...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 06 tra 2017 11:08

Nirya je napisao/la:
ariadne je napisao/la:5. Ne znam kak da nekom objasnim da je korištenje internog slenga jedne grupe kojoj pripadaju u razgovoru s nekim ko nije član te grupe i nema pojma o čem govore kind of a dick move.
This. Neki dan sam baš razmišljala o tim situacijama kad se nađeš u nekoj ekipi koja je u komunikaciji preinterna pa se unatoč svim nastojanjima i socijalnim vještinama ne uspijevaš uključiti u razgovor. Plus, kad su teme o kojima razgovaraju usto i neke o kojima ti apsolutno ništa ne znaš. A još je gore kad se jedina osoba koju u toj ekipi praktički poznaješ ne potrudi poslužiti kao svojevrsni "most" - i ne vidi to kao problem nego odgovornost svali isključivo na tvoju nedovoljnu sposobnost nametanja u razgovor. Ne znam, možda meni jednostavno fali asertivnosti u takvim situacijama.
Ne fali tebi ništa, njima fale temelji bontona. Ko da ja sad odem na kavu s nuklearnim fizičarima i oni počnu pričat o tome i ja blejim cijelo vrijeme i onda oni poslije misle da sam si sama za to kriva. I prije nego što mi netko kaže da nečija interna spika nije exactly nuklearna fizika, samo ću reć da je u većini slučajeva toliko rigorozno kodirana i nepristupačna da zapravo nema razlike. Mogu i klingonski govorit. Ako išta, samo te još više frustrira zato što znaš da ne pričaju o nečem tebi potpuno neshvatljivom, a svejedno ne shvaćaš.

Rekla bih da je to dobar lakmus test. One koji ga padnu treba izbjegavat. :D

ot. Nadoknađujem vijesti i već sam požalila tu odluku. Barem me veseli naglo nestajanje Trumpovih apologeta koji očito trebaju mir i tišinu da bi napravili složene mentalne akrobacije potrebne za opravdavanje njegovih postupaka. Il nedostatak istih. Uopće ne sumnjam da će se to dogodit, though. Toliko su već govana što progutali, što prosrali, da bi bilo urnebesno sad se odjednom pravit da imaju neke kriterije. Ride or die, brother. https://en.wikipedia.org/wiki/Escalation_of_commitment
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 07 tra 2017 15:23

Vikend :feelingfree: ..i ne mogu vjerovati, al veselim se trčanju :gigglenod:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 07 tra 2017 18:09

Zašto su moji prijatelji tako nasilni prema meni i zašto me imaju potrebu sramotit u javnosti, mislim da sama sebe dovoljno sramotim... :D :D :in_desperate_need_of_normal_friends:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 07 tra 2017 19:47

Možda nije toliko da sam ja neodlučna il apatetična, nego što ljudi od mene traže idiotne odluke tipa "kojom stranom ulice želiš ić." Iiii doooooon't caaaaarrrreeeeeee

- Di si?
- Doma
- Šta radiš?
- Ništa
- Hoćeš da te nazovem sad il za sat vremena?
- *živčani slom*
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 08 tra 2017 10:42

Zasto neki ne popune malo svoj profil ovdje? Mislim...nije tesko. Ne kuzim

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 08 tra 2017 10:49

a zato sta ova stranica nije fokusirana na datanje kao iskrica i slicni dating servisi.
Niue namjenjena iskljucivo za takve potrebe. (Potreba :d
Imam potrebu dejtat. Oke.)
Dakle, otvoris profil samo da se regas i da mos postat. ?
Ma uostalom sta ti vridi kad vidis koji mi je film najdrazi? Ili kad se opisu pa kazu "puna usta" a ono pederska totalno.
Kuzis.
Bolje ti je kad ne znas nista.

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 08 tra 2017 10:52

A kuzim to sve sto si napisala ali ono....bar koja rubrika da bude popunjena ne bi skodilo :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 08 tra 2017 11:04

ma koja rubrika. Nista to.

Jaa razmisljam kako strasno ne volim kad se netko smije zatvorenih usta. Eto.
Mislim da je ovo izjava za ormarsku temu.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 08 tra 2017 11:09

mrav je napisao/la:Ili kad se opisu pa kazu "puna usta" a ono pederska totalno.
:D :D :D

- -
Problem sa skidanjem je sto nestane carolije. Nestane. There is no magic anymore. Raskrinkano. Ogoljeno. Znam je. U mojoj glavi je, jednostavna. Ode jos jedna pesma u nepovrat. :impatient:

- -

Smijanje zatvorenih usta, e to je tema za razgovor. Zasto ljudi ne otvaraju ta usta? Kao da zele zatomiti smijeh, tu srecu. Jebomrav, o cemu sad razmisljam :lol
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 08 tra 2017 11:13

slažem se u vezi smijanja, mutni su to ljudi. ko i oni koji pošto poto žele bit ozbiljni kad ih netko slika.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 08 tra 2017 11:20

Ne volim zatvoreno smijanje jer vriste kompleksi iz tih usta i jedva cekam vidit sta se skriva. Koja je catch.
I onda mi je to sve lejm.
Pa jebote smij se

A ne volim ni ja golotinju kad vec govoris. Uvik mi je bilo zanimljivije dejtat ljude zimi nego ljeti kad sve vidim odma i nema carolije.
Lipo sam sve teme obuhvatila i spojila u jednu.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 08 tra 2017 11:49

Mislim da cu odjecu od sinoc poslati na odlagaliste opasnog otpada, toliki smrad u zivotu nisam dozivjela. Mislim da cu skociti pod tus jos minimalno 2x danas. U kakve rupcage ja izlazim, jadna mi majka. :shakinghead:

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 08 tra 2017 12:09

mrav je napisao/la: A ne volim ni ja golotinju kad vec govoris. Uvik mi je bilo zanimljivije dejtat ljude zimi nego ljeti kad sve vidim odma i nema carolije.
Lipo sam sve teme obuhvatila i spojila u jednu.
Mislila sam na glazbu, na skidanje glazbe, ali i s golotinjom se mogu poistovjetiti. Zapravo mi je to veoma blisko, te dvije komponente.

Zakaj je to tak? Zakaj ljude privlaci zapakirane, komplicirane stvari? Mozda zato ova zatvara usta, jer zna da se vecina pali na komplekse. Iako ne priznaju to svjesno i busaju se da vole direktne, nekomplikovane zene.

Ih.

- -

Znaju ljudi gdje dolaze, pa provjeravaju imam li sto od namirnica. Host of the month :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 08 tra 2017 12:38

Mozda su slojevi robe dusa? Pa kao kapulu kopas i sav sretan zabijas zastave kad se ona "otvori" samo tebi ala one ispovjesti iz teme izađi iz ormara. "Obozavam jest kapulu. I to sam samo tebi rekla"
Tako isto sjeda vani u drustvo sa kaputom i ostane u majici. A nekad nit ne skine kaput i kad je s tobom onda- skine kaput.
:d jel ima smisla?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 09 tra 2017 09:34

o biserima koji su tvrdili da je Hillary ta koja će raditi kaos po svijetu a da je Trump bezopasan miroljubiv lik koji prijateljuje s Putinom i njemu sličnima koji bi mogli raditi probleme po svijetu. well in your face...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 09 tra 2017 21:07

Mislim da cu si kupit kucu al nisamnjos skuplia za porez ...jos malo
Privilegirana

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 10 tra 2017 06:30

Dns bi moglo biti dobro na poslu jer kolege nema :veryhappydance:

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 10 tra 2017 08:57

Čini se da doručak u krevetu i nije baš najbolja ideja za smotane ljude, pogotovo ako tek staviš čistu posteljinu i pidžamu... :loser:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 10 tra 2017 10:32

slapa je napisao/la:o biserima koji su tvrdili da je Hillary ta koja će raditi kaos po svijetu a da je Trump bezopasan miroljubiv lik koji prijateljuje s Putinom i njemu sličnima koji bi mogli raditi probleme po svijetu. well in your face...
:) ..well, slažem se, lik je zaokrenuo ovim zadnjim potezom svoju priču o ulozi SAD u vanjskoj politici i razočarao velik broj onih koji su glasali za njega upravo iz tog razloga. Tu je pokazao da nije ništa bolji od Hillary.

ot. sad sam tek skužila da je uskrs ovaj tjedan i da se idući pon ne radi :o
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 10 tra 2017 18:36

Dakle relativno nedavno sam kupila jaknu u kojoj je ostao neki fuck koji aktivira apsolutno svaki alarm koji se nađe u mojoj blizini. Već sam sve pregledala 524 puta i ništa nisam pronašla! Osim što ne volim toliko često skretati pažnju na sebe, još manje volim kada me pri tom svi gledaju kao lopova, serijskog ubojicu i potencijalnog terorista. Već pripremam u glavi neku tužbu zbog duševne boli. :nerd:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 10 tra 2017 18:53

Evanescence-wake me up na vh1, ajme koliko tu pjesmu nisam cula

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 10 tra 2017 20:27

tratinčica je napisao/la:Dakle relativno nedavno sam kupila jaknu u kojoj je ostao neki fuck koji aktivira apsolutno svaki alarm koji se nađe u mojoj blizini. Već sam sve pregledala 524 puta i ništa nisam pronašla! Osim što ne volim toliko često skretati pažnju na sebe, još manje volim kada me pri tom svi gledaju kao lopova, serijskog ubojicu i potencijalnog terorista. Već pripremam u glavi neku tužbu zbog duševne boli. :nerd:
Stradivarius? :)
Oni uredno usiju one male alarmirajuce plocice u postavu torbi i novcanika..
Jer naravno, svi zele kupit nesto i onda drugi dan rasjec skalpelom da izvade to van. Fking idijots.

Ont. Na zivotu me drzi samo ideja da cu za 3 tjedna lunjat po poljima tulipana..

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 10 tra 2017 21:06

^nope,h&m. Misilm da mi kozmos uzvraca udarac jer je opcepoznato kakav je h&m. No, ne znam u čemu je problem i nije pametno da se ja upustim u istraživanje. :) Idem im sutra s odvjetnikom i ovratnikom u prodavaonicu. :lol:
no, tnx. :)

Ont_čeličim se za sutra. Nadam se da ću sutra biti možda za mrvicu produktivnija.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 11 tra 2017 08:19

već danima mislim o lanjskom godišnjem i gdje bih ga mogla utrošiti. dal izolacija na nekom remote otoku, dal đjir po italiji, dal sarajevo il tako nešto...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 11 tra 2017 15:40

U petak radimo skraćeno :veryhappydance:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 11 tra 2017 17:45

O tome ima li kakve poveznice između navale obveza i činjenice da mi je išta osim instrumentalne glazbe počelo smetat za mozak.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 12 tra 2017 12:25

1.8 dogovorili
Privilegirana

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 12 tra 2017 15:32

Koliko retardirano ljudi mogu slikati stvari koje prodaju

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 14 tra 2017 10:27

Sve sam sigurnija u to da negdje postoji paralelni svemir u kojem smo on i ja best frendovi i idemo van plesat svaki vikend. :touched:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 14 tra 2017 16:17

slika

Ah da, taj lagodan zatvorski život. ČISTE PLAHTE IMAJU :skandal: PRISON PARTYYYYYY

Ko ono kad su kao dokaz da su ljudi na socijalnoj pomoći lijeni, lopovi i moralno bankrotirani prevaranti bombastično objavili kako 90 i nešto posto njih posjeduje FRIŽIDER :faint:

:štok i vjeverica: http://www.dramabutton.com

Riga mi se, a taman sam pojela jagode sa šlagom. Šta nije u redu s ovim ljudima? Zašto nitko ne misli o implikacijama ovih izjava? Čista dehumanizacija. Ti ljudi nisu zadovoljni dok oni koje mrze ne žive u neljudskim uvjetima e ne bi li bili properly kažnjeni za svoje kao moralne i karakterne nedostatke. Saaamo batinom, samo batinom brate, životinje ni ne zaslužuju ništa drugo. Već su sad počeli masovno punit immigration detention centre. Kad budu at full capacity, šta će onda? Ljudi će se počet žalit da zašto moraju plaćat za to da bi ovi KRIMINALCI imali čiste plahte i lagodno besposličarili tamo lijepo se hraneći triput dnevno. ZAŠTO IH NE DEPORTIRAŠ ODAKLE SU DOŠLI, OBEĆO SI, ĆAĆA. Al ne možeš samo tako ljude prebacit di god, ono drive-by, izbaciš ga iz kombija kraj ceste negdje i nek se snalazi. Ne mogu otić dovoljno brzo, ne mogu ostat, svaki dan ih dolazi još. Šta onda? I know, nek plate sami svoj smještaj tako što će, recimo, obavljat neke fizičke poslove... oops, konclogor. AND WE WERE DOING SO WELL

Ne, ček, ajmo ovako. Uštedimo tako što im rjeđe peremo plahte i dajemo im jeftiniju, šiti hranu. I možda im smanjit broj obroka na dva? What's that? Stoka se drznula razboljet NAMJERNO i sad im moramo još i lijekove i doktore plaćat???? Al lijekovi i doktori su skupi, šta ih imamo liječit kad će ionako otić, daj im Aspirin kojem je isteko rok, to je jeftino. I ne moraju baš imat doktore, daj nekog ko je završio neki tečaj hitne pomoći? Il neke medical school dropoute, oni su barem išli na faks neko vrijeme. ... Šta? Još su bolesniji? NEVJEROJATNO, ZAR NJIHOV BEZOBRAZLUK NEMA GRANICA??? Ova neka farmaceutska kompanija će nam dat popust na lijekove ako ljudima koji odgovaraju određenom fizičkom profilu ponude da se na njima testiraju novi lijekovi... oops, konclogor. GODFUCKINGDAMNIT
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite