...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 11 pro 2017 18:39

O nedostatku inhibicija slijedom nedostatka sna. Bolje ne spavat, nego pit alkohol :dork:

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 12 pro 2017 11:05

Čini se da prosvjedi nisu baš za osobe koje mrze kamere. Šta je ovo, na 4 prosvjednika jedan kamerman. Sad kad me počnu obavještavati da su me vidili na TV-u, ajmee... :cry: :(
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 12 pro 2017 20:20

Dragi Djedice, želim sve one playstation VR pizdarijice za kojima slinim već dugo. Hvala. :blushes:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 16 pro 2017 20:41

Ironically, the more freedom you give people the more they will want to be with you. Do you demand things of others that you would not want them to demand of you? Do you expect them to report in to you, live up to your pictures, and be there whenever you want? Whatever degree of freedom you take from others is the degree of freedom you take from yourself.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 17 pro 2017 14:17

Skoro svaku nedjelju ručam s 3 draga, slatka penzića od 80+ godina. Danas nam se pridružio četvrti, zove se Tito i 1930. je godište. Ne znam jel mi čudnije bilo to što pričam s osobom koja se zove Tito ili to šta mi se on obraća sa Vi, a stariji je 66 godina od mene. :confused:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 18 pro 2017 08:02

O tome kako trebam bolje koristiti vrijeme.
slika
(e, al fakat je strip vrhhhh)
I have no money and I have to scream.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 18 pro 2017 08:40

a bas ti je smisan taj <3
Nasla san ih smisni su svi.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 18 pro 2017 14:17

Od kad to točno fejs šalje notifikacije za "prijedlog za prijateljstvo"?! Vidim notifikaciju i odmah se razveselim da sam opet taggana u nekim objavama iz kojih proizlazi da cu roditi 23 djece do četrespete ili tako neke lijepe stvari, kad ono "prijedlog za prijateljstvo" - šok, čemer i jad. Nema kul taggova ni nista, samo cudan lik od neke moje jos cudnije fejs frendice. Which reminds me - delite torrent + data..ili cek...kako se ono kaze. :D
(patnje nezaposlene osobe vol. 2)

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 18 pro 2017 14:29

Ne kužim. Imati onoliku plaću i onda Lindtov čokoladni medvjedić od 4 eur ti je preskupo?! Jesam židov ali zbilja ne kužim...
Stars and stars and stars keep it to themselves.

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 18 pro 2017 21:10

Do prije par miseci ulpče mi nije bio problem uletit ženskoj koja mi se sviđa bez obzira šta kud gdje pred kim i kako, sad ko najveći predpubertetlija onak, kako se opit do 10 , uletit joj do 11 i do 11:30 se otrijeznit da mogu normalno odradit smjenu... onak,ja ne pijem, ja se ne opijam, what is happening to me

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 18 pro 2017 23:04

Spava mi se. Idite spavati i pustite me da spavam. :blushes:

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 19 pro 2017 15:46

Razmišljam kako na ovom forumu fali tema koja se zove "Što vas je zadnje rastužilo/razočaralo?", al mi se ne da sad otvarati novu temu.
I razmišljam kako bih sad u tu temu napisala post o tome kako sam sva sretna pohitala u menzu kad sam vidila da je danas pečenica na meniju, nadajući se da ću dobiti ovo:
slika

A tete u menzi su mi dale ovo:
slika

"Hvala" tetama iz menze na još jednom razočaranju kojeg su priuštile gladnoj studentici željnoj pečenice i sorry vegetarijankama/vegankama (ako vas ima) na preslikovitom postu. :cries:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 23 pro 2017 12:58

Ovo božićno ludilo, pogotovo shopping dio, sve nadrkano, te babe i didi ponajviše, onak kad vas je 86% daj se ponašajte u skladu s tim što vam bođić wannabe predstavlja
I dio da sam random kretenima počela govorit lijepo se ponašaj kad se počnu kretenski ponašat . Grozot

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 24 pro 2017 15:00

Nisam trebala klikat :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 24 pro 2017 15:52

jel da.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 25 pro 2017 14:53

Kolko novih.. bome me dugo nije bio..
Sretan Zicbo svima..

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 27 pro 2017 23:11

Lipo ti je ovo kad ti placa legne svaki tjedan a neuspijes sve potrosit... Evo u ova tri miseca zadnja jos sam se jedamput preselila. O boze ovo je sedmi put ove godine . i nadam se da sam sad mirna bar godinu dana . bar jednu godinu
Privilegirana

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 28 pro 2017 16:12

Jedino odbrojavanje koje dozivljavam i prihvacam je odbrojavanje do sutrasnjeg dana i nove sezone Black mirrora. Nekima je Nova godina uranila. <3

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 29 pro 2017 15:46

Otišla kod kiropraktičara jutros, kupila deep relief, spremila diclo duo... Još samo da platim misu da mi jadna leđa izdrže toliki put, a i da ih ne dokrajči promjena vremena, a i da je prognoza pogrešna i da nas dočeka lipo vrime, a i da se na ovom putovanju ne razbolim (za promjenu), a i da se lipo provedemo, a i da se vratim živa i zdrava i sa svim organima... Jebote, neman para za platit toliko misa, ma možda mi daju popust na količinu. :D
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zelena žabica » 30 pro 2017 14:04

O tome da bi bilo super imati mini slonića za ljubimca. Onako max. do kolina, da ih moš naučiti da kake kao mace, a vole šetati kao đukci. Moj bi se zva šime. :feelingfree:
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 02 sij 2018 15:46

Očekivala sam katastrofu na razini države,a ovo je ispala planetarna katastrofa...oh why cant he be good

Complex
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 vel 2016 17:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Complex » 05 sij 2018 18:04

Napokon napravim taj switch u glavi da se riješim starog auta i uzmem ganz novi, ali nakon 2 sata googlanja, nemam ništa. Ne znam ni koju bih boju auta, a kamoli kojeg proizvođača. Ne samo da će ovo potrajati, nego bi moglo biti i iscrpno. Najbolje funkcioniram kad nemam nikakav izbor, ili kad netko servira na pladnju pa da ja ne moram razmišljati o tome, evo vam pare i bok.

Trebali bi svi ti auti biti isti, samo druga kategorija, recimo najgori do 100 000 kn, malo bolji 100 do 150 000, itd. Pa koliko novaca to uzmeš i gotovooooo. Ali da su svi iste boje i istih performanci i istog izgleda. Može i raličit proizvođač čak, samo da onda ipak auti budu isti. U kategoriji. Whatever.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 06 sij 2018 12:32

^Točno znam kako ti je. Ja ću o istoj stvari razmišljat u slj godinu dana i već se brinem kako ću morat naučit sve ikad o toj očajno dosadnoj temi jer znam samo da bi trebao bit crni i imat airbag, klimu i gps. Mislila sam googlat najsigurnije aute zadnjih godina pa vidit među tim opcijama čija je marka najpouzdanija šta se tiče kvarova i zamjenskih dijelova.

O. T. Uvaženi suradnici se svađaju hoće li ili neće odlučiti pozvati Elona Muska na svoj uvaženi event jer je on kao osoba upitne etike. Sumnjam da bi im došao bez delegiranja nekom svom, ali zabavlja me debata uvaženih ega :kokice:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 06 sij 2018 18:33

^ suzuki je trenutno naj omjer pouzdanosti i ne trosenja na kvarove.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 06 sij 2018 20:51

Ja vam na poslu imam dva manijaka koji stalno o autima pričaju, mogu njih pitat ako hoćete. Njima će to bit užitak, osjećat će se korisno, a vi nećete morat ništa radit.

Mislim da je to jedini korisni aspekt patrijarhata. :lol:

Razmišljam o tome kak mi tratinčica i Tango imaju previše slične avatare da bi se moj mozak mogao na to naviknut *old man yells at cloud*
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Complex
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 vel 2016 17:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Complex » 07 sij 2018 13:13

Nda... ni nakon dva dana nisam nimalo pametnija. Što više googlaš više je opcija. Bacila sam đir u Nissanu Juke koji je frendica uzela, onako moćan je, kao džip ali nije džip. I ima sve te karafeke, npr. električno podizanje sjedala da vidiš preko haube, to mi mnogo treba :D

Ona je ovako pametna i fina ženska, mislim da je najpametnije da ja uzmem što i drugi. Uključujući i te trepavice koje je stavila naprijed na svjetla :D

Još sam đirnula Mazdu 3, mnogo fin auto, ali ovaj Nissan je viši, a cijena je praktički ista.

Imam masterplan, a to je da na kavu s muškima sutra ponesem slike auta i da oni odaberu jednu sliku.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 07 sij 2018 23:21

mazda cx3 je lijepa.
Ali ja ne bi mazdu vise. Malo puno propadaju. Kazu muski.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 08 sij 2018 12:17

<3

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 08 sij 2018 16:16

O svojoj usni, i kako sam ju malo cijenila dok nije bila rasječena

WindOfChange
Postovi: 40
Pridružen/a: 14 stu 2016 18:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la WindOfChange » 08 sij 2018 17:32

Da ja kupujem auto, znam koji bi auto kupila.
Valjda vam je bitno koliko auto trosi, da li su dijelovi lako dostupni i jeftini i kak se osjecas.
Imam dojam da su svi auti na isti kalup,samo se ratlikuju po dimenziji ili boji :D pa imate primjer 5 godina janstva ili servis...
Neznam, da i idem i novi auto kupovati, uzela bi sa sobom dobrog automehanicara.
Uz to sve, mislim da je ipak potrebna neka "povezanost" sa autom ili kad vidite neki auto i pomislite da je "to to",onda ga kupite.
black.cat

Odgovorite