...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 16 sij 2017 19:12

O tome kako u ovim danima tjedan do dva do onih dana imam osjećaj da sam tempirana bomba. U svakom smislu te riječi.

:D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 16 sij 2017 20:50

malo mi je žao što žena nije sudila na tekmi protiv Saudijske Arabije. :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 16 sij 2017 22:20

..razmišljam i razmišljam i razmišljam već danima kako se zove ona jedna pjesma koju volim i nikako da se sjetim. :/
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 16 sij 2017 22:25

^ Uključi Shazam i zapjevaj. Možda ti otkrije. :gigglenod:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 16 sij 2017 22:26

E pa pokušavam se sjetiti i riječi ali ne mogu. :D Imam melodiju u glavi što je najgore.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 18 sij 2017 14:31

Club Bizarre.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 18 sij 2017 16:20

Hoće li to s poslom uspjeti?
Kad će napokon proljeće? Ne mogu.
Baš mi paše ova cijeđena naranča svaki dan.
Fali mi more.
Pleše mi se.
I dalje me puca pms.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 18 sij 2017 19:26

Današnji dan je baš full of fail. Obavila sam sve što sam trebala, al to ne da mi nije donijelo satisfakciju nikakvu, nego me još isfrustriralo tak da se na kraju osjećam ko da sam izbjegla kišu metaka. Not the band. Nije da je išta što sam radila bilo komplicirano, mind you. Nije TREBALO bit komplicirano, that is, ali bilo je. Jer ljudi. Jer zašto bi moglo bit jednostavno kad ne mora. Jel moguće da su neke stvari namjerno convoluted da bi ljudi imali osjećaj da nešto rade ili...? Podsjetilo me na onaj neki film/seriju/nešto gdje je trebalo petero ljudi da pošalju pismo. Jedan savije papir, drugi stavi u kovertu i zatvori, treći poliže marku, četvrti zalijepi, peti ubaci u sandučić. Pa jebem ti. Imam osjećaj ko da me je netko pregazio kombajnom.

In any case, idem se obžderat prženim lignjama i onda otuširat da saperem fail sa sebe pa ću čitat neki shitty roman i stavit mozak na pašu, zbilja je dosta za danas. :faint: :brainless:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tik_tak
Postovi: 211
Pridružen/a: 10 lis 2016 17:56
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Nedam
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tik_tak » 18 sij 2017 20:43

O isplativosti kupnje montažne kuće, da mi je znati što raditi :kokice:

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 18 sij 2017 20:49

tik_tak je napisao/la:O isplativosti kupnje montažne kuće, da mi je znati što raditi :kokice:
To i ja gledam stalno za uzet
Privilegirana

Avatar
tik_tak
Postovi: 211
Pridružen/a: 10 lis 2016 17:56
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Nedam
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tik_tak » 18 sij 2017 21:04

kolorita je napisao/la:
tik_tak je napisao/la:O isplativosti kupnje montažne kuće, da mi je znati što raditi :kokice:
To i ja gledam stalno za uzet
Sve je to fino, ali ipak cigla je cigla.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 19 sij 2017 20:59

Gladna sam svaka 2 sata:/
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 20 sij 2017 08:27

tik_tak je napisao/la:O isplativosti kupnje montažne kuće, da mi je znati što raditi :kokice:
:nah:

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 20 sij 2017 10:13

Dajte mi droge .. Anesteziju...uf ...
Privilegirana

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 20 sij 2017 10:51

O tome kako je život zapravo jedan veliki smijeh.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 20 sij 2017 11:30

Dan treći:
Lastane, malo me zbunjuju te naočale. Ok, nemam veliku dioptriju i jesu me upozorili da će mi biti jako čudno u početku jer cilindri. I super mi je kad hodam po vani,odnosno kad mi je vidno polje široko i dugačko. Sve bistro i jasno i oštro, ma milina. Ali u zatvorenom mi baš varira. Nema neke dramatične razlike u gledanju bez naočala i kroz naočale (ok, jest oštrije s naočalama, i ekran mi nekako manje blješti because taj neki filter kakosevećzove), iako mi jest nekako nadrealno - ali ne mogu skužiti na koji točno način. Pomalo kao gledanje kroz vodu, ali istovremeno jasno i oštro.

A doma mi navečer skoro pa smetaju za sve što mi je iole razumno blizu, dakle što ne ulazi u kategoriju "zamuti se jer je daleko" (daleko čit. dalje od tri metra :D).

I naravno da me nakon koji sat počne boljeti glava. Ne jako, ali iritantno.

Lastane, jel to sve normalno? Jel trebam bingewatchat - odnosno, bingenosit - naočale nonstop ili ih skidati kad osjetim da mi je too much? I kuku lele, ako je tako na -0,5, ne želim ni znati kako je ekipi s -3 ili više :confused:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 20 sij 2017 11:52

^ Nisam Lastan ali opisala si doslovno moj slučaj pa evo smatram da će ti ovaj feedback biti od koristi. Dakle, sve što osjećaš je normalno, tako su mene upozorili kad sam ih počela nositi, i najbolje od sve je što će se nakon neko vrijeme ta senzacija smanjiti odnosno nestati. Očima je potrebno prilagođavanje. Ja sam ih skidala kad mi je bilo too much, odnosno kad nisam imala potrebu ih nositi. I ja ne mogu čitati s njima, i to su mi najavili. Naočale koje sam prije nosila, a nisu imale te cilindre, su mi bile nezamjenjive pri čitanju iako je diopter bio minusan. MIslila sam da će isto biti i sa ovima, međutim ne.
Sada evo nakon nekoliko mjeseci kako nosim cilindre, čak mi i pomažu pri glavobolji - stavim ih i bolje mi je. A u početku bi mi prouzrokovale tu neku mild glavobolju. U zaključku: give it some time :dork:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 20 sij 2017 12:20

^ Hvala ti :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 20 sij 2017 12:28

^ Anytime ;)
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 20 sij 2017 20:59

u 40 godina postojanja, ova institucija koja sebe naziva obrazovnom, vrši čin zločina protiv čovječnosti. Ako krenemo od definicije da je to (između ostalog) zločin mučenja usmjeren prema civilnom stanovništvu..well.. i rest my case. Jel ludo da složim case i odem u Haag. :D

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Women » 21 sij 2017 09:04

Samo tragedije na vijestima...
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 21 sij 2017 11:12

It wasn't a punch, it was an alt-highfive.

Netko pred kamerama klepi nacista i sad se svi hvataju za mirisne soli. Please. Problem s rasistima, ksenofobima, i da, NACISTIMA nije to šta nitko nije čuo njihove "argumente." Svi znaju te "argumente" ko što svi znaju da povijesno gledano nikad nikome nisu ništa dobro donijeli. Imaju slobodu govora i mogućnost bit odvratni ljudi, al to ne znači da drugi imaju obavezu davat im platformu il uzimat njihove regresivne pizdarije ozbiljno. Ovo neprestano bljuvanje kontrarnih stavova formule "šta ako je ono što ste mislili da je loše zapravo DOBRO" nam u krajnjoj liniji donosi "Hitler je možda bio u pravu" rezoniranje, a mislim da se barem oko toga možemo složit. Hear me out, šta ako je zakonska diskriminacija prema rasi i religiji zapravo DOBRA? Imam i statistike i argumente i sve. Well, imali su i nacisti. Pretvaranje da su obje strane jednakovrijedne i zaslužuju jednaku pažnju je beyond ridiculous. Te ljude treba ignorirat il, ako imate priliku, spucat šakom. Ako bi ikog na ovom svijetu trebalo bit dopušteno suckerpunchat, to su onda ekčual nacisti. Svijet neće patit, I promise.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 21 sij 2017 11:39

Trenutacno o tome kako kolorita ima super curu koja se brine za nje dok je bolna. To je za svaku pohvalu. :)
Druga misao su mi nacisti. Postoje i postojati ce jos dugo.
Pogotovo u ovim turbulentnim vremenima. :mukajezeva:

Avatar
tik_tak
Postovi: 211
Pridružen/a: 10 lis 2016 17:56
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Nedam
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tik_tak » 21 sij 2017 12:25

O tome kako cu morati svoje privatne stvari koje su mi jako bitne odgodit radi drugih ljudi koji za to na kraju nece reci ni hvala. Ne znam ni sama zasto pristajem na takve stvari, ovo isisava zivot iz mene.

Complex
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 vel 2016 17:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Complex » 21 sij 2017 17:05

T-Com. Obećaju ti 100, isporuče manje od 50. I tako stalno. I sad se ti nemoj žaliti. Stvar je principa, ne brzine, realno gledano ne treba mi ni 4. Nećete razbojnici!
slika

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 22 sij 2017 14:52

O tome kako se nekako na kraju posložilo sve po pitanju posla i kako ipak hvala Bogu ostajem u Zagrebu.
Jako sam i dalje ponosna na sebe,sada znam da se sva muka isplatila.Bit ću svakako pod povećalom idućih 6/7 mjeseci od strane nadređenih ali ok, vjerujem da će se otvarati i nova vrata.. Puno toga još trebam naučiti obzirom o kakvoj se industriji radi ali..polako. :)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 22 sij 2017 17:32

slika

Yaaaaaay.

Trump adviser Kellyanne Conway says White House press secretary presented ‘alternative facts’

"Alternative facts." ALTERNATIVNE ČINJENICE :lol: :lol: Jel ovo ~~~politički korektan~~ termin za "laži?" :lol:

Also Republican Lawmakers in Five States Propose Bills to Criminalize Peaceful Protest
In North Dakota, for instance, Republicans introduced a bill last week that would allow motorists to run over and kill any protester obstructing a highway as long as a driver does so accidentally.
:inlove:

A mislim, obećali su promjenu. Fašizam je tehnički promjena so, they're not wrong.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 22 sij 2017 17:48

- Sta se trazi ako smijem pitat?

Pa za početak sigurno ne netko bezglav. slika

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 22 sij 2017 19:16

O tome kako stalno ovdje trkeljam o nekakvom alkoholu i kako bi netko tko me ne pozna pomislio da sam stvarno neki alkos. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 23 sij 2017 09:17

ariadne je napisao/la: Also Republican Lawmakers in Five States Propose Bills to Criminalize Peaceful Protest
In North Dakota, for instance, Republicans introduced a bill last week that would allow motorists to run over and kill any protester obstructing a highway as long as a driver does so accidentally.
Svjesna si, nadam se, da je to novinarska ‘sloboda u izričaju’ (da se blago izrazim:)), da ne postoji zakon koji 'omogućuje' ljudima da ubijaju jedni druge po cesti? :)

Ono što zakon kaže je ono što bi očekivala u civiliziranoj zemlji-ukoliko netko od pješaka prekrši pravila ponašanja po autocesti što dovede do nesreće bez krivnje vozača, vozač neće kazneno odgovarati.

..

"Love is blind, they say; sex is impervious to reason and mocks the power of all philosophers. But, in fact, a person's sexual choice is the result and sum of their fundamental convictions. Tell me what a person finds sexually attractive and I will tell you their entire philosophy of life. Show me the person they sleep with and I will tell you their valuation of themselves." A. Rand

Ovo je istina, ništa ne govori toliko o osobi koliko stvari u koje se zaljubljuje. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite