me netko napada, naravno da se branim. nikom nedam da sere po meni ni u realnom ni u virtualnom svijetu, tak nece ni znjr ni mnjr i jos da ispadam pred curama ko zadnje govno.
najlakse je nekome prikeljit ban... ubuduce na vrijeme reagiraj, umjesto da dodje do cuspajza i da ja ispadam kriva kaj je neka tamo rekla i neznam ti ja kaj.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 12 srp 2016 13:31

ite, missa est
slika
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 13:35

Ubuduće da na vrijeme reagiram? :lol: okej darlin, želiš se svađat i dalje iako sam zamolila da prestaneš? Fine. Treći warning i vidimo se za dva tjedna. :*

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 12 srp 2016 13:48

Zasto uvijek propustim svu zabavu :D Lijepo sam govorila jos prije nekoliko godina, dajte koji mjesec bez moderature whatsoever pa ko prezivi pricat ce :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 12 srp 2016 14:27

Koliko jebenih krugova mora bit da vidis dal netko zadovoljava ili ne? Ne kuzim, majke mi. Jos jedno psihotestiranje I bit cu spremna za ludaru.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 12 srp 2016 14:28

^
možda je i to test? :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 12 srp 2016 14:32

Ubili me jucer..dusu mi izvadili..ak je poanta da zamrzim firmu prije nego me zaposle, mission accomplished.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 15:26

Dajem dokumente teti u računovodstvu i nešto ćakulamo o životu, rodbini, i propitkuje me ona s kim živim ovo ono naokolo. Kažem - s curom, a ona zamuca, ali pokerface postojan, kao aha ma da da dobro to i krene dalje promijenit temu. Krajičkom oka spazim još dvi na vratima susjednog ureda :lol: Slatkice. Pitam se koliko će brzo procirkulirat ovaj info. Morat ću se oblačit posebno seksi sljedećih dana

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 12 srp 2016 15:30

..o sutrašnjem intervjuu za posao. :dork:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 12 srp 2016 16:15

Pitam se čemu služi ovaj krnji krojački metar koji nije ni 50cm dug. Wtf, a trebam se izmjerit. Godine Gospodnje 2016., po prvi put u životu jer proizvođači odjeće očito ne mogu standardizirati veličine :roll:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DEFIANCE » 14 srp 2016 20:34

O sladoledu......i kako mi se sad ne spava...ide mi se negdje al sama neznam gdje...

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 14 srp 2016 22:42

Mislim da mi se organizam konačno privikao na manji unos hrane, voće(!!!) za doručak i kockicu, dvije tamne čokolade za desert. slika

Samo ne znam što ću s onim kutijama sladoleda u fridžu. Uopće mi se više ne jedu. :/

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 15 srp 2016 05:18

Mos ih dati meni. :D

OT. Same old, same o. Zivot moj je samo most.
The eyes, chico, they never lie.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 15 srp 2016 07:23

^
Može. Ostavit ću ih u gluho doba noći na onom parkingu gdje sam te posljednju put ostavila. slika
Samo dođi brzo da se ne rastope. :D

* * *

O snu. Sanjala da sam u kombinaciji neke grupe koja se bavi borilačkim vještinama i glumom. Trebala sam odabrati neki lik kojeg bih najradije glumila. Odabrala sam Aragorna. Sviđam. <3 Ličimo malo. :D

slika

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 15 srp 2016 07:44

Razmišljam o razlozima zbog kojih lijevi, liberalni mediji (ili ljevica općenito) toliko vole braniti islam. Homofobni napadi i ''na gay zone'' po UK od muslimana, nitko posebno ne priča o tome, porast grupnih seksualnih napada po Europi-feministkinje šute, čitam sad ove zadnje komentare o Nici po nekim portalima i više Trumpa krive za sve, nego išta drugo.

Sve skupa me podsjeća na one pedofilske skandale u Crkvi 80ih, svi znaju što se dešava, al svi se prave blesavi i ne žele pričati o široj slici problema.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 15 srp 2016 09:14

Trebala sam si prebacit onaj pdf na mobitel. :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite