...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 16 vel 2019 13:58

... kako me (ne tako davno) jedna majka koja se klackala sa svojim djetetom lagano narajcala :hideunderrock:

Sad sam u parku pa se sjetih te slike. Međutim, ovdje su samo ljuljačke, tobogan i kip gologuze tete :)
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 16 vel 2019 15:21

Kak je ova weather aplikacija relatable. Fino mi napiše jel vrijeme povoljno za golf
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 16 vel 2019 17:24

Srela sam danas na sljemenu kolegice iz bivseg preduzeceta. Nisam ih vidjela otkad sam otisla. Odmah mi veli ova jedna: eee, pitala me nema dugo xxx za tebe!
Xxx je high end managerica tog dijela di sam radila. Razina iznad mog tada direktno nadredenog direktora. Uglavnom za navedenu xxx nisam znala, kao ni ona za mene prakticki do zadnjih pola godine u preduzecetu. Onda je otisao moj tadasnji direktor i ona ga je mijenjala kao dok ne dode novi. Onda smo isli na te neke sastanke, ona, moje tadasnje pomocnice i ja u kolima, ja sam jasno vozila, bila je lezerna kul atmosfera, onda je ona nesto krenula gundat na moju njezno sportsku voznju, onda je krenula panika prije rotora, 'rotor-the nocna mora svake zene za volanom', a ja uzivam u situaciji, udem u rotor, i jedno 3-4 kruga sam ih provozala, mislim da me tad zapamtila zauvijek. Gleda me ona, gledaju me pomocnice sa zadnjeg sica u nevjerici. U zraku miris: hoce joj sad dat otkaz, il bar degradirat il kaj ce bit sad... and then she smiled sweetly, kliknule smo rekla bih. Uglavnom, nakon sto sam otisla iz preduzeceta, dvaput sam je zvala na cugu, nismo se nikad dogovorile, kao sad je van hrvatske, sad van zagreba, sad van pameti... reko ok, bed joj je jednostavno me odjebat valjda pa je ovako kao finije or smth. Al ono, bas mi drago bilo cut da je pitala, bila je dobra energija izmedu nas, na kraju samo to pamtis, how someone made you feel 🙃

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 16 vel 2019 20:40

... kako sam sretna što sam čovjek
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 17 vel 2019 08:38

Imam osjecaj da ce ovih zadnjih 30ish bit najsporiji ikaddddd. Dajte mi induciranu komu, ne da mi se. Ne da mi se ne da mi se ne da mi se nedamise ndms.

Frida33
Postovi: 64
Pridružen/a: 28 stu 2018 17:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Frida33 » 17 vel 2019 19:23

Cijene stanova su otisle u unedogled...koji k...?

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 17 vel 2019 19:40

Da li je ovaj Bozo Petrov ikad pomislio poboljsat svoje komunikacijske vjestine? Ono redukcija naglaska, korekcija izgovora, fonoloske vjezbe....nista. I onda on drzi skup i aktivno se bavi drzavnom politikom. 🙄
Kriste dragi, daj odi kod Kosorice na instrukcije.
Slusat te ne mogu.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 17 vel 2019 20:27

Sad sam se sjetila kak mi je mater popizdila a mene naravno hihotanje ulovilo kad sam joj iznijela svoju filozofiju o starosti. Rekla sam bila da kad gledam ove starce jadne, evo ne znam cemu da se veselim. Kakvoj mirovini, kakvoj skrbi, jadni ti penzici u nas, uopce ne zive i ne stare dostojanstveno. I onda je popizdila kad sam rekla da 85% penzica s 70 + smrdi. Al ajd recite da nije tak kad stanes uz njih, gdje god. Em imaju onaj staracki vonj, kao da nesto u njima vec trune i ako su zivi, em stede na vodi, jer stede opcenito na rezijama. Jebem ti takav zivot, odmah da se ubijem tamo kad dodem do 70te ako budem smrdila.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 17 vel 2019 20:41

Adamice, ti si zakon. :D :happycry: :thumbup:

:hugsqueeze:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 17 vel 2019 20:50

Adamica prica pizdarije jerbo je natabletirana i nasmrkana vrag zna cime. :D
Jebate,necemo mi ni stici smrditi. Nisam sigurna da cu doziviti 70+ godina. :cries:

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 17 vel 2019 20:55

Oprostite dotoresa samo sam operil vukla. On mi sve puteve otvara :D
Nazalost i one prema smradu.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 17 vel 2019 21:47

O dvije drage dame :touched: :giveflower:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 17 vel 2019 22:36

... kako mi je strašno žao što mi se Aslana nikad nije javila na mail box :cries:

In "vino" veritas :)

Samo sam htjela planinariti u dobrom društvu :hideunderrock:

Laku noć svima
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 17 vel 2019 23:34

fali mi more, čist svjež zrak, laganini tempo, sunce . hoću ljeto, hoću jebeni godišnji.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 17 vel 2019 23:39

Kočnice su mi se previše opustile, nije dobro!!!!

Ahh
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 18 vel 2019 01:15

Znači album je masterpiece, to je jasno. Ali da svaki sljedeći video bude ovoliko bolestan, to još ne mogu prihvatiti. Pretty Flacko, imam crush života na tebe.💖
https://youtu.be/FUQI-o02JYU

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 18 vel 2019 07:34

Ima ta djevojka, koju zapravo uopce ne poznam, pricala mi kolegica, dakle dala je otkaz na 'stabilnom' poslu i ide putovati 6 mjeseci ili duze, ovisno koliko ce imati novaca. Nije ni puno ustedila. Ide sama. Znaci sama. I nekom trenu ce šalabajzat po Juznoj Americi? Fuckin sama. Ne znam uopce koje sve osjecaje je to u meni probudilo, znas ono kad nekom moras priznat da je uberkul i da si naspram nje totalna nekul pickica, e tako nesto. So, vise od icega, she really has my admiration. Prelijepa mlada hrabra avanturisticna zena na pragu tridesete. Kako sam se tog sjetila sad ujutro? Nekim cudom mi iskocila njena objava. Vecini nas jos jedan u nizu ponedjeljak, a njoj:
"Where to miss? To the stars and back, she said. What do u mean by that?"
Well, among the stars she'll find her dreams and goals, and when she gets back she'll find her friends at home 💕🇭🇷👭

Sretno ti frajerice, respect do neba i nazad 🙏

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la nuit » 18 vel 2019 07:53

^ Sad se pitam poznajem li tu tvoju jer je jedna moja s istom idejom trenutno u Južnoj Americi. Ne vidim tu ništa osobito admirable, doduše. Nek putuju curke, bit će materijala za Instač.

Ot: Jučer sam napokon zavirila u Xiaomi dućan u Areni. Baš odlično, fino su ga opremili. Međutim, još nemaju nikakav uređaj koji bi se pobrinuo da me u ovu uru dočeka spremna kava svaki dan. A 2019. je, what's up with that? Da sam recimo politički nekorektna, sad bih se potužila da su to imali prije sto godina :D

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 18 vel 2019 07:56

Spejsice koji klinac mi u rano jutro ukazujes na besmislenost ovog zivota.
Srecom, poznajem nekolicinu ljudi koji zive na taj nacin i zive od toga (pisu putopise, ustupaju fotke casopisima, u galeriji izlazu...) i eto nekolicina njih me svako malo podsjeti da nikada nije kasno. Da mozes i u pedesetoj odjebat sve i zivjeti neoptereceno i sretno.
Nisam vjerovala u to dok nisam bila na jednom duzem putovanju od 25 dana i susrela se s starijom skupinom ljudi. Odusevljavali su me oni, ne ova mladarija kojoj je to danas lako u svakom pogledu. Doduse opet zaboravim da smo mi u jebenoj rvackoj i da nasi penzici nemaju ni za lijekove i da je izglednije da bumo vonjali nego putovali 🙄😭

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 18 vel 2019 08:20

Jaoo,pa imamo mi škrinje. Moze te netko zalediti,pa nema smrada dok ima struje. :D :D
Užas.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 18 vel 2019 08:23

Danas ću šutiti cijeli dan! Jučer mi se razvezao jezik :hideunderrock:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la nuit » 18 vel 2019 08:26

fuji ix je napisao/la:
18 vel 2019 08:20
Jaoo,pa imamo mi škrinje. Moze te netko zalediti,pa nema smrada dok ima struje. :D :D
Užas.
Too soon! 😥

Jk, 20 godina je plenty enough :D

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 18 vel 2019 08:31

fuji ix je napisao/la:
18 vel 2019 08:20
Jaoo,pa imamo mi škrinje. Moze te netko zalediti,pa nema smrada dok ima struje. :D :D
Užas.
:lol:
Neka fala, ja bi ipak u onu ladicu ledenu do obdukcije 💅

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 18 vel 2019 09:24

nuit je napisao/la:
18 vel 2019 07:53
^ Sad se pitam poznajem li tu tvoju jer je jedna moja s istom idejom trenutno u Južnoj Americi. Ne vidim tu ništa osobito admirable, doduše. Nek putuju curke, bit će materijala za Instač.
Sama? Juzna amerika? Pa tamo se boje domaci kretat koliko je opasno na mnogim mjestima, kamoli turisti, kamoli ona kao zena sama da lunjeta bez plana i icega. Meni je to nevjerojatno uopce za pomislit, kamoli sebe zamislit da to radim 🙈 :D, dotice bas scary neugodna mjesta u meni 🤫
Ali ona kaze isto navodno da ne kuzi zakaj joj se ekipa cudi i to, ona ne kuzi da je luda :D kaze da njoj hrabrije djeluje ostat i zivit taj 'besmislen zivot' kako veli adamica. Curka djeluje stvarno nevjerojatna kulerica.
Ma brijem da ju ne znas, mislim ni ja je ne znam :lol: ugl, ova je tek otisla, sad je u sj americi.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 18 vel 2019 10:04

Frendica je tako prije par god otišla lutat na pola godine po J. Americi sama. Skupila nešto para, dala otkaz i surfala po kaučima di je stigla. Bilo joj je jebeno, a kad joj je usfalilo para, snašla bi se s nekim sitnim poslovima. Takva fora funkcionira za nekog ko je snalažljiv i nije izbirljiv, voli upoznavat ljude i ima tu crtu optimizma i povjerenja prema strancima. Meni putovanja nisu najbolja stvar ikad pa ne mogu zamislit da bi uživala u tom tipu avanture, ali lijepo je vidit kad neko uzme stvari u svoje ruke da ostvari to šta želi, makar uz određeni rizik. Respect.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 18 vel 2019 10:32

^ ja bi to totalno napravila, al mi mama ne bi dala :lol: vec ju cujem "jesi ti normalna? hoces da te netko otme? sta ces jest? gdje ces spavat? ..."
kad sam u americi otisla sama tak u jedan opasan dio grada poludila je. naucila sam lekciju pa joj jednostavno nisam govorila te stvari. dobra sam mama, evo me na times squareu. yeah right, znas da jesam :D planiram tak nesto napravit sigurno nekad u zivotu, ali mozda ne na 6 mjeseci, bilo bi mi previse. ali recimo 2-3 mjeseca, zasto ne?

ont- kad je prije ovaj datum doletio... :wow:

Avatar
Riana
Postovi: 267
Pridružen/a: 26 stu 2018 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Riana » 18 vel 2019 10:54

i ja ponekad razmišljam kako bih sama u Indiju, ne nužno samo Indiju ali taj dio svijeta
Keep going.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 18 vel 2019 11:03

Moja ex cura je godinu dana putovala sama. Godinu dana je u Europi uopce nije bilo. A ja evo malim koracima uz nju se oslobodila, i rekla sam valjda budem do cetrdesete po europi sama pomalo na "sigurnim" destinacijama, a onda mic po mic dalje.
Putovati sam ima masu svojih prednosti. Ta sloboda i taj osjecaj da u potpunosti umom i trenutkom pripadas tu gdje jesi, odsjecen si od svega sto poznajes i svega sto te podsjeca na staru tebe, toliko je prilika za rast i upoznavanje sebe same da je to predivno. Izrazito utjece na samopuzdanje kao i osjecaj zblizavanja sa sobom.

I ima jedna izreka koju jako volim....

Svatko tko je putovao zna da se jabuke nigdje ne jedu tako slatko kao na ulici i trgu nekog stranog grada.
Vjerojatno zato sto grad od vas nista ne trazi, nista mu niste obecali, tamo niste ni dijete ni odrasli, bez dobi i obveza zaboravljeni ste i nepoznati, udaljeni od vlastita jezika i dogadaja. #sloboda ❤

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 18 vel 2019 13:21

^ slažem se. Plus, možda zvuči glupo, al pomaže i što te kao turista gledaju ko da si pao s Marsa. Pa ti nije bed kad zalutaš il kad moraš nekog neš pitat jer fakat za tu zemlju/mjesto jesi glup :lol: (Naravno mislim da ne moram naglašavat da to nije izgovor da postaneš čudovište koje zaboravi osnovne manire, te su gotovo univerzalne)
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 18 vel 2019 13:48

Mene to sto je gore navela adamica privlaci. Sloboda. Imam osjecaj da sve u zivotu sto radim, radim da bih sto cesce bila u tom osjecaju da sam slobodna. Da me nista i nitko ne drzi u saci. Zato recimo prezirem kredite i uvijek sam imala misao: kad zaradis/ustedis, kupi :D
Zato mi je ovo u isto vrijeme jako privlacno i prekul, ali ako cu bit skroz iskrena, apsolutno sam preanksiozna za napraviti tak sta. 🙈💩 iako sam putovala vise puta solo negdje, lunjala po gradovima solo, to je zaista poseban osjecaj, ali uvijek sam isla tamo nekome koga znam. To daje ipak feeling sigurnosti. A u dvoje, s nekim tko mi je blizak i super smo si, i naravno da sporije trci od mene (za slucaj da se neka avanturica otme kontroli jel :lol: ) bez problema bih stavila radni odnos u mirovanje (ne otkaz, necemo tolko pretjerivat, ok ziherasica sam, sue me 🙄 :D ) i otisla zujat godinu dana. 💚

Odgovorite