...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 21 ruj 2016 18:35

I 7.šampon je dodan kolekciji u kupaoni.

Mislim da stvarno imam nekakav psihicki problem.

:D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 21 ruj 2016 19:08

Malory je napisao/la: Misliš čistiti tamo ili? :D JK

Mogu se raspitati, ali ovisi što bi radila. Imam par kolega tamo iako ja nisam čestičar. :read:
Pa ono... i čišćenje je u krajnjoj liniji nekakvo staranje o česticama, zar nije? Čestice prašine recimo :D Glancat ću akceleratore i recitirati poeziju. Soon I'll become indispensable. *professor of cunning at Oxford University*

Youz iz a true pal, Mal. You can come visit any time, we'll have KFC & beer on the rooftop. With our helmets on *3rd rock from the Sun*
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 21 ruj 2016 20:10

O seksu :runaway: Nisam trebala procitat ovaj clanak o klitorisu :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 21 ruj 2016 20:12

Ne znam jesam li zivcana jer sam gladna ili sam gladna jer sam zivcana.

:brainless:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 21 ruj 2016 20:18

Moloko je napisao/la:Ne znam jesam li zivcana jer sam gladna ili sam gladna jer sam zivcana.

:brainless:
A jedi vise. Citam da se rusis o gladi. :confused:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 21 ruj 2016 20:42

Uskoro cu se rusiti od kila. :D

OT: o tome je li mi vrijeme za spavanje.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 21 ruj 2016 21:17

Ovom Netflixu kritično fale neke osnovne serije. Treba mi sad jedna HQ Buffy so so much... Dok ovo pišem, neko iznad pušta dramatičnu glazbu sa gudačkim instrumentima. The feels

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 21 ruj 2016 21:27

kako mi je slatko šta frendice jednom godišnje imaju blanket fort day.
slatko mi je sve nešto. i ove stvari na filozofskom i sve. podsjetilo me na doba prije 10 godina kad je moja generacija organizirala plenume i masovne prosvjede i dobili smo što smo htjeli.
filozofski. nema takvog žara nigdje. <3
mislim da mi je malo sve slatko i zato što ću sutra napokon vidjeti ovu svoju šušu. :glomp:

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Malory » 21 ruj 2016 21:44

Kroacija je napisao/la: mislim da mi je malo sve slatko i zato što ću sutra napokon vidjeti ovu svoju šušu. :glomp:
Svako misto svoju šušu ima. :D

OT: O tome kako još uvijek nosim japanke s čarapama i kako je vrijeme za nove papuče. Jel čuješ, Kroacijo u Maroku?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 21 ruj 2016 21:49

^ s razlogom smo ustanovili da si imala modni preporod otkad si me upoznala. :D
However, I'll consider some geeky slippers.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 21 ruj 2016 22:01

Ne isplati mi se sad stavljat film koji traje dva sata, right? Right.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 21 ruj 2016 22:55

zwarte paard je napisao/la:nirya, da li bi mogla biti s njom u vezi, ja mislim da ja ne bih.
S Angelinom? Ne bih. Posebno otkako je tako nehumano mršava :D

OT: OCD momenti vezani uz pakiranje. Jesam li uzela sve što mi treba? Sigurno sam nešto zaboravila. Što ako bude hladnije nego što očekujem? A što ako bude pretoplo? Argh. Sama sebi idem na živce. :confused:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 21 ruj 2016 23:08

Karte u HNK koštaju ko suho zlato. Ona sjedala koja nisu u špajzi nekoj, that is. A faking kazalište dupkom puno SVAKI JEBENI PUT. Ko ide tolko na te predstave, pokažite mi te ljude. Jesu to one famozne babe što u kaputu od nerca idu na Dolac i u tramvaje? I NEED TO KNOW. :brainless: Doć ću im tamo gola, bosa i bez bubrega jednog. :brainless:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 22 ruj 2016 05:54

od cega mi ovaj raspad imuniteta...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Malory » 22 ruj 2016 06:05

^godina. :-P

OT: Trebalo bi nastaviti raditi. :brainless:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 22 ruj 2016 08:47

Odem nakon duže vremena u kvartovsku butigu, a kad tamo me ona nadrkana blagajnica i dalje hejta. Lijepo je vidjet da se neke stvari ne mijenjaju, čisto mi toplo oko srca došlo. :touched: Dugo to ona već, više od godinu dana, sigurno. :lol: Ko da je ljuta na mene što joj dajem lovu. :D Stvarno mi počinje bit draga čisto zbog te ustrajnosti. Respect. Više bi joj pasao posao zatvorskog čuvara, nego blagajnice. #blessed
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 22 ruj 2016 12:21

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 22 ruj 2016 13:14

O tome kako previše razmišljam, a premalo zapravo radim.
Much logic, wow.
Zašto je vani tako hladno?
Mogla bih oprati veš danas.
Kaće se to osušiti?
Džabe vam trud, svirači.
I have no money and I have to scream.

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Women » 22 ruj 2016 14:19

O promjeni nicka. :D
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 22 ruj 2016 14:27

O wcu u sjenici koji ima cjevcicu I onesposobljen vodokotlic. Jedva sam provalila kako da pustim vodu.
Prvi puta Vidjeh... Pa mi simpaticno, Ali mlaz je spor...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 22 ruj 2016 14:30

:wave:
ariadne je napisao/la:Karte u HNK koštaju ko suho zlato. Ona sjedala koja nisu u špajzi nekoj, that is. A faking kazalište dupkom puno SVAKI JEBENI PUT. Ko ide tolko na te predstave, pokažite mi te ljude. Jesu to one famozne babe što u kaputu od nerca idu na Dolac i u tramvaje? I NEED TO KNOW. :brainless: Doć ću im tamo gola, bosa i bez bubrega jednog. :brainless:
Sprijatelji se Sa curama koje hostesiraju... I uvijek ce te prosvercati...
I naci ti.mjesto... :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 22 ruj 2016 16:27

zwarte paard je napisao/la::wave:
ariadne je napisao/la:Karte u HNK koštaju ko suho zlato. Ona sjedala koja nisu u špajzi nekoj, that is. A faking kazalište dupkom puno SVAKI JEBENI PUT. Ko ide tolko na te predstave, pokažite mi te ljude. Jesu to one famozne babe što u kaputu od nerca idu na Dolac i u tramvaje? I NEED TO KNOW. :brainless: Doć ću im tamo gola, bosa i bez bubrega jednog. :brainless:
Sprijatelji se Sa curama koje hostesiraju... I uvijek ce te prosvercati...
I naci ti.mjesto... :)
Sram te bilo, navodit nevine ljude poput mene na iskorištavanje drugih radi vlastite koristi. :D :diva:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 22 ruj 2016 20:30

Koji odvratan dan.

Odvratni kupci na poslu,odvratna vijest tj.odbijenica za posao za koji sam 99% bila sigurna da cu dobiti,odvratno neko raspolozenje...

Najbolje da idem spavati.

:faint:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 23 ruj 2016 10:06

Izgubljeno u prijevodu je ono posebno, osobito, nepredvidljivo, ono što nije generalno (opće?) za sve jezike. Zato oni koji nisu našli zajednički jezik nikad se neće moći međusobno potpuno shvatiti i razumjeti. Ono najbolje od njih će uvijek biti "izgubljeno u prijevodu".
I taka...
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 23 ruj 2016 10:44

Let's talk about overdetermination for a second. We say something is "overdetermined" when a single referent (signifier, concept, person) carries multiple layers of meaning, often distinct. Overdetermination is not purely quantitative (lots of feeling) or purely qualitative (complex feeling), but rather a combination of both. Let me give a very reductive illustration. As an example. To help my audience understand what I mean. "This is my favorite restaurant because I've been here twelve times and the food was excellent EVERY time" isn't overdetermination. "This is my favorite restaurant because the food is excellent, the prices are low, and a waiter ate my ass" IS overdetermination. That was a positive example, but overdetermination can also be negative. Think of a food you really despise, if you have one. Something that really grosses you out. Chances are if you hate it enough, the mere sight of it disgusts you as much as its taste or smell or even hearing its name. What I find fascinating about overdetermination is that its affective intensity resists or even impedes articulation. It can be hardest to explain how you feel about the things you feel most clearly about: the very plurality of causes inhibits causality. Ever had someone ask you to justify or explain why you love something so much and all you could say was "Because UGH! It's so GOOD!" THAT is overdetermination. Overdetermination is that moment where you have so many different feelings for so many different reasons they catch in your throat. Why am I saying all this? Excellent question. Let me give you a reason, as one is wont when arguing dialectically. Ever had a friend come to you for advice with a problem that they were so anxious about they couldn't even tell you why? "This is the worst idea in the world!" Why? "Because absolutely everything can go wrong!" In that situation I ask my friend to think for a minute and actually list all the things that could go wrong so we can think about them. Let's say my friend is worried about a trip they're about to undertake. The conversation might go like this: Me: "What are you worried about?" Friend: "I don't know it just seems like a bad idea for so many reasons." Friend: "I dunno I can't really afford it for one thing." <pause> "And I might not enjoy the food." <pause> F: <pause> "I'm also kinda sick and not really looking forward to flying right now." <pause> "Also..." <pause> F: "Also, last time I travelled with [redacted] they were a total asshole <speeds up> I mean if you don't want to comeonthefuckingtrip..." That place where they speed up and start to get excited and babble? That's the locus of the anxiety.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 23 ruj 2016 13:35

O sinoćnjem prepiranju između kolege koji (mi) je ubitačno dosadan i kolegice koja je (nerijetko) histerična. Koji spoj, kakav teatar. <3

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Yeci » 23 ruj 2016 17:38

img2.izismile.com/img/img9/20160901/1000/daily_gifdump_1140_07.gif

Sweet Jesus.. Ja bih to.
Don't talk about life, live it.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 23 ruj 2016 20:07

Kako sam umorna ko pas i u svemu tome opet mislim na seks :cry:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 23 ruj 2016 20:15

8.sampon..

Ne znam...

:/
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 23 ruj 2016 20:29

^ Lol, to je kod tebe opsesivno-kompulzivna radnja čini mi se.

Vlasište ti okej reagira na promjenu šampona?

* * *

Moram oprat suđe.

Odgovorite