...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 24 ožu 2019 21:10

Instalirala sam neki app koji mijenja boju kose i mislim se da li da si opet uništim skalp na neko vrijeme. Okej je i snowhite kombo, ali god damn it fali mi nekad plava kosa. Uostalom, kakav genetski izrod ima pretežno svijetle dlake svuda osim na tjemenu? The fuck is that? Možda je dlačno kemijska tehnologija napredovala u zadnjih 10god otkad se ne farbam i zapravo je sada ful lako bit bijela bez rupa na glavi. Možda nemam pravih problema u životu.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 25 ožu 2019 09:57

Imam danas sastanak s PD-om. Prosli tjedan, pod utjecajem povratka na posao bila sam ko izvor inspiracije, te sam im poslala jedan prijedlog. S obzirom na to, da zadnji i jedini put kada sam prijedlog slala i kada su isti prihvatili i implementirali je proslo cirka 5 mj od prijedloga do realizacije, suludo je sto se uopce nadam da ce danas netko ovaj drugi i spomenuti, a kamoli razmotriti. A ne mogu da se ne nadam, jer sam uzasno nestrpljiva.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 25 ožu 2019 10:54

hjoj imam kave samo za jos tjedan dana cca. jedna osoba mi je otisla u nabavku, ali nema za kupiti. sad gledam tko bi mogao biti negdje u blizini moje kave, da ih nagovorim da mi kupe. :cries:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 25 ožu 2019 12:34

Pol plaće u gašenje požara. Toliko o snovima i planovima. Živjećukocrkvenimiš.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 25 ožu 2019 13:23

al stvarno, tko pije stock? :confused: znam samo jednu osobu, ali ni ne zivi u zagrebu.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 25 ožu 2019 13:29

✋
Eo me. Dobro je. Davaj. Popiću.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 25 ožu 2019 13:32

^ ok, ti dobijes jednu bocu. ako se nitko drugi ne javi- sve su tvoje.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 25 ožu 2019 19:23

Gledam sad onaj event za tribinu o tome jesul jezici s ovog područja više različitih il podvarijante jednog i vidim da je prva panelistica Kordićka. Odem joj na wiki stranicu a tamo cijela ćitaba o ovoj raspravi koja se eto vuče devet godina već. I'm so fucking tired. Who gives an actual shit i ne znam kako im se da. Granice jezika ko i granice zemlje su arbitrarne, odite svi skupa u vražju mater više. Hrvatski jezik izgleda kak izgleda jer se par lingvista sastalo u sobi nekad devedesetih i reklo da će tak izgledat, ne jer postoji neko objektivno jebeno mjerilo. Skoro smo umjesto 'ije' imali 'ie' i jedini razlog zašto nismo je što je prijedlog bio outvoted. Nije ovaj jezik pao s neba čist i pravilan, ima tuđica i posuđenica pun kurac, do te mjere da nemamo uopće ~~~izvorne hrvatske riječi za pol stvari. Čarapa. ČARAPA. JE TURSKA RIJEČ.

Rekla sam već i reć ću opet, jezik je tolerantniji nego oni koji ga govore. Uvijek. A vi si mjerite nacionalističke il antinacionalističke penise po tribinama do kraja vremena. There's no reason for any of this. Sve granice su arbitrarne i političke.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 25 ožu 2019 19:52

kak sam neodlucna danas. Zapravo sam jako odlucna kad znam sto zelim, ovo samo znaci da mi nijedna ponudjena opcija nije dovoljno primamljiva. Ne zelim nista od toga zapravo. Yup, that’s it. Smislit cu neku cetvrtu opciju onda.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 25 ožu 2019 20:26

... o neuzvraćenoj ljubavi.

... i o neshvaćenostii i patnji općenito.

Kako je to žalosno!

Tko god da je u takvoj situaciji žao mi ga je.
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 25 ožu 2019 22:32

Stepla me struja. Jer what this button do?? Jesam li dotakla dno zivota? Koji qrac N?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 26 ožu 2019 06:51

Coffeemug je napisao/la:
25 ožu 2019 13:32
^ ok, ti dobijes jednu bocu. ako se nitko drugi ne javi- sve su tvoje.
Yesssssssss, alkoholizam, here I come! :D
S veseljem ću se utopiti u tome :*
grlica je napisao/la:
25 ožu 2019 20:26
... o neuzvraćenoj ljubavi.

... i o neshvaćenostii i patnji općenito.

Kako je to žalosno!

Tko god da je u takvoj situaciji žao mi ga je.
Zaš, tho? Mislim, ne znam zaš žaliti ikoga (makar, sigurno postoje iznimke), ali ono, fakat. Ful me zanima.
Jer, ja sam bila u toj situaciji par puta i bilo mi je više nego okej. Emocije su super, sve je to putovanje ovo ono. Čak i da odeš u neku dramu, npr. Fun stuff, rollercoaster.
...
Ček, sad sam počela vrtit film.
Sigurna sam da psihologija ima jedan veći dio slagalice/odgovora na tisuću pitanja koja mi se sad vrte u glavi. Guglaću. Ali i dalje odgovori ak ti se bude dalo/ elaboriraj. Do I wanna know? Yes, I do.
e: a možda i nisam? Ne znam, kuha mi mozak, atm. Kao, what is love, baby don't hurt me i sve to, ali ono. Kako možeš voljeti, al baš voljeti nekoga tko ti to ne uzvraća? Možeš li prijeći taj threshold bez ičega/uzvratnih podražaja (lol) koji će biti katalizatori? Kužiš kaj oću reć? Osim ako se volite i onda taj dio umre u nekom drugome. Ok. Kul. Ali i onda je super, brijem?
Al neshvaćenost (ili barem taj dojam/uvjerenost u to) je skroz okej i patnja je skroz okej, iza toga ful stojim. To uredno poznajem (ovo nije samosažaljenje moment, tyvm) i skroz je okej.
I have no money and I have to scream.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 26 ožu 2019 07:45

Reginald, sorry al' ne da mi se elaborirati tu više ništa. Umorna sam.

Već sam odavno sama sebi rekla da ću na CroLu (ako mi dođe) stavit samo natuknice svojih misli jerbo ne dam više ljudima gušta da mi budu poklopci i da se prave važni i likuju. Svatko zna svoje. I nosi svoje breme kako najbolje zna i umije.

:respekt:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 26 ožu 2019 07:52

Nije bilo maliciozno, sori ako takav dojam ostavljam ovdje, najiskrenije.
I okej, poštovati ću tvoju odluku (a iskreno, nije ni da imam izbora, ali valjda izbor da poštujem odluku pokazuje nekakvu dobru volju, idk?).
Nije mi namjera da ikome ovdje niti budem poklopac, niti da likujem ili se pravim važna, honest to god.
Imam dojam da svaki puta kad pokrenem dijalog na crolu dođe taj moment gdje druga strana misli da se forsam ili da sam na neki način neiskrena u svojim reakcijama i pitanjima- i imam osjećaj, zbog takve kontra-reakcije, da se moj ton ne isčitava najbolje na forumu, što ne znam jel do načina na koji pišem/komuniciram ili zbog generalnog dojma kojeg ostavljam (again, na forumu).
Anyhow, neću gnjavit, sve pet. Nadam se da ćeš se uspjet odmorit, I guess.
I have no money and I have to scream.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 26 ožu 2019 08:08

Eto, opet kriva spojka! :(

Zašto misliš da se to odnosilo na tebe???? Ne kužim.

O Bože :shakehead:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 26 ožu 2019 08:19

Jer je doslovno bilo ispod mog posta u kojem te quotam + prva rečenica se odnosila na mene jer si napisala moj nick, pa je bilo za pretpostavit da se logično nastavlja jer nije bilo nekog žešćeg odvajanja? :D
Ali, fair enough, sori za nesporazum. :D
A j o j.
I have no money and I have to scream.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 26 ožu 2019 08:32

Reginald logika je obrnuto proporcionalna od moje logike.

Žao mi je, sretno CroL
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 26 ožu 2019 08:40

lol, koja si ti kraljica :'D

Anyhow, workworkwork. Moj mozak je sad u tablicama. Tablice, tabliceee~
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 26 ožu 2019 08:41

Tbh ja sam isto mislila da tebi piše :lol:

Ot

Kog ću namolit da ide sa mnom u kazalište večeras :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 26 ožu 2019 09:19

Gledam ovo

https://youtu.be/Pxr_jSFgmHE

I mislim si kak bi uskoro moglo krenuti dosta tih antiturizam inicijativa. Turizam je bas postao zajeban. Svima je glavna omiljena furka-putovanja. To je ono sto sam govorila kad sam s veganima pricala o njihovoj ideji veganstva kao neceg cime cuvaju planet, paze ekologiju i to. I dalje mi to djeluje besmisleno jer radis hrpu drugih stvari koje ga i vise unistavaju ili poticu industrije koje brutalno unistavaju planetu. Vozis auto, koristis lijekove, pijes alkohol, koristis opijate, pusis, cesto mijenjas garderobu, koristis tehnologiju, vozis se avionima... pa i biljke da svi jedemo, za proizvodnju je potrebna destrukcija ekosistema. Jbg, glavni problem-overpopulation, za ekologiju jos najvise cine ovi sto smanjuju broj ljudi na planeti. Iako zvuci kao oksimoron.

DelayLema

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DelayLema » 26 ožu 2019 10:57

slika

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 26 ožu 2019 19:44

Opet ove reportaze o ljetnom i zimskom racunanju vremena 😏

DelayLema

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DelayLema » 27 ožu 2019 00:12

Kako je krol mrtav u ovo doba zato sta su/smo nam nametnuli odredjeni sistem.

O besplatnom internetu.

slika

DelayLema

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DelayLema » 27 ožu 2019 00:34

Sta ucinit onima koji ti sjebavaju mentalni sklop, jer mi nemamo vremena za buducnost.


slika

DelayLema

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DelayLema » 27 ožu 2019 10:18

slika

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 27 ožu 2019 10:48

Nagovaram kolegu da lobira da nas na team buildingu stave zajedno, i ako su kao smjestaji nasumičnim odabirom. Aaahha mos misliti. Jest da sam se prvo zapitala jesam li malo pretjerala, ono njega sad poticem da nekome dode i kaze ajd ucini mi uslugu i stavi me s adamicom, i mislila sam kak ce imat tisucu upitnika iznad glave al je to dobro prihvatio.Nasmijao se i rekao da ce pokusati.
Eto sto je lipo kad pola firme zna da si gay pa im time mozes zacepit usta. Inace bi u babinjaku ispalo da sam fufa, koja se povlaci s muskima iz firme, mislim tko zna mozda i ispada. :dork:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 27 ožu 2019 13:31

hm, kao da mi nesto gori u stanu. ne mogu skuziti sta je. oh well, we'll just wait and see... maybe I'll get a tan before summer.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 27 ožu 2019 19:55

Ček, zbilja postoji sumnja da je 2019 god činjen pobačaj na živo, u bolnici zbog priziva savjesti?!?!?!
Gdje ja to živim, to je strašno....

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 27 ožu 2019 19:59

Priziv savjesti anesteziologa, koliko vidim. Dakle nije čak ni osoba koja izvodi pobačaj. Jebena Hrvatska

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 27 ožu 2019 20:04

I to kao vise njih, a broj bolnica koji uopce pobacaj zbog priziva savjesti ne vrsi je bas velik.
Zlo mi je od tih vjerskih fanatika i laznih moralista, zlo. Jebem ti mater, iz svojih vjerskih uvjerenja ugrozavas zivot i nanosis drugima bol.
Ja bi im svima otkaz dala, pa nek idu ljecit casne sestre u samostan.

Odgovorite